Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük bugün 2 oldu ama canım çıktı. Math101 ile başlayan tempo, ingilizce 3 hafta önce izlediğim filmi belirli açılardan değerlendirmemi isteyen essay ile sürdü, ve hala bir roman ile sürüyor. Okumak istemiyorum roman filan pff.

Bana gelince saygıdeğer günlük, canım sıkılıyor bir şeylere, dillendiremiyorum. Ama çokta önemli değil. Mutlu sayılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük. Sanrım çok pis ayar alacam. Uykusuz geceler beni bekliyor. Tezi bilgisayarda yazmak çok zormuş. Birde öyle bir konu almışım ki. Matris integral türev .... kısaca word de yazması ne kadar zor şey var alayını almışım :S. Yoruldum resmen. Ben yatacam. Selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çenem düştü ve buna rağmen susmaya çalışıyorum. Yarın sınav var. Yeteri kadar çalıştığıma inanmaya başladım ama bunu erken dediğime göre garanti sınavda yamulurum duygusuna da sahibim. Şu anda soru çözüyorum güya! Sıkıldım. Bir aksiyona girişmek lazım ama ne? Şu midtermler bitse de tatil gelse de farklı bişiler yapsak. Gerçi tatilde bile sınav var ya...

neyse, hadi güle güle...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük.
bugün bir sıkıldım, bir sıkıldım. sorma.
sonra geçti ama. dışarı çıktım dolaştım filan.
şey var bir de. kadife ne güzel bir olaydır.
onu da geç.
ben yine sıkıldım. -_-
bomboş bir gündü zaten.
ders bile çalışmadım.
napsam, netsem de eğlensem.

edit; bende diyorum ne eksik yeni sistem geldiğinden beri. imzam yokmuş. of.
Sosyal ağlarda paylaş

Askerlik şubesine gittim lan günlük. Adamın yorumu "Dünyanın en ballı adamısın sen." :D Şaka maka eğer orada sırada bekleyen kişiler benim durumumu duymuş olsalardı büyük ihtimalle üstüme atlarlardı :D Yapılan hesaplamalara göre 7 aydan az askerliğim kalmış. Eh onu da yedek subay olarak yaparsam girdiğim gibi terhis oluyormuşum ki bu da süper mükemmel ötesi bir şey :D

Eski mesajlarıma baktım da ÖSS hakkında atıp tutmuşum. Yok kolay, yok bir şey, yapılır, edilir şeklinde. Gerçi şu anda da fikrim değişmiş değil. ÖSS kolay arkadaş :D Şaka bir yana dershaneydi, testlerdi, falandı filandı derken kendime vakit ayıramadığımı farkettim. Ne feci bir illetmiş bu ya. Neyse artık. 17 Haziran mı neyse artık yapıp çıkıcam sınavdan. Sora gel keyfim gel :D

Yeni sistem hoşuma gitti günlük. Ne zaman üye olduğumu unutup duruyordum hep. Onu görmemi sağladı bana. Bi de 1000 mesajım bile yokmuş lan daha benim. Post kasmam lazım fdsgdfgdf

Nese günlük. Ben kaçtım. Daha Warcraft hikayesini baştan sona kadar görme projemi tamamlamış değilim. Ha bu arada. ÖSS çocuğu oldum lâkin bilgisayarı veya herhangi bir şeyi kısıtlayacak değilim. Hadi bakalım hayırlısı günlük.

Erkese sevgiler, saygılar be yav :D

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz olsun güzel bir gündü benden kafasını toplamak için zaman isteyen sevgilimle az birşey konuştuk gelecek pazarı iple çekiyorum vizelerim var haftaya ama çalışmak içimden gelmiyor şöyle bir uyusamda gelecek pazar uyansam diye Google da çözüm arıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük yine sınav yine hüzün.yarın yine sınav var kaplaycak beni başka bir hüzün.
çalış dicen ama olmaz.nereyi çalışçam nasıl çalışçam çalışırken sıkılcam felsefeden hiçbişey anlamıycam zart zurt.
yok çalışçam diye oturuyom yine olmuyo, beceremiyom.çalışma özürlüsüyüm be günlük.
yarın görüşürüz günlük eğer o sınavların acısı geçerse tabi:(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük haftaya vizeler başlıyo lan dardayım analizci doçumsu karıda kitledi bizi labın raporu yazılcak cumaya daha duruyo espark acıldı media markt var insancağızlar izdiham yapmışlar bi adam gibi mp3 playerda alamadım dardayım günlük neyse cuma doğum günüm vizeler öncesi tekel votkası iyi gelir bünyeye demi günlük hadi görüsürük
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
düştüm
şimdi aynen soyle oldu
bengüyle ders calişiyoduk
yarın diffden sinavimiz var da, az 3.5 modundayım caktirmiyorum.
pcden BOnk diye ses geldi, sonra ben ay bu ne diye
salondan pcye koşarken
sag ayagım sol pacama takildi ve
yavas cekimde uctum resmen
ve sol elim artık gg.
sol elim gg ve sardik işte
yufus saolsun gitti ilaç aldi getirdi, sürdük
sisti boyle davul gibi
sonra bize bi de tatli almis
bademciklerini aldiran cocuklara dondurma verirler, yusuf bana supangle verdi. tşk yufuf^^
ayrica milkali kapiçino almis, onu da ictim.
ağlamayi kestim sonra tabiki.

simdi elimi sarinca sol elim tamamen sargida kalin orta parmagım hala tus basabilir konumda.
onu klavyenin sol kismina atadim
asde tuslarina basiyo, sag elimde yettigincen digerileri için calişiyo.
yusuf dedi ki 20gune gecmezmis bu
ohannes dedim.
umarim gecer
gecmezse de onemsiz sol elim hıh.
sagi korumaya bakiyorum
sagim pistir günlük
bi çakarim ölür.

neyse zaten sinav avr simdi bengu cagiriyor
gidiyim ben
ilerleyen saatlerde kaçar yazarim bişelr

typolari editlemek bi zaman sonra zor geldi, affola.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...