Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük daha dün gece hayat kötü derken bi gece içinde hatta 1saat içinde nasılda değişeveriyomuş herşey::o 3haftalık ayrılıktan sonra ve sen haklısın ben haklıyım gururlarından sonra yine birlikteyiz:) kopamıyoruz ki! bi kez daha çok sevdiğimi ve sevildiğimi anladım..
bu ayrılık iimi oldu kötümü oldu bilmiyorum ama yüzüne karşı söleyemediğim çok şeyi ayrıyken söyledim içime atıp üzülmicem artık ve kırılırmı üzülürmü demicem artık dobra olucam:D
ruh gibi dolaşan halim yok dün geceden beri sanki yeniden mutlu olmya başladım hatta mutluyum günlük.. herkes mutlu olsun:P
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, evlendim, çalışmaya başladım ama herşey karmakarışık hala. Bürsürü hayalim var, bu karışıklık ve sıkışmışlıklar içerisinde nasıl gerçekleştirebilirim bunları söylesene bana? Halimden memnun değilmişim gibi bir his var içimde. Neden ki acaba? İnsan birşeye hazır olup olmadığını nasıl ölçer, hele de o şeyi istiyorsa? Daha da istediği çok şey varsa?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok yoğun olmam gerekirken gerektiği kadar değilim.Bu da beni endişelendirmiyor değil.Hep değiller ve olumsuzluklar üzerine gidiyorum çünkü sorularda oradan yattığım olmuyor değil.Değildir ve yanlıştırların altını çizseler de görebilemeyebiliyorum (olmusuzlaştıramadım lan)Velhasıl günlük dübürü kasmam ve dershanenin önüne geçmem lazım.Salı fizikci gelicek Çarşamba matematikçiye gidicem Perşembe dershanedeki hocaya yapışıcam.Günlük dershanede bir matematik iki hocam var ki dillere destan kadın caz dinliyor süper tatlı maksimum 25 yaşında ve ankara mezunu emesen istesem mi lan cuma günkü sınavda illa ki sınıf yükselmem gerekicek ve ilişkimiz orada sona erecek belki akbank konserinde karşılaşırım lan çağırsam mı acaba olum arabası vardır onun köt olurum şimdi neyse günlük soru çözeyim ben hayde bay
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok güzel bi gece oldu her ne kadar çok taş konmuş da olsa yoluma, sonunda güzel geçirmeyi bildim yani, doğumgünü günümde içim huzurlu şu an:d

çok ciks kutladım tam 12de, şamdana götürdüler beni, müziklere ilk dublenin sonuna kadar yabancıydım sadece afsda.

şimdi ella'dan mack the knife bana gelsin, euhehuh. kutlu olsun doğum günüm :d
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, 2-3 saat sonra birini çok pis benzetmeye gidicem.. adam benden 20*30 cm uzun, ve 20-30 kilo da fazla. yapılı mapılı. ama çok sağlam canımı sıktı. öldürmezsem iyidir..şu an da ona hazırlanıorum. gırtlağına bi yumruk gerisi allah büyük.. inşallah karakollara düşmem..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:
gırtlağına bi yumruk

Risin' up, back on the street
Did my time, took my chances
Went the distance, now I'm back on my feet
Just a man and his will to survive

So many times, it happens too fast
You change your passion for glory
Don't lose your grip on the dreams of the past
You must fight just to keep them alive

Chorus: