Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük;

Bugun türk toplumunun yapı taşlarından sadece bir tanesi olan "okey" oyununu ögrendim, sayılır
spidee,vanille bir oldular asteroth ilede ben bir bütün olduk.
bunları bi güzel yendik.

saatlerce oynadık ama ben hala "gösterge"nin ne oldugunu bilmiyorum
oyun başlıyor bi vanille gösteriyor bi spidee bazen paso vanille gösteriyor.

yaşından başından utan derler , sıfatıma sayarlar, sakalıma tükürürler, kişiligime saldırırlar diye "gösterne ne hehe?" diye soramadım... çekindim.
herşeye ragmen güzel dakikalar yaşadık.

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 02:16 tarihinde, Daesu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot.
adam gibi okey oynayana kadar dötümüz cikti, bu herifler bi türlü yetemedi.
daesu, asteroth'un spideeye atmis oldugu okeyi, spidee'den alinca (israrlarim sonucunda), okeyi bana atti.
ben de almadim. aslinda ilk basta asteroth denyosuna geri verecektim ama, bu iste birseyler var dedim.
denyo herif, bilerek atmis gibi gösterdi kendini.
simdi de satti.

okeye döndüm bi de, ellerine okeyi verdim lan.
bi de gösterge, sadece göstermeye ve puan almaya yariyo schafak.
ahsdg.
of oom bi de bu herif satranc oynar gibi tavla oynuyo, sanirim taslarin krokisini falan ciziyordu, tas atmadan önce =* ama yine de bitti, hLL C* allahin(c.c) izniyle biz kazandik baboli, onlar degil.

ha soora bi de asteroth anne kuzusu oldu.
(oha ne cok konusmusuz.)

bu burada bitmez ama. aha buraya yaziyorum.
*koltukaltina istakayi koyup, beyaz atleti ve killi göbegi ile yuvarlanir hamlelerle uzaklasir koduum topiginden*

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 03:01 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundan düştüğüm için puanları Asteroth ve Daesu kaptı ama farklı öndeydik, o yüzden Firefox'un azizliğine veriyor ve kazandığımızı varsayıyorum. Zaten isterlerse tekrar oynar tekrar yeneriz problem değil.

Onun dışında gerginim günlük, saatler sonra Proficiency sonuçları açıklanacak, şu sınavı geçip gönül rahatlığıyla okul açılana kadar tatil yapmayı planlıyorum.

Bir de uyumayı denemem lazım, biraz Miles Davis dinleyeyim. Hele 'round Midnight dinlersem garanti uyurum günlük.

Yöneteceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

annemle konuşmamı bahane ettiler önce "Ana kuzusu" diye, sonra süper blöf yeteneğimle, yanlışlıkla yere attığım okey'i kullandırmadım, göt oldular biraz.

Oyunda ilk okey basanın ben olduğumu unutup önde olduklarını sandılar, oyun sonunda puanları biz kazanınca da "Düştüm, Firefox'un hatası" oldu.

said:
of oom bi de bu herif satranc oynar gibi tavla oynuyo

demiş yukarda birileri, oynadığımız oyunun ne olduğunu bilmiyo maaşallah.

Neyse anacıım, ben her zaman açığım meydan okumalara. Geldikler igibi giderler.
Sosyal ağlarda paylaş

güllük.
msnde ratatuoille renklamını görünce aklıma orman çetesi geldi.ne gadana baldan tatlı bi filmdi.
bana analitik çalıştır pls.daha doğrusu çalıştırma da bana güç kudret ver çalışayım.
sokaklarda alkış yaparak tempo tutan 2 genç ve "cik cik cik pogodi sta mi treba sta mi godi" diye çığıran bi kız görürsen, bil ki o bizizdir.
ben biraz daha bakınıp sonra paşa paşa ders çalışayım canım.siyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, hala açıklanmadı Proficiency. Lisansüstü öğrencilerinin 20 saat sonra seviye belirleme sınavı var, ama daha sınava girip girmeyeceklerini bilmiyorlar.

1 saat daha süre veriyorum okuluma, açıkladılar açıkladılar, açıklamazlarsa şu sınavı gidip bombalayacağım okulu.

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 12:43 tarihinde, Spidee tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük cok sıkıldım bu staj bitecek gibi degil saclarıda kestirdiler zte hergün traş olmak baydı beni burdaki müdürüde bıcaklayasım var ikide bir laf sokup duruyo neyseki yarın izin aldım bu hafta icin kamp kurmaya gidicez 3 eşli ve biz 2 sap 8 kişi kafamızı nereye sokacaz bilmiyorum ama cadır fln gene cep bosalacak pff
Sosyal ağlarda paylaş

azucar moreno yu bir şaşırma daralma feryadı olarak kullanmak istiyorum..

AZUCAR MORENO!

update..

işler sarpa sarmaya devam ediyor.. haftasonu 8model temizledim (ki bu çok iyi bişi) çalıştırdım ve sonuçları ile ilgili yazıları yazdım (ki bu süper bişi) ammmma üstüne köprülerini falan koyunca çalışmıyorlar.. "volume of instance divided by zero" diyor ki yok öle bişi...

yarın değil öbürsü gün sabah tatile gidiyorum.. vaktim de yok bunların hatasını araştıracak.. daha kötüsü tatile gideceğim ama daha alışveriş yapmadım ve alışverişe gitmekten de falan deli gibi nefret ediyorum :(

her şey pek bi üstüste gelmiş durumda.. koştura koştura alışveriş, koştura koştura proceleri yetiştir(eme) koştura koştura tatile git gel. koşturmacadan hına geldi lam! habire yetiş dasaaa, koş dasaaa.. ulan tatile bile koşa koşa gidilir mi? gidilir işte bööle
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...