Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

evet günün 2. baskısı.

günlük,
istanbul'u sel götürmezse iyidir. bugün ödevi bitirir bitirmez yine gelen bir telefon üzerine arkadaşlarımla buluşmak üzere eski okuluma gittim. herşey hoş güzelken bir halısaha maçı olayı çıktı ki facia. benim futbol ile aram yoktur ki :) her neyse bir şekil giyecek bir şeyler bulduktan sonra çıktık dışarı. fakaat o da ne tam bir sağanak yağıyor güzel güzel. yağmurun tadını çıkaracak kadar ıslandıktan sonra bir güzel halısaha maçı yapmış bulunduk. tabii ki yenildik :) iliklerimize kadar sırılsıklam olmuş bir biçimde üstümüzü değiştirmeye gittik. neyse, 1-1.5 saatlik bir muhabbetten sonra ayrıldık desem de okuldan ayrıldık yani. ve yine yağmur sağolsun, taksi yoktu, 3-5 eşşek kadar herif modunda bayağı bir yürüdük. tabii şemsiye kullanmaya çalışanların yanı sıra şemsiyesiz yürümenin zevkine varanlar da oldu :) pembe şemsiyeye lafım yok bu arada yanlış anlaşılmasın :) her neyse, mutlu mesut bir biçimde eve gelip kuruduktan sonra ödevimi "submit ederek" büyük bir rahatlığa eriştim. yarında toplantı moplantı varmış ama amaan nolcak. keyfimi bozamaz sanırım :P

hayat güzel ya. keşke her zaman kıymetini bilsek di mi? sosyal mesaj vermek bana düşmez günlük neyse.

güle gülee!

ps: liseyi özlemişim ben ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sabır...

ben sabırlı biri değilim. sonuç önemli, sonuca yönelik çalışırım. detaylar sonuca ulaşmamı sağlayacaksa önemlidir değilse umrumda değildir. net bi yaklaşım yani..

iki nokta arası en kısa yol benim yaklaşımımdır ^_^

gel gelelim sabretmeliyim, sebat etmeliyim..

zor!

bugün arkadaşımın arkadaşının yüzünden (uzun ve salakça bi hikaye.. hem komik de değil) donuma kadar ıslandım.. ciddiyim..

kış berbat, yağmur kötü...

nefret ediyorum lam sizden!

nefret marketleri, vilayet konağının arka tarafında, ptt'nin hemen yanında.. nefret marketleri. tel:22 08 nefret marketleri. gelin siz de ucuza kaliteyi yakalyın. nefret marketleri. alışverişte bir marka.. (jingle) nefreeeet market-leeeer riiiiii!
Sosyal ağlarda paylaş

yine ben günlük,
biraz önce (bi 40 dk oldu sanırım) yazdığım mesajı okudum da böyle heyecanlı heyecanlı yazdığım mesajların Türkçe'leri çok iyi değil. Ne dediğimi/demek istediğimi zor anladım :) biraz daha sakin yazsam iyi olur sanırım.

selam eder, bugün (16.11) bir daha rahatsız etmeyeceğime dair söz veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yarın buluşma var, yea
yov
salı günü de ilk vizem var, not yükseltmek için aldığım dersten daha düşük not alır da bi de üstüne kalırsam yedi cihan götüyle güler bana, çalışıcam o yüzden
sonra hukuk notu bulucam bi yerden
sonra 3 gün siyaset 3 gün hukuk çalışıcam
program filan yaptım resmen
gün başına 4 saat ders çalışsam yalayıp yutarım dedim
12 saat siyaset 12 saat hukuk ediyor
biyes
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük saat takma alışkanlığına sahip değilim ve bunun zararını görüyorm. Ev arkadaşlarımında kol saati yok. Yan apartmandaki arkadaşlardada yok. Pazar ales e girecem. Ve masa saati kullanacam. Ahahaha. Çok saçma lan. Çokta komik. AHhahahaha. Salı günüde vizem var. Ders kastırmaya devam ediyim bari. Hade selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

guya eglendik
guya kafalari dagittik
kendimize geldigimizde etrafimiz ayni
daginik
karanlik
dar
boguk
guya gülgük
guya umursamadik
hersey gecip gittiğinde gozyaslarimiz yine akti
sicak
yogun
buruk

şiir mi oldu simdi bu
karalama oldu cok kotu oldu heh
oyle oldu ama gunluk, yine ayni yine ayni.
hergun sarroş gezmek istiyorum.
sponsor bul bana
Sosyal ağlarda paylaş

günlük! üye oldum da yazmadım daha,ilk buraya yazıyorum bak heleloy.şimdi hava çok güzel yağmur yağıyor hafif hafif,oh mis.bu havada kahvemi ve gazetemi alıp perdeyi açıp arada bir yağmuru izleyerek keyif yapmak varken ben napıcam hı napıcam?tam 3 saat 15 dakika boyunca kıçım yassılaşıncaya kadar dersane sınavında olucam.bu arada acıkıcam,karnımdan gacır gucur sesler gelicek,çişim gelicek,hastayım zaten bütün sınav boyunca burnumu çekip sınıftakileri rahatsız edicem,öksürmem var bide...ne güzel değil mi?hayır bide işin şu yanı var, "üniversiteye kapağı at rahatlarsın" sözüne inanıyorum ya ne kadar safım.inanmayım diyorum ama her söylendiğinde "hüveeeyy üniversite hüveeyy" tepkisini vermekten kendimi alamıyorum günlük!neyse hadi ben işime döneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah sabah günlük yazılmaz ama ben yazayım.
öhm. evet.

.

her neyse tatil bitiyor be günlük son gün bugün. 1 romancığım kaldı 400 sayfacık. onu okusam iyi olur. vizelere de çalışmaya başlasam güzel olacak. ayrıca yine bir essay ödevi var perşembeye vizeler arasına onu da sıkıştırmak lazım. planlayınca her şey düzgün gidiyor, yeter ki ucu kaçmasın. gerçi vizeler de hiç bana göre değil tarih, insan ve toplum. neyse hayırlısı. dert edip can sıkmaya lüzum yok. hayat kısa, mutlu olmak varken neden gidip bir vizenin sancısıyla kıvranayım ki di mi? sen çalış gerisi gelir.

günlük,
seni de iyice motivasyon tahtası gibi kullandım ama dedim ya garip. neyse hadi güle gülee...

edit: (.) yok ya olmaz, yazmamak daha iyi. çok rahaaat anlaşılır sonrası da hoş olmayabilir neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

kalabalık ve gürültücü; ağır, ağdalı, şafşatalı, işlemeli şeyleri seven; duygularını hep gürül gürül yaşayan ve her türlü duygunun suyunu çıkarana kadar (bkz. aşk) sömüren, emen, tüketen bir toplumun içerisinde [her ne kadar anlaşılmaz olsa dahi] minimalizmden yanayım

ben yalınım, hayatım yalın, evim odam yalın. diğerlerinin bu minimal ve fonksiyonel hayatımda huzur bulmamı anlamadan[anlamaya çalışmadan] üstüme yükler yüklemeye çalışması ve benim önüme bana ait olmayan hedefler koymaya çalışması çok boş geliyor; aramızdaki farkı anlayamamaları da bir o kadar ilginç. kötü olan ise bu fazlalıkların hayatımdan çıkarılamayacak kadar benimle birlikte/bağlı/bütünleşik olması.

belki törpülemek olasıdır...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...