Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Dinan geçmiş olsun.
Selin başinsagolsun..

Geldim lan istanbuldayim.. Amma deeşmiş memleket yahu. Bi de dun geldim. O ne trafikti be. 2,5 saatte zor geldik eve. Toplantilar varmiş felan filan.. Hay sokam ben ole işe. Cagirin adamlari gelsinler gece 1 de. Mis gibi bizde takilmayalim trafige bu ne yaa !!! Belediye gibi sizin..
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler herkese.

dün zaten acayip bi gündü. ölüm haberiyle kalk, BTAya git, ordan aydın festivalinin toplantısına git, bir sürü adamla tanış, onlar senin ilgilenmediğin şeylerden bahsetsin sonra sen festival içeriğini ve hangi grupların katıldığını öğrenmek istediğinde ukala desinler, sonra arada herkes sizin grup hakkında konuşmak istesin çember olsunlar, tezata gel. toplantıdan çık, bi saat yol git kemeraltından yüz boyası al, sonra kızıl saç spreyi bulama oyun için, saçına "kırmızı" yüz boyası sürmek zorunda kal, bi de fotolarının çekileceği gün, lan inşallah kel kalmam afsg kaşınıyorum. sonucu fatih seni boyamayı bitirince aynada gör çığlık at, o moralle oyuna çık. şans eseri en iyi performansını ver, ismin saçtan şeboya çıksın agfs. canla cansu geldiler yalnız oyuna dün, sevdiler de :d özlemişim o sıpaları da.

sonra saçımı kazıdım resmen var ya. bugün de fr kültürde kaşındım paso, öf. kel kalıcam kel.

sprey satan parfümeri de sadece kahverengi var dedi. ya biz kızlar %80 kumralız zaten allasen napayım ben kahverengi spreyi? madeleine kumral olsa zaten her oyun sıkmam kafama sprey di mi? gotik madeleine oynadım resmen asfadsd.

öf, sıkılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...