Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük lan babamın parası kalmamış, haliyle ben de fakir kaldım. hem de sevgilimin doğum gününe 20, birinci yılımıza 26 gün kala.

lan cebimde bir miktar para var, şimdi onunla kızı alıp tatile mi gitsem, yoksam nolur nolmaz diye önemli günlere mi saklasam, yoksa tüm paramla iddaa oynayıp köşeyi mi dönsem? lan evet aslında son fikir şimdi aklıma geldi çok iyiymiş.. hmm

yok günlük yok günleri birleştirme gibi bi durum iki über olay çünkü ayrıca benim de doğum günüm 1 ay sonra olduğu için ben zararlı çıkarım birleştirirsek :p

şaka maka napçam ben günlük ya babamlar şimdi bi ev satıo da ev kendini sattırmıyor, en son yaşlı kadının biri tam alacaktı hastalandı hala hastanedeymiş.. o satılsa amma rahatlıcaz he.

yazık bana günlük :(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan babamın parası kalmamış, haliyle ben de fakir kaldım. hem de sevgilimin doğum gününe 20, birinci yılımıza 26 gün kala.

lan cebimde bir miktar para var, şimdi onunla kızı alıp tatile mi gitsem, yoksam nolur nolmaz diye önemli günlere mi saklasam, yoksa tüm paramla iddaa oynayıp köşeyi mi dönsem? lan evet aslında son fikir şimdi aklıma geldi çok iyiymiş.. hmm

yok günlük yok günleri birleştirme gibi bi durum iki über olay çünkü ayrıca benim de doğum günüm 1 ay sonra olduğu için ben zararlı çıkarım birleştirirsek :p

şaka maka napçam ben günlük ya babamlar şimdi bi ev satıo da ev kendini sattırmıyor, en son yaşlı kadının biri tam alacaktı hastalandı hala hastanedeymiş.. o satılsa amma rahatlıcaz he.

yazık bana günlük :(
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,
Bak patide herkes kız arkadaş yapmış. Bense elimdekinin değerini bilmiyorum.Al sonra aylarca boş dolan.Arada aklına gelsin,üzül.

Şimdi hastayım bir de üzerine.
Ölcek gibiyim ya. Boğazım tamamen tıkandı.
Ne nefes alabiliyorum, ne de yutkunabiliyorum.
Neden hep ben?
Köpek gibi de ders çalışmam lazım.

İsyan değil de,

Ne bileyim hep bende patlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

süper geçiyor günlerim günlük
stressiz hayat gibisi yok
sürekli alışveriş gezmece tozmaca
gitmek istemiyorum burdan keşke hep böyle kalsa hayat

yarın da ehliyet kursum başlıyor
yarın sabah gidem de ben suçsuzum polis amca diyem
alam sabıka şeysimi
oh mis
Sosyal ağlarda paylaş

berbere gittim(kuaför diyeceksin hayvan!) saçlarımı kestirdim biraz.. barbar gibi gezmekten kuruldum! yoksa evde aynada yansımamı görünce wuu-huuu chewbacca! diyip seviniyordum ve kendimi han solo gibi hissediyordum!

neyse meğersem o dev uzay maymunumsusu benmişim..

şimdi ise luke skywalker gibi oldum! saç kesimi şeysi bakımından yani.. yok o kadar kötü değil! ama han solo saç modeli de değil.. darth vader.. ee.. şey.. yok o da değil..

evet evet.. böle bişi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...