Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük çüş !
artık yeter bitsin şu vizeler.la olm vizeler bitse ödevler bitmio.napıcaz böyle

.öte kaçanın haddi hesabı yok günlük sınavlar ödevler vs..
mali durumum zaten bok gibi.kız durumları desen aynı bokun laciverti.
bugün tiyatro bileti aldım günlük gidicem perşembe akşamı..

günlük bunalıma girmeme az kaldı sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk sor bakalim wow can sikintisini aliyor muymus
bi süre ara verince donmek, adapte olmak zor gibi geldi bana ya =/
kim kascak o kadar item, heroic, lfg kanali, leavers, "sorrryyy guyyys but i gotta gooo" healerlar, aman tanrim tanklere yalvarmak "last spot, come pleaaaseeee?"
of daraldim
Sosyal ağlarda paylaş

günlük net gitti ütülüler toptan sosyalleştik Kalk gidelim klübü bile kurduk rektörlükte resmileştiricez:P Artık istanbulluyum diyebiliyorum kendime arada değilim, burdayım, bu şehirleyim bu şehire yakınım Seviyorum lan seni İstanbul gerçi ömrüm hala yollarda geçiyor ama neyse..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
deli gibi hapşırmaya başladım lan
hastamı olcam yoksa !??

hayır durmuo yani paso. ekranı falan mikroba boğdum şu an.
dur sileyim.

..

hah. alla alla nie böle oldu yav bi anda.
hey allam.

günlük, hafta çok yoğun günlük...
kurtar beni günlük..

ulan haftasonu zaten heycanlı geçti, bide üstüne bu yoğunluk..

pazar günü sınav mı olur ya üf.
probability:(
gerçi ilk sınavım 100 lan nolcak eheh. dur bi makas alayım.

neyse işte öle günlük,
hadi bakalım,
hayat devam ediyor,
bayram yaklaşıor,
eve gitcem heberoy.

hadi ben yarınki sunuma hazırlanayım. kurtuluş savaşında cepheler falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
neler neler yazmışım sana vay be. üşenmedim okudum. insan ne kadar değişken bir yaratıktır böyle. nç nç nç.

Nazar değmesin altın çağlarımı yaşıyorum bu aralar :)
Okul olsun aile olsun sevgilim olsun. Nazar değmesin. Çok şükür :P

Sağlıcakla kal günlük. Gitme zamanı gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün montla sıçtım ! son sınav die bukadar kazık olmalımı lan !
--

bugün bilgisayardan 90 almışım ama sınıfın ortalaması 94,90546 filan.. nolcak lan günlük kaldımmı ben şimdi ? :S
olm 90 alıp o dersten kalırsam pencereyi açıp aşşa atlarım günlük.
--

nyse olm sınavları atlattık sıra geldi güzel zanatlar ödevine önce bi tiyatroya gitçem..günlük fazla biletim var len wallah bak istersen gel.ondan sora bide konser şeysi yazcam ondan sora hocaya vercem.. biraz geç vermiş olcam inşallah kabul eder hoca..günlük ödev konusu boka sordı iyice bundan sora verdikeri gibi hemen yapçam olm olmuyo
"üşeniyorum öyleyse yarın" olmicak artık günlük..
--

günlük vizeler bitti şimdi telefon ve bot alma davası var onlarıda hallettikmi cepte biraz para kalcak inşallah kızıda sinemaya götürcem güya..bakalm hangi parayla yapcaz okadar işi..babama söyliimde imf de işe girsin günlük.benim mali durum anca öyle düzelir..
nyse kafa ütülemeyeyim daha fazla.
bay !
Sosyal ağlarda paylaş

to the bullshit!

-_-'

lan hayat çizgi film tadında olsa negzel olurdu be.. dün gidip modelleme konusunda 15dk.lık özel ders aldık. haliyle adamlar çalışıyor ve çok bişi gösteremediler. yine kendi kendimize çözmeliyiz her şeyi.

sıkıntı olan şu, freelance bişiler yapmak yerine dönem sonu sağlam bi yere girip paso çalışmak istiyorum ama diğer yandan yemiyo biliyo musun? yemiyor derken, vallahi, hiç yemiyor. bi taraftan yüksek lisans, ortalama problemleri diğer yandan paso yığılan 3rd party görevler,işler ve bi de üstüne harbi harbi bi iş!

Dün yine bir koşuşturu tufanı içerisindeydik ve şunu konuştuk -bu sefer korkmamıza rağmen, gizlemeden- "biz ne halt edicez!" Önümüzdeki birkaç sene içerisinde yapacaklarımız tüm hayatımızı etkileyecek ve biz ne yaptığımızı çok bilmiyoruz, çünkü çok değişken var ve adları üzerinde habire değişiyorlar. bizim de gelecek planımız çok dinamik temeller üzerine kurulu dolayısı ile! gidecek rotamız belli olmasa dahi, varıcak noktamız neredeyse sabit. Peki hangi yol? eh işte orada bi fikrimiz yok.

nitekim, korkular içindeyiz..

bu arada boomtown popomundo radyo listesinde 1. olmuş lam!
^_^

keşke hayat popomundo olsa.. negzel..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
fiziki bir yorgunluğum var atamıyorum üstümden kaç gündür. sabitledik artık gece 4-4.30 arası uyanılır. etrafa bön bön bakılır niye uyandım ben şimdi denir, sonra kafa koyulur uyu bir daha mümkünse. sonra sabah bir daha kalkılır, derse gidilir dona dona, gün boyunca uykuuum var diye dolaşılır işte öyle.

3 gündür pati ve msnle çok bir alakam olamadı üzgünüm, çok özlemişsindir di mi beni :P (kendim bile inanmam yani). Canım çıktı 3 gündür, özlemişim paticiği ve bir çok şeyi.

ya birde bu Winamp'a ne oldu ya, aynı insanı bulup getiriyor shuffle da sinir oldum.

güle güle.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük..psikolojim bozuk bu aralar,çok yıpranmış hissediyorum kendimi.ne adi,riyakar insanlar var yaa..insanlarda hiç vicdan kalmamış kime güvenilir ki bu zamanda?herkes ne kadarda ayakçı çok içten gösteriolar..inanıyosun sonrada nelerini görüp duyuyosun yıkılıosun birden.alem oyuncu olmuş yaa..
Sosyal ağlarda paylaş

Naber Günnük ? Ben çok iyiyim. Yaz döneminde stajerlik yapacağım işletme ile anlaştım. Ezgi Hanım imzalamasa nasıl anlaşabilirdim öyle değil mi günlük? İyiki varsın günlüğüm benim.. Açım ben biraz yemek yedikten sonra sana geri dönerim belki günlükçüğüm.. Öptüm bb..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...