Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

başın sağolsun asinanyavuz.

geçen gün durakta otobüs beklerken, mp3 pileyır var kulağımda, açtım son ses, amy çalıyo I'm no good. yanda böyle hırbo tipli bi herif, kendini müziğin ritmine kaptırdı, striptiz şova başlayacak sandım bi an asgfag, hemen öbür tarafa kaçtım. benim en korktuğum an o andır.

artık da korkmam herhalde pek bir şeyden.

ama kendimi kötü hissetmem için sebeplerim birikti, içim acımakta. hastalık olarak bana yansımasa, kendimi daha mutlu biri sayardım. sahneye bile heyecansız, görev gibi çıktım bugün. bunu sevmiyorum. bunun böyle olmasına sebep olanları da sevmiyorum.

yarın yazılarım için bir sürü fikir alacağım, yeniden yazmaya başlayınca kendimi muhtemelen daha iyi hissedeceğim. yarın olsun.

haa yarın oyuna giderken kızıl sprey almam lazım, unutmasam bari.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk naber?

yorucu bi gundu bugun, sabah askerdeki kardesimin telefonuyla uyandim, arkadan garip garip sesler geliyodu. istanbula geldi zannettim ama yanlis alarmmis. sonra hukuk vizem vardi ona gittim, ordan ciktim arkadaslar aradi onlarin yanina gittim. takildik biraz, solaryumdu yemekti falandi filandi ama cok guzel makara yaptik. uzun zamandir ilk defa gercekten guldum. sonra ne mi oldu? eve geldim ve hala oturuyorum, bi yandan viski yudumluyorum bi yandan eski kiz arkadasimla msnden konusuyorum ama niye bilmiyorum, oyle iste...
Sosyal ağlarda paylaş

la günlük nolcak böyle vizeler bitmiyo..günlük önümüzdeki hafta önemli derslerden 3 vize var ve benim sadece pazar günüm var çalışmak için.. ayrıca pazar günü dinlenmemde lazım hepsini aynı anca nası yapcam olm ya
günlük bi kız arkadaş bulmam lazım acilen senin tanıdık varsa bak bi sağa sola..benim adaylar çokta..pat die önlerine çıkınca olmuyo.
nyse olm ben gidiom şimdi birazdan işe gitçem saat 4 gibi gelirim..bugün çok yorulcakmışım gibi bi his var içimde günlük..
hadi görüşürz
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük.
sınav haftasından tüm gün evde yattım. oh mis gibi.
dışarıda napıcam zaten dışarısı soğuk. zaten sevdiceğimi izmire gönderdermişim hasret çeken bi insanım, napıcam gezip.
evde oturdum kahve içtim.
inanır mısım bi de somon balığı tarifi öğrendim. fırın ısınıyo şimdi. ama jelatin yetmicek.
karnım doyana kadar hoşçakal.
Sosyal ağlarda paylaş

Ölem ben ölem günlük....Babam beni aşcı sanıyor.Sigarayı bıraktı bırakalı "hadi bişeyler yiyelimmmm yihuuu" nidalarıyla beni hayattan bezdirdi.Burda sorun yemek yemek değil,yemeği benim hazırlayacak olmam!ahh ahhh...Kaderde bu da varmış demekten başka çaremiz mi var?Ne yapalım bu da gelir bu da geçer.
Haftanın albümü olarak Deep Purple'ın Burn ünü seçtim.Devam et...
Geçen gün Türkçe katlinin bir bölümüne daha şahit oldum.Şimdi tam net hatırlamıyorum olayın gelişme evrelerini ama "şoklara binmek" diye bir tabir kullanılır olmuş ergen gençlik arasında.Bilemiyorum...
Bu arada 30 unda Jens Krüger'in konserini kaçırmamayı umuyorum.Hadi Allah'a emanet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...