Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Ferhat Sirin olayina aciklik getireyim, Iranli bi arkadas vardi onlatmisti orasi kokenli oldugu icin hikaye.

Sirin Ferhat'i tanimiyo bile, asik olma durumu falan yok, Sirin zaten Sultan kizi falan boyle cool takiliyo. Ferhat takiyo Sirin'e kafayi, dag falan deliyo adam ama Sirin'in asla haberi olmuyo euheuh tam stalker herif
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bea. arada giriyorum kişisele millet bişiler yazmış oluyo günlüğe özeniyorum ben de yazıyım diyorum bişey de hergün aynı hergün boktan. depresif olarak söylemiyorum bunu. harbi her şey rutin. herkes über şeyler yaşayıp anlatırken, benim hayatımdaki en güzel şey ara sıra otobüs durağında gördüğüm manyak über kızlar oluyo. o da anlatılmıyo zaten. oha be
Sosyal ağlarda paylaş

yine bir ameliyat ile karşı karşıyayız

:(

geçen kış babamın femur boyun kısmında bir kırık oluştu. düşme sonucu.. şimdi yine bir ameliyata daha girecek.. bir sorun olmazsa inşallah 1,5sene sonra son bir ameliyata daha girecek...

ondan sonra da bir sıkıntı olmazsa kurtuluyoruz bu dertten hayat boyu..

umarım bi sorun olmaz..

2007 çok ağır geçti her yönü ile.. ve ben bıktım 2007'den

üff off aman falan...

kötü işler bunlar

edit:

al sana son bi kötü haber daha..

can dostum baskılardan ve artık yığılan yıkılan işlerden bıkmış..

"abi dikerim masterını da hocasını da!" diyip isyan bayrağını çekmiş..

hay ben..

lam.

=(

[ Mesaj 19 Ekim 2007, Cuma - 13:42 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ananı...Son 1 saattir aylar süren yalnızlığım çok sağlam bir kısmetle tarihe gömülmüş bulunuyor..ohh yazdım mutluyum..

gel gündüzlen gece olalım,
gel gökyüzünde yıldız olalım,
seninle mutlu yarınlara koşalıııım,
gel beraber mesut olalım..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bilmiyorum. bazen iyi niyet insana zarar veriyor. herkese her zaman yardım etmek doğru değil. veya ben abartıyorum. bilmiyorum günlük bilmiyorum. insanların iki yüzlü olduğunu düşünüyorum bazen günlük. özellikle konu sorumluluklar olduğu zaman bazı insanlar karşındaki insanı kullanmaya kalkıştığında iğreniyorum günlük. Canımı çok sıkıyor bunlar ey günlük. Ama çok takıyorum bunu da biliyorum ey günlük. Emeğe saygı konusunda fazla hassasım galiba. Ne olacak sonumuz?

Ayrıca günlük başka sorunlar da var da şimdi hepsini dökmek iyi olmaz. Ama o konularda da ne yapsam ve ne etsem?

günlük üff...

dayanamadım günlük devam ediyorum. çok küçük şeylerden sorun çıkarmada üstüme olmadığını bilmiyorum günlük. ne sorunlar varken bunları sorun ettiğimin farkına varıp utanıyorum kendimden günlük. bunun dışında bir şeyleri de elime yüzüme bulaştırırım diye korkuyorum ve yaklaşamıyorum sonra pişman oluyorum. Hayat hep pişmanlıkları yaşadığımız bir yer olmamalı günlük. Ama korkuyorum bazen, kendime yeteri kadar güvenemiyorum günlük. Bu ciddi bir sorun mu? zannetmiyorum ama böyle giderse hayat = pişmanlıklar silsilesi olacak.

neyse sustum ben. güle güle günlük.

[ Mesaj 22 Ekim 2007, Pazartesi - 22:42 tarihinde, asinanyavuz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...