Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

acı çekmek!

ve

haddini aşmak.

hani sınırları zorluyorum hedesi var ya.. heh onu geçeli çok oluyor. öyleki arkaya baktığımda ne sınır görüyorum ne de tanıdık bir yer.. vaadedilmiş topraklara doğru yürüyorum, her mezun kişinin yaptığı gibi.

ancak arada tek fark var! benden haddimi aşmam isteniyor!

şöyle anlatayım.. istanbuldan çıkıp, suriye sınırını geçersiniz ve bu yolu -tüm yolu- yürüyerek de katedersiniz. bu sınırları zorlamak ve geçmektir. bizden istenilen ise (ben ve bir arkadaşım) basitçe "güney kutbu diye bir yer var.. oraya gidebilirsiniz" den ibaret..

haddimizi aşıyoruz nicedir.. allah sonumuzu hayır etsin.

sabah 09:00 akşam 22:00 çalışması (ve tüm bu süreçte sadece iki hamburger yiyebilmiş olmak) beni biraz aştı açıkçası..

lanet olsun! keşke şu yola çıkmadan önce bi pusula alsaydım! güney yarım küreden kutup yıldızı da gözükmüyor.. e ben kuzeyi, güneyi neye göre belirleyeceğim şimdi? hey şu artı şeklindeki yıldızlardan yaralanabilirim belki..

haddimi aşmanın verdiği yetkiye dayanıp bir daha haddimi aşıyorum ve size artı yıldızları adını veriyorum ey parlak yıldızlar...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, kavurucu yaz sıcağına, "la hipneye bak" bakışlarına, kellik tehlikesine rağmen yılmayan saçlarım, annemin elindeki makasa yenik düştü.
kısacık artık saçlarım.
1,5 yılda anca bu kadar uzayan saçlarımı beş dakikada piç eden annemse "kökü sende bu saçın, hem sen rakçı mısın, türkiye burası" iddiasında kararlı.
günlük gözlerim dolu dolu oluyor.
böüm.
Sosyal ağlarda paylaş

hellö günlük. istanbul şukela. evimi özlemedim. bugn sevdicekle beşiktaşa gittik. dönüşte dvd alırken ben dedim trouble every day alalım bak dedim süper film, biliyorum ama olmaz filmdekileri bana uygulamaya çalışırsın deyip aldırmadı. uygulamayacaktım halbüsü. neyse, 3 extremes aldık. belki oradan bir uygulama seçerim.

[ Mesaj 30 Eylül 2007, Pazar - 19:05 tarihinde, burtonesk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

çok saçma bi msn listem var lam!

fazla adam yok zati.. 42kişi (41+1kişi aslında 1i haber botu).. gün içi 5+1=6online olsun en fazla.. bu saatlerde 10olur olmaz.. sabah 4 civarı en az 20kişi online!

yok hepsi de türkiyeden bu elemanların. saat farkı da yok yani..

horoz horozu çöplükte, vampir vampiri sabah saatlerinde bulur gibi bişi sanırım..

yatın uyuyun olm!

[ Mesaj 01 Ekim 2007, Pazartesi - 01:31 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

3sa önce mail kutuma düşmüş ben şimdi gördüm..

Structural Analysis of Historical Construction'a yolladığımız abstract kabul edilmiş. paşa paşa gidiyoruz galiba. sevinsen mi üzülsem mi bilemedim. ağzıma kadar dolu ike bi de bunun analizleri, deneyleri, çevirisi falanı filanı :(

ama diğer yandan LANGURT!! diye bi sürü yurtdışı yayınları olan biri olucam... :)

itü'den de "bir araştırmanızı çine yollayalım" dalgası çıktı.. "ilim çin'de bile olsa gidiyorduk.. ilimi anlatmak için çin'e gitmiyorduk. çıkartmayın o kadar yol masrafı bana!!" demek istedim ama yemedi..

sabah 08:00-04:00 varidyasına yeniden hoşgeldin dasaaa efendi!

sıçtım! sıçmış durumdayım..
bu arada günlüğü babamın günlüğü gibi kullandığımın ve paso benim yazdığımın da farkındayım... okuyanlara allahtan sabır niyaz edilmesini diliyorum ve özürlerimi bildiriyorum.. şimdi gidip bi sandviç falam bişi yiyorum,çünkü kurt gibi acıkıyorum.. yerim yarım yorum..

bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlardan geldim .Çay demledim içiyom şimdi. Nefis olmuş.
Az forum kurcalayım oyanalıyım falan. Yatacam. Yarın ders var. Sabah biraz tekrar yapmak şart. Hoca imza kağıdından pat diye soru soruveriyo. Eşşek kadar adam rezil olmayak şimdi. Çok önemli şeyler yazacam sana günlük. Ama az sabır. Dur bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

ehah bi gecei daha devirdik ve zebehe (sabaha) kalkmam lazım.

yatmadan önce insanlar önemli şeyler düşünürler ya, hani hayat memat hakkında.. ben de düşündüm:

oruç tutmadıkları için dövülen gençleri düşündüm.. Bunları HARBİ dövmek lazım! Lam hem oruç tutmuyorsun, yani yemeğini yiyorsun, kan şekeri, karbonhidrat seviyesi falan yüksek yemek yemiş adam sonuçta; hem de dayak yiyorsun sabahın 3ünden beri aç ve gece uykusuz kalmış bir adamdan! delikanlı değilsin ulan sen!

dövüş müsabakası olsa kavga ettirmezsin ikisini, "arkadaş 12saattir açsın, bişiler ye.. yemekten 4saat sonra da dövüşürsünüz, aceleye gerek yok." dersin.. ama öle olmuyor gerçek hayatta.. oruçlu tabiri caizse rakibini "çiğ çiğ" yiyor! artık rakibini yemek orucu bozar mı, oruç tutana yüksek mertebeden destek geldiği için mi dayak atmaktadır, oruç kola giden kuvveti arttırır mı, sinan şamil sam ve muhammed ali ringe çıkmadan önce oruç mu tutmaktadırlar sollu sağlı vurabilmek için... vs vs gibi sorularınızı ise hocalara ve uzmanlara sorun..

benim yakalamam gereken bi uyku var, yatma öncesi önemli konuları da düşündük, içmiz rahat uyuyabiliriz artık!

yihu!
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
bugun 2 saat uykuyla 7 saat ders atlattım
sanirim bundan sonra ustume atom bombasi dusmedigi surece olmem.
okudugum kitap yuzunden kendimi buffy gibi hissediyorum(interview with the vampire) cok sardi.

oyle boyle yoluna girdi hersey
resim dersimi cok sevdim, gerci simdilik sacma bi şerit cizmekten bi adim ileri gidemedik ama hoca "sende ressam edasi var, sen bişeler cizer misin" dedi. ayh, yeteneklerim yuzume tasmislar, ben onlari paslandirmaya kiyabilir miydim?
tabiki hayir.

diff. eqns dersinin hocasina da bayildim, yunan harfleriyle adini yazdi tahtaya cok şeker bişey ama, sinavlarda kurtadama donusucek biliyorum =((
neyse az biraz dinlenip ders calismaliyim.

kendine iyi bak, gorusuruz ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük,
Ben Dory'ye çok ama çok feci aşığım.
Öyle böyle değil sırılsıklam...
İnandın mı lan günlük?

Olm söylermiyim bile aşık olsam, o da okuyor seni sonuçta.

Haftanın 3 günü okulum yok, 2 günü okula gideceğim.
Birkaç ders çakışıyor, ama ben bütün hafta boyunca sadece 4 tane derse gireceğim. Bu dersler de zaten en babaları...

Allah sonumu hayır etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...