Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük seni kullanıyorlar
günlük seni özel işleri için kullanıyorlar
günlük seni gerçekten özel günlükleri sanıp herşeylerini anlatıyorlar
sonra canları sıkılıyor gelip sana dert yanıyorlar yine
günlük kullanma klavuzu hazırlamak gerek be günlük
hakkın büyük hayatlarda
hakkın büyük reklamlarda
hakkın büyük anlayana
Sosyal ağlarda paylaş

bir iyi bir kötü.. bir iyi bir kötü..

hani dertsizlerin dert yaratma olayı var ya..

"böhüee 17yaşındayım ama sefdiğim kıza açılamıyom! amaneey dünya başıma yıkılıyooo"

öyle değil işte, kötüyse ciddi kötü bende! hep kötü bir de.. varsa bir iyilik hemen bir kötülük onu takiben, tadını çıkarmayayım diye olsa gerek. her neyse hmm kardeşim kapüçino[cappuccino] içmiş hmm canım çekti.. de hayvan monitörün yanında bırakmış fincanı ve tabaklarını falan! zati mutfak ya benim odam! her neyse bugün gidip diplomamı aldım, biz kağıtlarımızı erken teslim etmiştik, diplomamız erken çıkmış işte. lise diplomamı da vermişler yanında. negzel! ^_^

derken askerlik kararı aldırmak için (mastera gidiyorum istemiş herifler böle bişi.. benim hiç bi fikrim yok nedir ne değildir falan) gittik ve orada.. sıkı durun (wait for it wait for it) yoklama kaçağı olduğumu öğrendim!!!!! ciddiyim 1senedir kaçakmışım! ben de adamların yanına, tam ortasına gittim yani.. dediler ki görevliler;"korkacak bir şey yok, zaten diploman elinde. yeni diploma almışsın, mezun olduğun tarih falan belli. yarın işlemini yapalım ve seni muayeneye gönderelim. sonra da marta kadar tecil edilsin"
görevli bana ilk sen kaçak gözüküyorsun dediğinde kafamdan aşağıya dökülen kaynar suları, alın teri şeklinde sildikten sonra ilk sorduğum soru ilginçti "Benim şimdi GULP! başım belada mı?" neyse ki, yok öle bişi dediler.. artık okulun bok yemesi mi yoksa adamlarında dediği gibi yazışmalarda mı bi problem olmuştr bilmiyorum ama direkten dönüyorum!

Yahu ne zekiymişim ben! kaçıyorum ama kaçtığımdan benim bile haberim yok.. ha işlem bugüne neden bitmedi, nüfus kağıdım eskiymiş.. öyle dediler, yeniletip öyle gelin dediler.. ama nüfus müdürlüğü 16:00'dan sonra işlem yapmadığını söyledi!

yarın hem nüfusa, hem askeri şubeye, hem itü'ye kayıda, hem de hastaneye muayeneye gideceğim... bakalım kaçını yetiştirebileceğim.. muayene hariç diğerleri 12:30'a kadar bitmek zorunda hem de! imkansız mı? evet.. işte biz bunun için varız.. yok imkansızı başarmak değil. imkansız sorumluluklar alıp altında ezilmek için!

neyse lan az kalsın ayvayı yiyormuşum da haberim yokmuş..

yemişim bürokrasiyi! beni türk bürokrasi sistemine emanet edin.. swh

babam yeniden bir ameliyata girecek :( tarihi belli değil! neden? florance night'tan bi doktor "aciilll yapalım! riskli durumdasınız!!" derkene ilk ameliyatı yapan doktor "ben o implanlatları özellikle öyle koydum!" diyor.. birbilerine girmelerini bekliyoruz. kazananın dediğini yapıcaz! vuhuuu 2doktor babam için kavga ediyor. ne romantik! pardon hipokrat-ik...

yemişim doktorunu! beni türk doktorlarına emanet edin! swh tabii yine

bu arada başka bir doktor, göz doktoru, anneme kaşlarının birinde oluşan ani düşüklük sebebi olarak "korkmanıza gerek yok ancak bir beyin tomografisi alın" şeklinde hiç de korkutucu olmayan bir şeyler söylemiş! tabii annem de çok iplememiş olayı.. sonra bir diğer doktor da (göz doktoru değil) aynı şeyi yinelemiş.. şu an imkan yok koşuşturmacalardan.

üstüne ben tel.den "anne ben menisküs olmuşum ^_^" dedim.. aslında ben de demedim.. dingil kardeşim aramış hemen annemi.. lam dinlendirecem, kas güçlendirecem 1 sene idare eder duruma gelicek işte! ameliyat olunca sanki her şey geçicek bir anda.. hay allaam. sonra ben anneme gülerekten "yaw korkacak bişi yok. heeeeç önemli bişi değil. bi haftaya koşarım bile ben!" dedim. Yalan!

yemişim lam menisküsü! beni süper kahramanlara emanet edin! onlara bişi olmuyor

ha bir de kardeşim var.. evet evet.. şimdi bunların okul kıl! bildiğin kıl yahu.. eleman 60-70 çakıyor sınavlardan, finalden 60'ın altı alırsa yanıyor.. bu kabuki tiyatrosu herifleri de 60vermiyor! kıllık değil mi işte.. sınıfta kalsın çocuk.. tekrar yapsın. negzel! çocuğun sinirden, üzüntüden ve bunca sıkıntıdan ağzı, burnu yaraydı.. şimdi de ellerinde yara çıktı!! bir anda kalakaldım ben de.. hangi birine yetişeyim lam!

yemişim hocasını! beni önyargılı üni. hocalarına emanet edin

ha hoca dedim ya.. bi FEA işimiz var.. Rica minnet üzerine hem de!! para falan da yok! Organik model yine ve 30adet!! şimdi bomba hocamızın dediği.. çocuklar bu 30model haftasonuna biter mi? işin uzmanına versen 1ay sürer!!!!!! ciddiyim sadece dışarıdan geometriyi programa tanıtmak 4saat sürüyor.. analiz için ortamı hazırlamak buna dahil değil.. ha bi de habire program değiştiriyoruz. istek üzerine.. Niyeyse?! karışık işler. millet tatmin olsun. benim dediğim olsun.. ya sabır..ya sabır..
Çinlisinden, hintlisine bi ton gavurla konuştum.. şimdi de bi arapla konuşucam.. şimdi dediğim bu en üstteki bürokrasi işleri bittikten sonra.. biterse! yok adama anlatamıyoruz da bu iş bizi aşar diyoruz.. basmıyor veya anlamak istemiyor! zorla iş yapıyoruz.. daha doğrusu yapamıyoruz. yalan olacak valla.

ANSYS, ABAQUS, LUSAS, DIANA, SolidWorks falan biliyorsanız temasa geçin benle.. Az bir kısmını (geometri hazır, yüklemelere kadar da her şeye yardım da edicem) para karşılığı yaptıracak yer arıyorum çünkü. gelin konuşalım

Yemişim analizini! Beni finite element programlarına emanet edin!

dasaaa on the run... yere yumurta atığ çıkan tozlar arasında adeta bir ninca gibi kaybolur gider.. menisküslü dizi yüzünden sekerek uzaklaşır..

ama bir gün ben de açıcam lan "ayşe bana vermiyor.. çok aağladım beeenn" topiği.. inançlıyım

yemişim ayşeyi! beni arjantinli hatunlara emanet edin. swh elbette..
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük bugün okadar bara mara gittik ama yine alkol almadım. ciddi ciddi sevmiyorum artık bu alkol olayını. aferin lan bana. sevdim kendimi. polis de vardı. içmediğim için gönül rahatlığıyla geçtim yanlarından nihoroy.
ayrıca gizemin doğumgünü lan bugün.
negzel.
iiki doğmuş dmi lan?
aferin.
yedi.
prizma.
kokakolo.
bay.
Sosyal ağlarda paylaş

bir şarkı,bir video klip bir anda bütün düşünceleri nasıl bu kadar değiştirebiliyor hayretle kendimi izleyerek keşfettim..
5 dakika önce düşündüğüm sorun yaptığım şey o 4 dakika 18 saniyelik kliple beraber *** bir anda uçup gidiveriyor. keşke deyip geçiveriosun..
sadece gelmesi yetse diosun geçiosun..
Sosyal ağlarda paylaş

çok şanslıyım ben günlük.bazı şeyleri bu kadar kolay değiştirebilmek güzel oldu.çok mutluyum bu nedenle.yine de maymun iştahlılığım sebebiyle farklılık arayışı içerisindeyim.

ayrıca bazı arkadaşlar tavırlarını değiştirirlerse pek de mutlu olurum.çok da mutlu olurum.

bi başka şahsı da özlemedim be günlük.özleyemedim nedense.yine bi saatin 41. dksı ve yine aklıma geldi.eski günleri özledim evet ama onu özlemedim.hak etmiyor çünkü.

daha da bir başka şahsa gelirsek eğer.kaybettik birbirimizi.artık arkadaşlığa dair sağlam bağlarımız yok.her şeye rağmen belki kötü günlerde birbirimize iyiliğimiz dokunabilir ama hiç bişey eskisi gibi olamaz.onun tercihleri bizi bu hale getirdi.ya da benim tercihlerim, bilemiyorum.güzel bi arkadaşlık yaşadık, çok şey paylaştık, ağladık, güldük, gezdik, tozduk, okuldan kaçtık, evden kaçtık, yemek yaptık, yüzdük, kavga ettik, saç yolduk, tek gecelik kaçak hayatı yaşadık ama yok artık böyle şeyler.umarım mutlu olur.üzülmüyorum.

bu aralar yanımda olan tek şahsa gelince.umarım hep arkadaşım olarak kalır.çok seviyorum.

sabah ezanından korkan bi insanım.ezan okunmadan uyumalıyım.iyi gecelers.mucks.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan o kadar umursamaz bi adam oldumki anlatamam lan.
yani ipimle kuşaaam s.kmle d.şaam halindeyim sürekli.
ulan nası bi iş bu anlamadım.
insan biraz ciddi olur yahu, kafaya bişeyleri takar, karkız hesabı yapar yahu.
ohhoo hiç lan.
hiçbişeyle ilgilenmiyom.
yatıom amk.
ama acayip süper bişey lan.
vurdumduymazlık manyak bi olay (:
bugün aynen umut sarıkaya gibi anne terlikleriyle bime gittim lan(:
üstümde de yırtık bi tişört vardı.
bi de bi kız gördüm bimde daş gibiydi valla.
ama yani hiç sallamadım hatta hoşuma gitti o kılıkla kızla göz göze gelmek (:
süper lan. yolda tişörtü kaldırıp göbeğimi falan kaşıyom.
nıhoho(: malak ruslar bakıyo ööle eblek gibi(:
neyse lan günlük.
işime gelirse uyurum birazdan. gelmesse de sttret uyumam.
ahah süper lan.
tatil bitmesin hiç(:
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, bugün mükemmel ötesi bir gün geçirdim. Hayatım gerçekten hala mükemmel bir şekilde devam ediyor. Hala umursamazım, kabul ediyorum. Evet bazen ilgisizim olaylara ve kişilere karşı, bunu da kabul ediyorum. Belki bazen çok büyük konuşuyorum. Gerçi yapıyorum dediğim şeyleri ama bunun da farkındayım. Büyük konuşma dışındaki huylarım sanırım değişiyor. Yani büyük ölçüde =) Bunun gelişiminde elbetteki bazılarının çok büyük yardımı var =)

Gerçi aslında umursamaz olmayı seviyorum günlük. Güzel oluyor yani. Etraftakilerin saçma sapan konuşmalarını, laf atmalarını, sataşmalarını filan umursamıyorum. Ha bazen sinirlerim tepeme çıkabiliyor her insan gibi ama çok nadir oluyor bu =)

Çok konuşmıcam bu sefer merak etme =) Öyle içimden gelenleri yazdım, çünkü mutluyum gerçekten =)

Görüşürüz günlük, kendine iyi bak.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

hala asker kaçağıyım! (o_O!!)

az sonnra muayenenenenye gideceğim ve bu durumdan kurtulacağım inaşllah. orada işlemi uzatmasınlar diye dizlik falan takmadan hiç bi sorun yokmuş gibin durmam lazım bir de.. şu işler bitsin de uzatayım bacakları lan!
bu arada etilerdi, beşiktaştı, itüydü, kadıköydü.. yok askerlikti, noterdi, modeldi, kağıt imzalatmaydı etc. bu koşuşturmaca sırasında yuvarlak 300km yol yapmışız arkadaşla.. Yuh ki ne yuh. yordun lan beni bu sefer dangoz istanbul! lam sağ dizim sakat lam mal! üstüne basmam lazım lam! ben hergün koşuyom onun yerine..

neyse yaw.. diğer bütün işleri hallettim neyse ki.

out.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...