Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

çok özledim günlük ya. çok. aptalca şeyler yapıp hayatımı bölücem zora koşucam yine o olcak. sb to stop me. sb to make me forget all about it. ingilizce yazasım geldi. karizma oldu tabi farkındayım.

mesaiden geldim yorgunum zaten. 14 saat mi ne çalıştım çok şirin oldu. kafam güzel resmen afsda. tava daa kokteyline deee birinci yılına daa..
Sosyal ağlarda paylaş

Gene bir seçenekler zinciri, en ufak hata ve akabinde kelebek etkisi. Dogru hep zor olanidir. Ama başarili insanlar asla dogru yolu secmezler dimi gunluk. Peki ya, başarisizligi secmek ile dogru olani secmek ayni şeymidir ?

yine ve yeniden kendini sinama vakti.
Dostum bol şanslar.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük son 17 gün gecermi ya hos 1.5 ay gecti 17 gün niye gecmesin ama sıkıldım artık eski ortamlara akmak istiyorum sinemi istiyorum,içip içip kusmak istiyorum.takım elbise yerine t-shirt giymek istiyorum,taksim meydana gidip kız kesmek istiyorumü,arkadaslarla nevizadeye gidip para bayılmak istiyorum 2 ayın yorgunlugunu atmak istiyorum cok mu sey istiyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

hiç mutlu değilim günlük ailemle ipler tamamen koptu bundan sonra düzelmez artık bi tek annem vardı azda olsa beni anlayan oda anlamıyor artık.at gözlüklerini takmışlar sadece onların düşüncesi doğru sadece herşeyi onlar biliyor.. benim hayatımda benden fazla söz sahibi olmalarına nefret ediyorum. sırf kendi istemedikleri şey için sırf kendileri mutlu olmak için beni mutsuzluğa hapsediyolar kendilerince beni koruyolar,ilerde mutsuz olmamak içinmiş.:HAH. kimi kimden koruyosunuz ya siz böyle yapark beni çokmu mutlu edicenizi zannediyosunuz. nerden biliyosunuz mutsuz olucamı? olucam varsada olur sizmi engelliceksiniz?
bikere olsun beni az da olsa anlamaya çalışsaydınız bugün bu noktada olmazdık ama artık çok geç üzgünüm ama beni gittikçe kaybediyosunuz:((
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...