Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük öyle mutluyum ki kelime bulamıyorum.

yeğenin sünnet düğününe gittik; orda bi kız tarafından beğenildim. bundan haberim de oldu. klavyeci de çok iyi bi elemandı, istek üzerine knocking on heaven's door çaldı, ben de bu sevgili insanı dansa kaldırdım. bi anda hayatım değişti. bu hislerle öss'yi de bilmemnesss'yi de kazanırım. çok mutluyum çook. bundan sonra herşey yolunda gitsin günlük bu konuda, senden yardım ve iyi dileklerini bekliyorum.

hatta BlaCk +1. bu gazla burs bile kazanırım lmao :D

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 01:28 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]güneşin aynasında ben
bende bir düş
düşte bir çocuk
çocukta yol
yolda toz tozda avuç avuçta kader
kaderde sen, güneşte akşam oluyor ben düşünürken
düşüncemin çiçeğindesin
7 iklim 4 mevsimdesin
canımın yongalarında
gölge gibi hep peşimdesin
kırmızının kuytularında
yeşilin uykularında
karanfilin kokularında
şebnem olur gider gözlerin
arkamı dönsem önümde
istemesem de içimde
çocuğun umutlarında
kiminin korkularında,
kalemin yasaklarında
çalışan parmaklarımda
ve ağaran saçlarımda tutsak olmuş bir düşüncesin
bil bakalım sen nesin.[/spo]

şimdi sen soracaksın ben bunu niye yazdım günlük. ben de bilmiyorum dinlerken gaza geldim yazdım. iyi oldu iki gündür grup vitamin söylüyodum töbanktan mı geliiiyon da kız sen namuslu muuusun yanaakların al al olmuş genç telekartlı mııısın diye. en azından bu seferki duygu yoğunluğu barındırmakta lan. ben de. bele bi garip.

pogocum ayrıca inkar eden mi oldu alemin gralısın, CANISI.

öööyle. ösese var millet girecek falan ne garip yazık yaa. başarılar herkese.

bi de dün gece managementtan kaldığımı gördüm rüyamda of of çok fena. kalamam bi kere teknik olarak. üzülürüm. üzerim. YAKARIM O OKULU.

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 13:00 tarihinde, utopia tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük
Bitiyor...
Okulda bitti.Sap kaldık anlayacagın.malum bize is yolu gözüktü.Calısacam 1 ay sonra BMX alacam kendime.Fakat calısacagım isler biraz agır olcak sanırsam.
Yani b.ku yemis bir insanım artık.Lan 3 ay sevgisiz bu yurek dayanamaz,iltifa (yanlız yazdım sanırsam) kaybeder...
Neyse dur daha realpics.net var olmadı siberaleme bile girecem yani...

Bohuuuuu ....
Sosyal ağlarda paylaş

sdf... yarım dönemdir bu proje üzerinde çalışıyorum. işin fizik kısmını anca şimdi anlamış bulunmaktayım dsf.

seni seviyorum fizik

excitation transferle electron transfer arasındaki farkı anlamamla beraber tepeden böyle bi ışık konisi başıma vurdu özel efekt falan alaluya (şimdi bilenler varsa ne var lan onu anlamakta diye atlarsa döverim ben kitaptan çalışıyorum dersini almadım)

[ Mesaj 17 Haziran 2007, Pazar - 16:52 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük 3 günlük uykusuzluk eylemime bugun son vermeyi planlıyorum.Telefonumu aldım sessize inzivaya çekildim evimde.
Günlerdir sokak köpekleri gibi fıldır fıldır geziyorum.

Ama geçen gün Harbiye de Sezen rüzgarına kapıldık.Müthiş bir ortam ve mükemmel bir gece.
İstanbul gecesinin sıcağında Harbiye de Sezen le yıldızlara değdik.
Kelimelerle anlatılacak birşey değil... yaşamak gerek.

Fevkaladenin fevkinde bir kadın.Aşık etti yine kendine.

İstanbul istanbul olalı ile beni yine ağlattı.Önümdeki güzel sarışında gördü. Bakışırken ikimizde ağlıyorduk.
Komik bi an oldu.
Bu kadını çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece iki saat çok fena bir kabusla uyuyamadım. böyle sabahın altısında uyandım ki sabahın dördünde uyudum zaten. öyle kabusların canı cehenneme. ağladım acı çektim uykumda be ciğerime işledi aptal rüya. ısrar etme anlatamam. private. ekieki. asfd.

yarın davranış bilimleri finalim var çok süper.

bayılıyorum sana deü. 22 hazirana kadar uzattığın finallerin hastasıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...