Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük 3'te yatıcaktım saat 5'e geliyor, yuh.
12'de direksiyon dersim var, gebericez sıcaktan çok eğlenicez.
2 gündür sağ gözüm kurudukça acıyor. sol gözüm kurudukça acımıyor. demek ki sağ gözümde bi bokluk var.
1,5 ay önce filan sol elime kestane batmıştı denizde, hala içinde duruyor parçaları, çok iyi anlaşıyoruz. onlar benim çocuklarım gibi.
geçen sene öss'den 3 hafta önce mi ne başucu lambamı kırmıştım yanlışlıkla duvara dokundurup, elimi kesmişti. hala izi ver ve bugün duşta baya bi acıdı :/ duşta şarkı da söyledim. duştan çıktım, kurulandım giyindim gene şarkı söyledim.
sonra müzik dinledim wow'a girdim. çıktım.
oturdum, oturuyorum hala, şimdi yatıcam
cumartesi ehliyet sınavım var, çalışmadım daha hiç, motor filan bilmiyorum.
çalışıcam ama, yarın başlıyim hatta.
aa çarşamba olmuş ya ne çabuk geçiyor zaman.
kardeşim geçen gün 7. ayını geride bıraktı
daha dün doğmuş gibi geliyor
babam eşiyle evleneli 1,5 sene filan olmuş, sanki bana daha 0,5 sene olmuş gibi geldi bugün
yatağa uzanmış düşünüyodum da işte
lan dedim sonra kardeşim 7 aylık ama
uu dedim öss'den önce evlenmişlerdi zaten
açlıktan kıvranıyorum bi de günlük, manda'daki albüm topicini karıştırıyodum eski fotoğraflarımı bilgisayara kaydetmek için, yavuzkbr (ONA BURDAN SELAM /haloo ) 'nin resmini gördüm, küçüklük resmini, elinde ekmek tutan. canım ekmek çekti, ama eski ekmeklerden, mis gibi
antalya'yı çağrıştırıyor o ekmekler bana, antalya da veletlik zamanlarımı
8 yaşıma kadar ordaydık zaten
ailece edilen kahvaltılar filan ehuh
sünnet olmuşum ben
antalya limanda gezinirken, kalabalığı görünce "yiğidin malı meydandadır" kuralı uyarınca kaldırmışım o sünnet zamanında giyilen dandirik örtü gibi elbiseyi
tüm liman halkı, turistler filan seyretmiş
alkışlamışlar filan
ben olsam ben de alkışlardım şimdi
doğruya doğru
ulan niye yazdım ki bu kadar, ben yatıyorum
10:30'da uyansam anca yetişirim
ne yesem ki sabah
ekmek yok, hmm, cornflakes filan da yok bi bok yok lan evde
zaten havalar da öyle bi sıcak ki bi bok yiyesim yok anasını satiym
hadi onu geçtim ne giysem
dur bulurum bişey
garı gibiyim yemin ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük hayatımdaki nadir boş anları yaşıyorum.
bu kadar boş zaman geçirmedim,ama böylede zevkli.Umarım alışkanlık yapmaz.Neyse..
Ben sevgilimi özledim günlük.Babası yüzünden 4 senedir işkence çekiyoruz,basıcam birgün evi alıyorum lan kızı dicem! 1 buçuk ay oldu of be.Eylül'e kadar sabredicem artık='
günlük Ankara nasıl bir yer anlamadım.İzmirden kalkıp gelince başka bir ülke gibi geldi..İnsanı farklı,havası farklı..Aman boşver,keyfim yerinde benim.Çay-sigara gidiyorum işte.Arada telefonuma bakıyorum,bazen geceleride mesaj cekiyor:)çok hoşuma gidiyor.Gerçekten onun sayesinde ayaktayım.Seni çok seviyorum,İyiki varsın.. :)
neyse sabahı görücem gibi,uykum bi türlü gelemedi
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
basardim.
wowsuz bi gun gecirdim, yeminlen ^^
geneli bostu ama amaclardan birine ulastim.
tatile gidemiycem, parasal sorunlardan ama mutluz değilim, evde yalniz olmak da benim için tatil sayilir.
sonraaa, yayın yaptik bugun pati radyoda, uf cok guzeldi ben bile begendim hehe
ofisil bagimli ilan ettim kendimi bugun ve birakiyorum gunluk, gercekten bu sefer deneme değil, geri donus değil birakiyorum o derece yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk, sinav var anasini satiim.
Simdi isin guzeli, saat farki diye bi guzellik var. Arkadaslar sinava benden 7 saat once girecek. 5 saat max. sure, o kadar dayanamazlar tahminen :) Sonra sorulari mailleyecekler ve en kotu ihtimalle benim 1,5 saatim olucak sorulari onlardan alip cevaplari cikarmak icin.
Yoksa sictim zaten isik goremiyorum baska turlu.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hanım arkadaslardan birisinin annesi hastalanmıs geri donmek zorunda kaldık :( neyseki iyi saglık olsun tabiki saglık herseyden onemlidir ama tatilimizin icine edildi:) eski istanbul gezilerine devam.bu arada günlük 2-3 gündür birsey aklıma takıldı acaba beni hatırlıyomudur aklında iyi bir izlenim bırakmısmıyımdır? umarım öyledir tüm güzellikler onunla olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...