Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ders çalışmam lazım! kompozisyon falan çalışmam lazım! yarın sabah sınav var ben bi bok yapmadım.. kompozisyon yazmayı hiç beceremem ben.. bi de o var! onun yerini engizisyona gitsem ha. ha? he? ha? ha? ha? ha?

neyse patlamamalıyım bu ingilizce hedesinden..

sıkılıyorum çok

çalışmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün çevremdeki herkesi kırdm:'(
artık kendimi tanıyamaz oldum.Ben böyle değildim günlükkkkk ne oldu banaa yaa:(

sinirden belime kadar olan saçlarımı da kestirdim.Eskiyi özlüyorum günlük ya.Karı bok gibi yaptı.Ben de müsterilerin önünde bana nasıl oldu beğendiniz mi dedğnde:Bok gibi oldu dötüme benzedi,bana da makas verseydin ben de böle keserdim dedim. :) Kadın Şok oldu.Anla işte günlük bu kadar kırıcı oldum son günlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
tatil bitiyo,
yavaştan işler başlıyo lan.
bu sene zor olcak galba.
dersler derinleşiyor.
bi de asistanlık hedesi var
oryantasyonda da görev olcak büyük ihtimal
bi yoğunluğun içine gidicem gibi ya hadi hayırlısı.
bide o var.
of ya amaaan valla karışık olcak bu sene.
pff.
((-_
Sosyal ağlarda paylaş

kaptan beni sağda bırakıver..

yabancı dil seviye hedeleme hedesine girdim bugün ki ucu ucuna yetişmişim trafik saolsun! taksiden iner inmez girdim içeri.. her neyse karalayıverdim hızlıca bişiler. sonra da çıktım zaten. ben çıktım da puan yetecek kadar çıkar mı bilmem. belki çıkar.. belli mi olur belki de çıkmaz.. %90olmuştur diyorum gerçi ama bilemeyeceğim sonucu, geleceği görme yetim yok ne yazık.

aslında sıkıntı bu be hacım! bazı olaylar var ki diyorsun "keşke sonucunu görsem! hatalı olacaksam, canım yanacaksa girmem" diğer yandan bazı şeyler de var ki.. biliyorsun sonu bok, yine atlıyorsun cumburlop..

hiç tozlu hissettiniz mi bilmem, paslı gibi hani.. beynim öyle bi tıkalı, uyuşmuş.. anlamaktan da anlatmaktan da aciz, biçare bir et parçası olarak ikamet etmekte kafam içerisinde. sıkıntıların bini bir para mamafih beyin düşünmemekte, sorunlara kafa yormamakta, çabalamamakta pek bir kararlı. hatta tembellik üzerina çabalıyor sanki şerefsiz! şöyle sağına soluna tokat atasım var, kendine gelsin diye..

karasız kalmayı hiç sevmiyorum.. ki şu an kararsızım..
nereye gittiğimi bilmemeyi de sevmiyorum.. ki şu an nereye gittiğimi hiç bilmiyorum..

neyse kaptan sen sağda salla beni. ben bi inip bakayım neredeymişim. belki yolumu bulurum lam yeniden!

son olarak olmayacak duaya amin gibi bi hede.. son dakika gelişmesi (ama gelişmemesi, olmaz bence.. ihtimali çook düşük) hocalarımızdan teklif var; 3farklı programla 3tane fem analizi kitabı yazın gençler.. dedim "hee.. ttabi.. " cuma görüşelim dediler.. "yeah baby" dedim.. 5-6 sf öncesinde ben haddimi biliyorum da siz de benim haddimi bilin demiştim.. yine haddimi aştırtmaya çalışıyorlar veya ben ne bok olduğumu bilmiyorum..
hayat ne zor lam!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bir acayip hissediyorum kendimi yaw.sıkılmak deilde boşluk var sanki hayatımda ve o boslugun ne oldugunu bilmiyorum.Bu arada otobüsteki kızı bu sabah yine gordum ama yanına gitmeye cesaret edemedim akşam plan yapayım yarın sabah hazırlıklı gideyim:)

[ Mesaj 05 Eylül 2007, Çarşamba - 11:20 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

deep kriz

geberiyorum hastalıktan. işin kötü tarafı annem evde! şimdi kötü bişi değilmiş gibi annenin evde olması di mi? kötü. çünkü annem de hasta ve ben bana üzülmesin diye adam gibi hasta olamıyorum, hastalık zamanı yapmam gereken "ayyh ölüyorum, nefes alamıyorum.. yok yok ben kesin gidiciyim ateşime bak! bak bak.. çekinme.. Hoop yavaş koy elini alnıma! Yanmasın elin.. 50-55 vardır ateşim" gibi hasta olan erkeğin çocuk gibi davranması ritüellerini gerçekleştiremiyorum. basbayağı ayaktayım yani.. baba çin'e gitmiyor ^_^ kurtardık paçayı o konudan. ama şirket almanya'daki fuara gitsin demiş. ona gidecek.. (kaçıranlar için baba dasaaa kışın kalça kemiğini kötü bi şekilde kırmıştır, implant başı kıkırdak dokuya bağlandığı için bir ameliyat geçirmesi daha gerekmektedir ancak doktorlar pıhtı atma ihtimaline karşı ameliyatı soğuklarda yapmayı kararlaştırırlar. çin'e 10sa olan uçak yolculuğu yine aynı gerekçe ile doktorlar tarafından veto edilir.) 3sa lik yolculuğa ise izin var..

ulan yorgunum ve dökülüyorum.. ve kısa sürede iyileşmem lazım. bi de cumaya görüşmeye gidicez iyi mi? öksürür ve tükürürüm adamların yüzüne paso.. sonra da "naaptın sen hayvan!" demelerini engellemek için üç dört kere suratlarına hapşırırım. çok yaşa demek zorunda kalırlar.. aslında toplu taşıma araçlarında öksürüp tıksırayım bol bol da salgın yaratayım!

bak bu iyi bi fikir!

keşke insanlarda da deep freeze programı olsa, hemen normale dönsek, kötü bi olay olduğunda kriz yaşamasak..

[ Mesaj 05 Eylül 2007, Çarşamba - 22:49 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...