Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük bugün iyi gidiyo yaa. Hava çok sıcak değil. İdare ediliyor. İşlerde iyi. Müşteriler geliyor gidiyor. Arkadaşlarımı özledim. Tatil bitsede tekrar bulşsak milletle. Tatilde iş sıkıcı oluyor. Yaşıtım ve kafam dengim yok ama telefon sağolsun konuşarak idare ediyoz. Hayat güzel lan. Haa bide çok pis hırs yaptım. Hayvan gibi matematikçi olacam. Bir takım burnu havada insanlar öğrenciyiz diye adam yerine koymuyolar. İlerde bizim çocuğa özel ders ver diye gelcek o ipneler. Ama NAH! diyecem onlara. Evet yapayım bunu ben.
Sosyal ağlarda paylaş

bana normal insan evladının 1.5 saatte tek başına anca topladığı dükkanı tek başıma yarım saatte toplatan şefe sitemliyim. koyucam kafayı pigme herife o olucak. kasa say, ortalık topla kasıyo biraz şef biliyon mu. gel sen topla bakalım yer cücesi. yer mi? yemez. uyuz. pis. kötü.

çok sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük allah cezanı versin lan dana!:)naber be?özledim seni be.bak kaç zamandır yoktum ortada.derin işler peşindeyim.ayrıca sana yalan söyledim.hiç özlemedim.hatta seni bıraktığımdan da kötü buldum.Bunun için seni artık sevmiyorum.Günlük çok yalancısın be sen.Valla bak.Kim ne anlatsa lömbür lömbür diğerlerine yetiştiriyorsun.Çok gıcıksın bir de onu da söyleyeyim.Oh rahatladım...
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan sevgili lost cdsi, nereye gittin ?
isminle uyusma lütfen.
Lost oldun lost diyarlarda. Allah belani vermesin. :/
o degil de okul bitti sonunda, iyi bi ortalama aldim.
tarih dersinde sinif 3.sü oldum. ayni zamanda bookbinding gibi cemcük bir dersten en kötü notu alabilerek(!) waldorf tarihinde ilk oldum( ama neyse ki ortalamaya girmiyo öle cemcük bi ders, laf ossun diye iste.)
aman..
simdi bi yerlere kapak atmaya calisicez, olursa gelecegin pedagogu duruyor karsinda sevgili idiot. olmazsa, gelecegin ev hanimi (olmaz öyle sey)(madure olarak degistiririz ismimizi zaten hihim)
gerisi sansa kalmis artik. (e ben de cenabettin bi insan olaraktan, sanssizim.)
sarp zibidisi de teydeeee diyo bana, yarin lunaparka ditcez beraber ajkujumla. bi de bidi bidi yürüyo. bugün kumbarami kirdi essek, soora dudagini büzdü büüü seklinde, cemcük! soora bi de 5 dakka soora gelip kapidan emrah bakisi atiyo ^^
sonra kardeslerim sinifla yunanistana gittiler, keske gitseymisim ben de. kaldik zibik gibi ulm'e.
neyse beynim catliyo. lost cekicem iki üc rekat. bulursam..
olmazsa prison break artik... HER YURDUMUN GENC DIMAGSI GIBI BENDE LOST IZLIYORUM,ordams dizileri pek tabiiyki. ve kendimi oldukca cool zannediyorum.
hadi gömdüm bebeyim.
adiós! here's to you !
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük bugün yine okula gittim. Bıktım lan okula gitmekten. Hayır bişey çıkacağı da yok mezun olmaya çalışıyorum böyle hoca iteklerse geçerim kalan tek dersimden diye. Ama feci kıl bi eleman. Deli etti beni zaten pis pis gülüyo bide. Sınav kağıdını yeniden değerlendirmiş itiraz etmiştim ya. Hocam naaptınız iteklediniz mi diyorum yarın öğrenirsin diyo. Öyle istiyo paşa gönlü. Reva mı lan bu bana? Ha günlük reva mı? Kocaeliden nefret ediyorum günlükcüm. Böyle bulsam döverim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...