Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük naber aga, özledim lan seni

olm patiye girilmio yahu sorunlar felan var galba neyse işte ondan pek uğrayamadım.

geçen sürede pek bişi değişmedi lan.

yarın son midterm var, lineer.

cuma günü de eve gidiyom zaten. süper bi olay. eheh.
12 gün bayram tatili yapcam lan. ne ayıyım hey allam.

ulan karı kız olaylarından kendimi soyutladıkça yeni sorunlar açılıo başıma.
utanmaz yahu. bi de sevgilisi var. bölümdeki kızlarla muhabbetimi minimuma indiriyorum artık.

başka da bi olay yok lan. gerisi boş işte.
arkadaşın araba bozuldu onu ittik felan. son günlerde tek yaptığım spor bu oldu. yeter bna zaten.

hadi siyuğ
Sosyal ağlarda paylaş

aradığınız kişye şu anda ulaşılamıyor. kendisi bir katliamda veya mezbaha da sıkışıp kalmış olabilir. Lütfen cenazesine ulaşmak için daha sonra tekrar arayınız.

dün sabah saat 12 civarları telefonum böyle bir uyarı verebilirdi. Bir sınava girdim ,sınav bana girdi demek daha doğru olur, bariz dağıldım yahu! yok bi de tek sınav.. ve final.. Yani kurtarma şansı da yok pek.

acaip dağılmışım ki okuldan kaçarak uzaklaştım. bariz bir şekilde kaçtım ama! yüksek tempolu yürüyüşle arkadaşa "hadi gel gel.. kaçalm!" şeklinde bir uyarı ile hede hödö..

argh! şimdi ne halt edicem işte onu düşünüyorum..

feci dağıldık yahu. tam hezimet! hoca iyi niyetliyse (ki değil) 10verir o kadar berbat bi kağt verdim lam..

okula girer girmez bir F almam ise ortalamaya feci darbe vurur ki düzeltemezsem postalarlar zati jet hızı ile.

grrr atılmak istemiyorum

not:3-5gün çok yokum, moderasyon için bakabildiğimde bakacağım.. zati öbür arkadaşlar da yardımcı olurlar. falan filan..
Sosyal ağlarda paylaş

travel turkey fuarı 9 saat topuklu ayakkabı üzerinde yorucu geçti günlük. kabul, topukluyla yürüme konusunu aştım; ama hala giyilmemesi gereken ayakkabılar onlar agsfga. I dare you to walk a mile in my shoes annem. mücü.

standdaki yazmayan turizm kulübü kalemlerinin 1 saat içinde kapışılması da süperdi agsh.
Sosyal ağlarda paylaş

Aga gidiyom ben.

Yarın evime gidiyom. ŞAPPEY ŞAPPEY, AHOW AHOW!!! Halay çekesim geldi. Derttir, derstir, zarttır, zurttur hepsi yalan. Yarın uzun bir aradan sonra kardeşimin kafaya tekrar vurabilicem. Kafede LAN dan gece dotası atıp millete bağırabilicem ''LAN SALAK MAGINA YA SY YAPILIR MI?'' die. Lise arkadaşlarımla buluşabilecem. Gemlik'i her şekilde seviyom ben. Aga gidiyom ben!!! NİHAHA.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük;
1.Ben böyle hayatın gelmişini geçmişini ..............
2.Anneler her zaman doğruyu söyler. Saçma gelebilir o an ama anne doğru söylemiştir. Başına gelince anlarsın ancak doğru olduğunu.
3.Lise 1 den sonra dersleri sallamayıp sonradan toplayıp, yinede olması gibi olamayan şahsımında taaa .............
4.Burda bırakayım gerisini sölemicem. Az daha yazarsam banlanma sebebiyeti veren şeyler çıkacak ortaya.
5.Rahatladım mı?
6.Evet.
Sosyal ağlarda paylaş

fossstalji

öff.. bitmiyor ama ben bittim. halim kalmadı inan ki. halbuki çocukken öylemiydi. tek halsizlik sebebimiz eğlenmekti.

şimdiki, biraz zorlama işte.. uykular tatsız, uyanma istemsiz. seçeneksiz...

yapılması gerektiği için yapılanlar, alınması gerektiği için alınan kararlar.

her sabah -bir şekilde- kalkıldığında başlanılan gri zamanlar. isteksiz amaçlar, hasbelkader yaşamlar, zevksiz koşturmalar, rüzgarda savrulan yok olan hayaller ve sis gibi yaş ilerledikçe yeryüzünden silinen ruhlar.

ne kadar foss olduğunu bilsem bile nostalji peşindeyim. fosstalji benim yaptığım işte. şu anda bulunduğum bulunduğun, bulunduğumuz hale bakıp gözyaşı dökmek yerine kafamı çeviriyorum senden benden geriye.. eski defterleri karıştırıyorum, eski fotoğralarla hasret gideriyorum. eski beni ziyaret ediyorum.. eski beni özlüyorum.

nostaljide boğuyorum sıkıntılarımı, naftalin kokuları içinde. yarın yeniden deneyebilmek için. pes etmemek için.

köşeleri düzgünce kesilmiş, yağlanmış, cilalanmış,pırıl pırıl.. saat gibi çalışan bir çarkı olabilmek için sistemin, bir parçası olabilmek için o her şeyi yok eden, çiğneyen yaşamın.

halbuki bir şeylerin parçası olmak güzel olmalıydı..
http://www.youtube.com/watch?v=7kycDqidHzM
Sosyal ağlarda paylaş

hiç ii deilim günlük çok hastayım fatihi özlüyorum ama o gelmicek bi daha bunuda biliyorum:( bu kadar çok severken ne kadar rahat çekip gitti ne kadar rahat sevmiyorum artık dedi:(::( ben bu kadar süreden sonra böyle bi ayrılığı böyle bi sonu hiç haketmemiştim hiç hemde..
benim kadar değer veren birini bulabilecekmi bakalım.. çok kırdın beni seni unutmicam fatih ama son sözlerini hiç unutmicam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...