Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

optimist mode off
pessimist mode on

uzun zaman oldu dertleşmeyeli, günlük. bayramın son iki günü kötü geçti, evet dolu dolu geçti, arkadaşlarımla buluşup gezdik dolaştık, bunlara rağmen kafam rahat değildi. yine bir şeylere bozuldum ama bu sefer ben çözemedim, deli miyim neyim? en çok uykuya ihtiyaç duyduğum stresli dönemlerde uykum direk bozuluyor sinir oluyorum. uyusam sanki 1 gün uyuyacakmışım gibi geliyor. tatil çok kısa oldu, özlemişim, neyseki bu hafta da 4 gün tatil var. daha uzun tatiller gelsin. uzaklaşmak istiyorum istanbuldan, ama uzaklaşacak kadar vakit yok. başka bahara kaldı. bu arada hayat ile bağımı koparıyormuşum, değişiyormuşum, aksileşmişim hatta. ne kadarı doğru bunların bilmiyorum. ama ben aynı olduğumu düşünüyorum :P

çarşamba vize var, çalışmadım. nedenini bilmediğim bir kendine güvenin yanı sıra, endişeliyim. sonraki hafta final presentation var. "confident" konuşacakmışım yoksa düşük gelirmiş, hadi konuşurum da rahat olabilir miyim bilmiyorum, nasıl olacak o iş? hemde ingilizce püf.

çok fazla eften püften şeyleri dert ediyorum yine her zamanki gibi. onu geçtik, bazı imkansızlıkların farkında olup, vazgeçtiğini zannedip daha sonra onlardan vazgeçememek daha kötü yapıyor insanı. ha bir de geleceğe çok umutla bakmadığımı farkettim bugün. çok bulanık görünüyor gözüme. sanki kendime uygun mesleği bulamayacakmışım, 4 yıl okuduktan sonra da başka mesleği yapmamın o 4 yıllık eğitime ihanet olması nedeniyle öcü olduğunu düşünüyorum. ortalama hedefi de yalan olacak gibi, bakalım. bitsin okul artık, yeter. BİT!

başım ağrıyor, dışarısı soğuk, karnım aç, çıkıp bir şeyler yemeye üşeniyorum :)

pessimist mode off
trying to initiate optimist mode.
failed. try again (y/n)? y.
mode initiated. optimist mode on.

yarın bir arkadaşım beni ziyarete gelecek, mutluyum. ilk defa biri üşenmeyip beni görmek için buralara kadar geliyor, sevindim.

hayat güzel. (di mi?)
Sosyal ağlarda paylaş

falım 1647
Saç simsiyah gözler ela
Peşinde bu tatlı bela
Sen ona 'olmaz' demişsin
Oseni seviyor hala

hmm.çok ilginç

falım 1728
Nerdeydin diye sorma
Şüphen varsa terk et durma
Madem 'seviyor' diyorsun
Bu kadar baskı kurma

öeh. ilk defa düzgün bir fal gerçi nesi düzgün bilmem ama iyimiş

falım 1648
Bir bilinmez Samanyolu
İçinde giz ve sır dolu
Dün gece senin için
Yıldızlar çizmiş aşk yolu

hem de dün gece? o lanet gece öyle mi? haha git pis yalancı

falım 1729
Boyu uzun saçları kır
Gören film yıldızı sanır
Ben evlenmem deme ona
İnan kapına dayanır

pardon yaş kaçtı?

falım 1746
Yakında bir şey olacak
Meleğin seni bulacak
Sen evlenip gideceksin
Annen yalnız kalacak

e babam peki?
görüyorsun fallarla uğraşıyorum
aslında ben sakızlarla uğraşıyorum fallar benimle uğraşıyor

alışveriş yaptım
ayakkabı pantalon aldım
yılbaşına hazırlık
ama ama ama
=(
neyse evde oturur portakalımı soyar mısırımı patlatır atv show falan izlerim

2-3 gündür liseden arkadaşlarla görüşüyorum
bi dönem büyük tayfadakilerle özellikle
çok ilginç
ala ala

uyuyordum msjla uyandırıldım
başkasından msj bekliyorsun başkaları atıyor
çok ilginç
ödev yapıcam söz

anneyle dertleştik bugün
anlattım herşeyi
süper bişey insanın annesine herşeyi anlatabiliyor olması heleloy

sabır
iyi geceler
Sosyal ağlarda paylaş

günlüğüm bebeem naber lan,

tatilin sonuna gelioz artık. çarşamba sabahı ankaradayım. ulan iner inmez italyanca çalışmam lazım, hey allam ne halt yemeye aldım şu dili. üstelik 3 kredi vicdansız. eheh.

kız milletinin küçük erkek kardeşleri büyük gereksizlik. hele ablasının msjlarını okuyup silen kardeşler daha da gereksizlik. yahu kızcağız görememiş attığım msjları.

lan hatun beni mi yiyo yoksa !?

eheh koyim ya banane yerse yesin, eğleniyorum ben (:

bide finaller var, onlar da eğlenceli aktivitelerimizden. kendilerini heyecanla beklioruz. sevgili accounting finalim sçs kib allah belanı versin.

sonuç olarak,
tatiller hiç bitmesin
şeker de yiyebilsinler.

öpüorum seni lan günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük

Cuma günü finaller başlıyor, son sene valla 4 senede allah hayırlısıyla nasip etsin de bitmesini şu okulun... Yoksa babam evlatlıktan reddedecek diye bir his var içimde. Midtermleri saldım herzamanki gibi quizler yok finallere girişecek takatim hiç yok öyle boşboş otur bütün gün. Bu üniversitede iyi karpuz büyüttüm ya 4 senede bütün ömrümde yetecek kadar uyudum ense yaptım ama ya alışkanlık olarak kalırsa ne halt yiycem. Ya işte uyuklarsam falan, projeleri sallarsam vs vs. Bir de wow belası var tabi. İyi ki içkim sigaram uyuşturucum yok ya yoksa kesin bağımlısı olurdum, kontrol 0.

Bu final sistemini de kaldırsınlar ya, dersler bitiyor 2 gün sonra final mi olur kahretsin. 1 haftaya 5 final 3 proje mi ne sıkıştırıyorlar bir de senior project denen bela ya sabır.

Neyse uyudum ben günlük
Sosyal ağlarda paylaş

hiç iyi değilim günlük beni sevmediğini söyleyip çekip gitti ama asıl öğrendiğim benden ayrıldığı gibi 24lük bi muhasebe öğretmeni bulmuş onla çıkıyormuş.. bana daha önce hatunun yaşı benden küçük olmalı diyordu koyar diyodu paralı hatun bulunca böyle oluyormuş işte.. hatun buna sürekli sürprizler yapıyormuş, şımartıyormuş istediğni buldu sonunda o sevgiye değil hediyelere sürprizlere paraya sattı kendini çok yazık. içim acıyor ama atlatıcam onun için üzülmeye bile değmez paraya kendini sattı resmen.. hatun boğsun bakalım seni hediyelere nereye kadar yeticek bunlar sana..
bi gün bana geri geliceksin bende o günü sabırsızlıkla bekliyorum intikam soğuk yenen bi yemektir.. sen bu kadar sözler verip sorada çekip gittin ya unutmadım unutmicam sanada unutturmicam ve yanına bırakmicam beni bu kadar üzdüğün için.. şimdi mutluymuşsun öyle duydum benim hayallerini yıkıp beni bu kadar üzüp bi başkasıyla mutlu olabilcekmisin? şimdi mutlu ol bakalım allah sorar hesabını bi gün :(:(
Sosyal ağlarda paylaş

deep_thinker said:
hmm yapman gereken bence sana geri döneceği günü sabırsızlıkla beklemek deil unutmak olmalı, mümkün olduğunca çabuk unutmak, kolay değil bu söylediğim biliorm, ama zaman geçior bi şekilde ve her şey unutuluor
saol tavsiyen için birilerinin tavsiyede bulunması teselli etmesi iyi geliyor azda olsa..

bi kötü haber daha aldım bugün ya kardeşim gibi sevdiğim oğuzum canım mayısta askere gidiyomuş:( ayrıca işi bu ay bırakabilirmiş:( ben sırf o var diye tekrar eski iş yerime döndüm şimdi o gidiyor.. off ya oğuzsuz nasıl geçicek günler:(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...