Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük odium geldi eğlendik.
çilekli yoğurt yedim. (odi'yle alakasız. kendi ayaklarımın üstüne basarak özgür bi şekilde yedim.)
wow oynadım (:O)
kitap okudum
televizyon izledim, hatta karşısında yayıldım. göbeğimi kaşımaya başladığımı farkettiğimde kalktım, yine wow oynadım.
elmalı soda içtim
bisiklete bindim (egzersiz aleti olana, fır fır)
okulun öğrenci işlerini aramayı yarına erteledim
facebook'a girdim, baktım
facebook'tan çıktım
gmail'ime girdim, gelen maillere baktım. spam mailleri yine silmedim, kaç emek işçisinin emeği vardır o maillerde, emeklerini bi çırpıda harcamadım! * gözündeki yaşı siler *
sonra bakındım filan.
printera ayağımı vurdum. (aah.)
msn'e girdim, şöyle bi baktım
msn'den çıktım (meşgul laleler, herkes meşgul)
sora yattım
Sosyal ağlarda paylaş

dün otobüsteydim canım günlük, durağın birinde de bi teyze bindi yaşlı olanından. ama bi görcektin, ne komedi ne komedi. teyze içeri girer girmez baktım bütün oturanlar tirplere giriyolar. kimi uyuyomuş gibi gözlerini kapatıyo, kimi camdan dışarı gözleri dalan bezgin vatandaşı oynuyo. ben tabi yer vericem, akla koydum da sesim çıkmıyo benim. "mrr mrr" efekti çıkarabiliyorum sadece.

"şimdi kalkıcam seslenicem ama teyze duymicak beni, el kol sallicam belki görmicek bile. ben de otobüsün delisi gibi ayakta hareket çekiyo olucam"

diye düşünüyorum o arada. ama yok olmicak böyle dedim, kulağımda da gaz bi müzik çalıyo. arkamda bi ışık efektiyle kahraman gibi dikildim ve el işaretiyle seslenir gibi yaptım. duydu tabi kadıncağız, geldi teşekkür etti oturdu. sonra nedense uyuyan herkes birden uyandı. zaten bi süre sonra boşalan bi yere oturuverdim ben de, hem de cam kenarı.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük patronun arabasını çekti tarfik polisi:) ehe bende çekerlerken seyrettm sorada patronu aradım arabanız çekiliyo dicektimde kapalıydı.sonuçta ben aradımmı aradım sorumluluk benden çıkmıştır kapatmasaymış:) şimdi uğraşsın bakalım cezada ödesin:) kötü bi insan mıyım? patronum konusunda evet kötüyüm evet mutluyum:))))))))))))9999999999999
Sosyal ağlarda paylaş

GÜNLÜK
son güne bıraktım ders seçimini <3
ve sanırım üniversitenin geri kalanı da son güne bırakmış
20 dakikadır anca kullanıcı adımı şifremi yazıp oturum açabildim, kısmet olursa 20 dakika içinde internetten kayıtlanma bölümüne giricem
bi de az önce "hehe bu işlem için gerekenden fazla zaman geçti, yok sana internetten kayıtlanma filan naş" diye hata verdi, negzel
Sosyal ağlarda paylaş

Zühtüyü samanlıkta basmışlar,
yakasına gonca gülü takmışlaaar
amaneeeeey!

ya ya evet bööle bişi..

her neyse, ne bok yediğimi dahi anlamadığım 2haftanın ardından, boğulmadan az önce küçük bir hava cebine ulaşıverdim ve derin bir nefes alıp saçmalıklar diyarına geri daldım. bakalım bir sonraki sefere çıkabilecek miyim yeni bir hava cebine?

Her şeyin üst üste ve alt üste geldiği ve kısa bir süre için dahi olsa doğrunun yanlış, yukarının aşağı ve altın üst olduğu karambol anlarında sakince kararlar vermeye çalışmak zor ulan. yani demek istediğim şu, beynim "sıçtık ve boku yedik! batırdık ABORT ABORT!" demek isterken ve bütün hormonlarım "kaç ulan kaç!" siye salınırken kanımın içinde; sakin olup(olmaya çalışıp) ve buz gibi gözükmeye çalışıp, ne yapacağını bilmesem dahi biliyormuş rolü yapıp "Ordular ilk hedefiniz muz ağacı! İLERİİ!" demek zor ve bir o kadar da eğlenceli.

ki bu saçmalıklar diyarı aslında büyüklerin günlük yaşamlarının büyük bir parçası; kazık atmak, adam kullanmak, arkadan dolaplar çevirmek, dümenbazlık,hilekarlık yapmak, ayak kaydırmaya çalışmak falan da ve filan da.. 32 kısım tekmili birden hepsi bi arada! bizim alışık olmadığımız şeyler... daha da kötüsü alışamayacağımız şeyler. Zorlanıyoruz ve ne halt edeceğimizi şaşırıyoruz ve kendimizi hep açmazlar içinde, aşamayacağımız durumlarda buluveriyoruz... "Muhtaç olduğumuz kuvvet Bear Grylls'in anlattığı hayatta kalma öğretilerinde mevcuttur" düsturu ile hareket edip vahşi hayat jungleında götü kurtarmaya ve son saniye manevrası ile aracının kayaya çarmasını engelleyen rally pilotu gibi kendimizi darbelerden korumaya çalışıyoruz bizde. ha başarılı olabiliyor muyuz, bak orası henüz bi muamma...

Diğer yandan birilerinin size (cidden) muhtaç olması ve gelip "bakın bu olayı nasıl yapabileceğimizi bilen başka biri yok..." demesi ise muhteşem (derecede endişe yaratıyor, stresse sebep oluyor) nihayetinde siz içten içe aslında bir işe yaradığınızı bilseniz ancak kabul etmek istemeseniz dahi bunun yüzünüze vurulması "lam evet lam ben bi işe yarıyorum! ilginç..." demenize ve bu "işe yarama"nın size sorumluluklar getireceğini farketmeniz de ":S" demenize sebep oluyor.

işte böle bişiler, ben de ne yaptığımı bilmiyorum ama daimi bişiler yapıyorum işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...