Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük,
depresyondayııım unutuullduuum aldatılmadııım.
okulda canım çok sıkılıyor. takılacak bir fresh arkadaşım olmamasını geçtik yurt konusunda sıkıntılar boğuyor beni. keşke gün boyunca lecture olsa, akşam yurtta sadece uyusam. sabah kalkıp yine lecture olsa. vs. vs. vs.
canım sıkılıyor moralim bozuk.
Sosyal ağlarda paylaş

len günlük,

sanırsam quiz yarın olcak lan.
ya hiçbişi de anlamıorum napcam ben.

ya bide koç ve sabancının ne kadar uzunmuş lan bilançoları.
ayrıca pricewaterhousecoopers'a kafam girsin. oku oku bitmio raporları allahsızın.

günlük ayrıca söyle o utopia'ya ben teknoloji sevdalısı bi insanım, elimle histogram çizmem, gerekirse sınavda yanıma laptop ve excel alırım. çizmicem lan. hamalmıyım ben ):

günlük lan, iyiki yoğunum bu aralar. ders iş güç felan iyi oluyo. unutuyorum. tatil gelmesin lan sakın.

hadi öptüm bebeeem seni. ne malsın lan günlük.
eheh şaka lan tamam kızma. höt.
Sosyal ağlarda paylaş

annem evde ne zamandır.. uzun bi zaman olsa gerek. annenin evde olması pek çok bakımdan harika olsa dahi belli bi süre sonra sıkıyor. insanın canı daha rahat olmak istiyor..

hele bi de uzuuun bi süre tek yaşadıysanız yeniden kavuşulan aile ortamı krallığınızın temelinden sarsılması anlamına geldiği için "nooluyoz lam!" dedirtiyor.

kısaca çok fısss bi durumdan rahatasız olmaktayım. bir nevi yerfıstığı alerjisi gibi.. minicik yer fıstıkları, herkes yer ama birine dokunur ya.. aynı ayak işte, bana da aile ortamı hafif dokunuyor.

ne yalan söyleyim, burada da (paticik) işler kesat.. gerçek hayat zati sıkıcı ve çok yoğun devam ederken buraya gireyim de iki kelam edeyim istiyorum.. ancak siyaset ve din yasaklandıktan sonra milletin üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi kimse karalamıyor hiç bişi...

ben de yazamıyorum dolayısı ile..

gerçek hayat sıkıcı, işler sıkıcı, okul sıkıcı... ve şimdi internet sıkıcı!

öeah. patlamak üzereyim!

sonbahardan (her zamanki gibi) nefret ediyorum..

ölü ay, ölü bir ruh hali getiriyor sadece.

geber sonbahar! emi
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün de bitti lan.

her perşembe olduğu gibi bu perşembe de işkenceydi benim için.

tüm sayısal dersler bugüne toplanmış, beynim patladı yav.

bide gidip alışveriş yaptım realden. öf.

ayı gibi yoruldum ama yine de bu saate kadar mal mal bilgisayar başında oturuyorum. mal mal ebek.

gidim yatim ben ya. kakam da var. onu yapim de öle yatim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük 3 aydır köpekler gibi çalışmam,feragat ettiğim herşey boşa gitti.
Bugün sıçtım batırdım sınavdan.

Giden geleceğime mi yanayım, vazgeçtiklerime mi üzüleyim.
Kaybettiklerime mi yanayım?
Bunalımdayım, ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.

Günlük uyumak istiyorum.
Gözlerimi kapayayım, hep karanlık olsun.
Kimse uyandırmasın,rahatsız edilmeyeyim.

Off neden hep ben.
Evet gideyim ve yorganı üzerime çekeyim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydır köpek gibi çalıştım, 23 haziranda denize girdim en son, bütün yazımı havaalanına gömdüm, 28 eylül, sözleşmem bitti, çıktım.

okuluma dönüyorum.

kime ne lazımsa giydirdim, daha f&b müdürüyle konuşucam bunları. ispiyoncuyu ispiyonlamak ispiyon değildir. haktır. bezdirmesinler oradaki iyi insanları daha fazla. ha benim dememle mi? hayır tabi ki de, olsun.

insan kaynakları sorumlusunu odadan kibarca kovdum çıkarken. yeteneksiz ve fazla uyanık 2 supervisorun bütün kirli çamaşırlarını ortaya döktüm. lazımdı ama. iyi insanların canını yakıyo iki yalaka. canlarına okuyo. şirinliklerini kendilerine saklasınlar.

ben? kazandığım dostlarımı kar sayıyorum, çalışırken eğlendiğim harika anları, bütün fırlamalıklarımı:)

hüzünlendim emokid oldum günlük.

okula nası adapte olcam bakalım, hadi başlıyoruz, bana nefes almak haram sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...