Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlüük ne kadardır bakmıyorum sana:) şuydu buydu derken netten uzak kaldım biraz Güzel mutlu huzurlu bi gün Her ne kadar izmirde içilen nargileleri kıskansamda burasıda süper :hıh: Olsun ama o buraya gelincede içicez doğum günümüde bi gün öncesine alıcaz süper süper^^ hadi ben kaçtım günlük ikide göz randevum var
Sosyal ağlarda paylaş

annemin babamın yüzünü kara çıkartmadım ya günlük
yüzlerini güldürdüm emekleri boşa gitmedi ya
artık benden mutlusu yok
nasıl ayrılıcam bu güzel insanlardan ben?
nasıl bırakıcam onları burda yalnız?
baba dicem 8 saatlik yolu 5 saatte gelicek
hafif sesim titresin anne diye 8546 gün hüngür şakır ağlıcak biliyorum
çok şükür mükemmel bi ailem var
allahım tam sevgi pıtırcığı oldum
ne mutlu bi insanım ben ya
umarım herkes elindekilerin değerini bilir
aile gibisi yok
herkes mutlu olsun
bütün bi yıla değdi içim rahatladı
Sosyal ağlarda paylaş

Demek size kendim hakkinda bir seyler anlatmami istiyorsunuz.
Söyleyecek hiçbir seyim yok.
Olsaydi bile bana inanmaniz hata olurdu.
Güven bir yalandir.
Kimse, kimseyi asla tanimaz.
İnsanlar, birini yeterince sevdiklerinde; her seyin yoluna
girecegini saniyorlar.
Ama yaniliyorlar.
Bundan 50 sene sonra umarim istedigini elde etmis olursun...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük...

Sanırım biraz üzücü bir haber olacak bu senin için. Bu yüzden birden değil de, alıştıra alıştıra, yavaş yavaş anlatacağım sana. Alışıldık Silmarwen stili olacak tabi. Biraz diyemiyorum çünkü epey uzun olacak sanırım. Fazla gevelemeden başlayayım...

Açıkçası kaç yaşındaydım, sene kaçtı filan bunları hiç hatırlamıyorum. Ama bir zamanlar tamamen şans eseri denk geldiğim Paticik'e üye oldum. İlk başlarda sadece okuma işlemini icra ediyordum. Nedense daha cazip ve daha güzel geliyordu. Sonraları yavaş yavaş yazmaya başladım. Pet olarak karga hayvanını beslemeyi düşünmüştüm, bunun hakkında konu açmıştım. Geyik amaçlı olarak "Aradığım Kişilik... " konusu vardı, gerçi bazıları ciddiye aldı bunu ama sonuçta ben biliyorum ne amaçlı açtığımı o konuyu günlük. Kafama takılmıştı uplamak veya yeni konu açmak arasındaki nüans, onu sormuştum. İnternet cafede başıma bir olay gelmişti onu paylaşmıştım. Gerçi şimdi düşünüyorum da günlük, pek de dolu şeyler yapmamışım be =) Boş boş işlerle uğraşıp durmuşum yani.

Eh günlük. O kadar zaman sayfalarını kirlettim senin. Kusuruma bakmazsın artık. *Solda kalan kalın sayfa öbeğine göz atar* Kabul ediyorum, bazen oldu başını şişirdim vır vır vır konuşarak. Bazen çok duygusallaştım, içimde ne varsa döktüm. Kişisel problemlerimi belki seninle paylaştım, yani en azından o gözle bakıldı. Her neyse... Kocaman bir matbaa eserinin sonuna geldim sanırım. Yani ben öyle düşünüyorum. *Yazmakta olduğu son yaprağı nazikçe kaldırır* Hayatımda 3 kere günlük tuttum ben itiraf etmek gerekirse. Bir kez ilkokulda tutmuştum. Saçmasapan şeyler yazıyorumdur sanırım. Bir kez lisede tutmuştum, askeri ortamın nasıl bir yer olduğunu tüm samimiyetimle anlatmıştım. Gerçi bazen hikaye usülüne kaçmıştı ama olsun. Üçüncü ve son olarak da seni yazdım Günlük. Geri kalan yaşamımda tutarmıyım bilmem, o yüzden büyük konuşmak istemiyorum.

Yeni bir hayata yelken açmak derler ya günlük. veya bazen yeni ve temiz bir sayfa açmak diye isimlendirilir. Bazen defteri kapatıp yeni bir defter açmak da olur bu. Benim yaptığım bunlardan hangisi bilmiyorum ama gerçekten yeni bir hayata başlıyorum günlük. Mutlu olarak başlayacak ve üzülmeden, mutlu olarak devam edecek bir hayat olacak bu. Tek mi yapıyorum bu işi? Elbetteki hayır. Bazı saçmalıkları, aldatılmaları, oynatılmaları ve bunun gibi şeyleri gördükten sonra yanımda olan ve hayatıma renk katan kişiyle birlikte. Hayatımı gerçekten mutlu bir hale sokan kişiyle başlıyorum günlük. Bazılarının tanıdığı gibi Birsen, bazılarının da tanıdığı gibi Villians ile birlikte çıkıyoruz bu yolculuğa günlük. Oturup, konuşup kararlaştırdık her şeyi. Her şey daha düzenli olacak. Daha mükemmel olacak. Geçmişin büyük bir kısmını sileceğiz ikimizde. Geçmiş ilgilendirmeyecek asla. Geçmişte ne olduğu, neler yaşandığı, nelere üzüldüğümüz, nelere mutlu olduğumuz geçmişte kalacak. Sadece bir kaçını alacağız yanımıza yola çıkarken. Sonrasında sadece ikimiz olacağız. Bu şekilde kararlaştırdık =)

Ah ben çok özür dilerim. Yine kendi özel günlüğüm gibi kullandım değil mi? Kahretsin, huy işte =) Neyse, merak etmesinler. Nasıl olsa son mürekkep kavanozumu, son sayfamın üzerinde harflerle şekillendiriyorum. Bir daha görüşüp görüşemeyeceğimiz konusunda tereddütüm yok günlük. Sen beni göremeyeceksin büyük ihtimalle ama ben seni bazen dışarıdan izliyor olacağım. Beni gördüğünde gözlerimi senden kaçırırsam şimdiden söyleyeyim. Lütfen darılma. Bitti çünkü. Ne dökecek sayfam kaldı, ne şekil verecek mürekkebim, ne de kalem tutacak halim.

Kendine iyi bak günlük. Bana çok büyük dostlukları kazandıran, gerçekten mükemmel insanlarla tanıştıran bu Paticik ortamına da çok çok teşekkürlerimi iletirsen sevinirim. Beni seven, sevmeyen herkes kendine iyi baksın. Hayatlarındaki her şey, diledikleri gibi mutluluk dolu olsun.

*Son sayfanın son satırına uzun süre baktıktan sonra noktayı yerine koyar.*

.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yazayım bari canımı çektirdiler günlük. dün 4 ay önce basvurduğum ajanstan iş teklifi geldi bu dünya fb liler günü için. pek sevindim, hatta arkadaşı pes 6 da eziodum haberden sonra yenilmeye basladım böyle bi cosku geldi anlamsız. antrenmanlar da iyi gidiyor her gün duvarları yumrukluyorum çok pis, dağıtıcam heryeri. otobüsdeki teyzelere de kıl oluyorum g.t kadar yere afedersin giriyo sürtüne sürtüne , alpay erdeme hak vermemek elde değil bu teyzeler konusunda.odamdaki posterik vampir hatunlardan birinin veya hepbirinin gelip kanımı içmelerini istiyorum günlük evet, istiyorum evet. lavalambım da var niye gelmiolar ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...