Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bugun var ya cok pis dagittim
okul senligine ibrahim tatlisesi getirdiler
son hatırladıgım sevgilimin omzunda BİR TEK DİLEĞİM VAR MUTLU OL YETER diye bagırdıgım ve kafamda seytan boynuzlari, kolumda da fosforlu bişe oldugu. boyle durumlarda hizli içmemek lazimmiş.
okula gizli içki sokma actionını da bu sayede yasadim, tşk melike, sçs.

ayrıca ibo diyip gecme adam aşmiş, acaip ingilizce konusuyor, MOMEEENT diyişine bittim, oyle boyle değil.
fişek gosterisi de en cok hoşuma giden kisimdi.

yarın da hande yener gelicekmiş, benim gibi adama yapilir mi bea!
Sosyal ağlarda paylaş

İyi geceler günlük. Biraz önce tanıdık bir arkadaşımın kişisele açtığı bir konuyu okudum. Hem çok şaşırdım, hem de çok üzüldüm. Hatta sinirlendim. Belki ona da sinirlendim. Ama arkadaşım son derece saf, duygusal, çevresindeki insanlara önem veren biridir. Konu kilitlenene kadar onunla dalgasını geçen insani hisleri olmayan ayılara, abazalara bir dur diyen neden çıkmadı? Herkesi kendiniz gibi kaşar mı sandınız?! Çocukça düşünüp, burdaki salak ortamı bir halt sanacak kadar saf insan mı kalmadı dünyada? Her tip insan görüyoruz burda. O topic i erkek açmış olsa kim dalga geçerdi acaba? Kendinizden birşeyler bulup yazmaya başlardınız böyle yap şöyle yap diye. Ama keriz bir kız düştü ortaya size göre. Oynayacaksınız, eğleneceksiniz ya. Utanmalısınız kendinizden. Sizin de döt olacağınız durumlar olacak elbet. Karşınıza sizler gibiler çıkar da, ortalarına alıp oynatırlar sizi bir güzel zayıf yönlerinizi kullanarak. Gülerler kahkahalarla. Dişi ağırlıklı bir forum olsaydı burası görürdüm o zaman, daha ağzınızı açmadan dişleriniz dökülmüş kala kalırdınız ortada. İnsan olun biraz. Hiç kimse kendisiyle dalga geçilsin diye bir topic açmaz. Yardım istiyorsa, fikir danışıyorsa biri; insanca konuşmak, eleştirmek düşer bize en fazla. Uykum geldi günlük. Yaşadığım şaşkınlığı da döktüm buraya, ohh. Uyuyabilirim artık..
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk uzun suredir gelmiodum dimi dimi?
bu aralar iim desem yalaan kotuyum desem yalaan..
valla cekiyorum su hayattan hala.
mazi derler ya hani gecmise.benim hafiza demio valla.niye bilmiorum valla ama demio.
oss nasi gidio dersen de valla benim aazima etmek icin beklio bole..isalla olucak ya isalla.
ama bu ara pek heyecan var yahu gunluk..
haftaya persembe ayran gunu var kizlarla icerek fln gdicez yne..
hemen ertesi gunu de kep toreni..eheh super olucak accaip iple cekiorum.

neyse gunluk ben tv ye kosuyorum. ozlemistim seni bee.ii geldi..
hadi mucuk:)

ha unuttum bak 13 mayis miting var len..biz akrabacanak ve arkadaslarcanak gidioss..;)
hayde massallaa..

[ Mesaj 11 Mayıs 2007, Cuma - 22:13 tarihinde, oZeNc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük acaip kafam bozuk yine. Dün saçımı kestirmeye berbere gittim, ne olsa beğenirsin? Sağ ön kısmı fazla kesti eleman, açık alnım kabak gibi meydana çıktı. Hayatımda ilk defa jöle kullanacağım maymun durumunda düşmemek için.

Bunun dışında herşey bildiğin gibi, bombok bir durumda yuvarlanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük işallah sktr et şekerim kazanamaz hatta ilk 5 e bile giremez.. sevmedim çünkü..

o değil de yarın maç var süfer olcak.
MİLYONLARCAAAAAA TARAFTARIN YANYANAAAAA.

senin aracılığın ile dayımın doğum gününü kutluyorum buradan,ankaradaki enişteme de selamlarımı gönderiyorum fdgjknfdg.

yarın mitingde görüşmek üzere günlük...

sana bunu yazarken pinhani çalıodu bak şöyle;
göründüğünden de güzelsin,niye dışımda gezersin?
içimdeki sensizliği sen başlatır,sen bitirirsin..
aklımda kör başlangıçlar hepsinde senden birşey var,
geç yattığım bütün akşamlar,seni bana anlatırlar
uuuuuuuuuuuuuuuuu..

ha bide izmiri bombalayanları şiddetle kınıyorum!
*! kınnn!!!*
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yarın miting var hazırlanıyorum. ne giysem (nasıl pişerim nasıl pişmem açısından), yanıma ne alsam, ne tür sonda tuvaleti en kısa zamanda halleder bunları araştırıyorum.

bi de lavuğun teki bornovada bomba patlatmış. 1 sene öncesine kadar gezdiğim yerde bomba patlatmış fereşsiz herif. kürtler intikam almış diyorlar.

annemler de yok, akşam gelcek bi yandan organik sorusu çözmeye çalışıyorum not falan tuttum. patide ne işim var diye de soruyorum kendime ara sıra böyle.

dün de zaten darbe üzerine darbe yedim kadınlardan. önce yavşadığım bi kızın sevgilisi olduğunu öğrendim, sonra başka bi yavşadığım kızı gördüm görünce arkamı döndüm allahtan gözlük vardı tanımadı. neden döndüm arkamı diye sorarsan şu an için öyle bir tipim var ki tam ampul. sakallarımı cillop kestim, saçlarımı kısacık ve yamuk kesti berber. kız tanımadan sıyırdım allahtan.

şimdi bu sevgilisi olan kızın okulda ayran günü varmış. gidip bir bassam mı ortamı diyorum. bilmiyorum artık bakıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha ayran gunu, BAL'dan mi kiz :D
Of nasil ozledim Bornova'yi ya : )

Gunluk, valla gunler guzel geciyo. Tek sorun 1 ay kalmis olmasi. Isvecli gayet guzel bi metresim var ama yemekten anlamiyo, daha dogrusu Isvec yemegi yapiyo haliyle ve hic hos degiller. Turk kizlarini ozluyorum : )
Saka bi yana Turkiye'yi ozledim cidden, ama bir yandan buraya da tam anlamiyla alistim her sey de tikirinda. Garip olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili complete idiot,
Yarin isvicreye gidiyoruz sinifla, günü birlik.
Sanat tarihi ögretmenimizle geziciz.
Cok seviyorum isvicreyi, güzel yerlere sahip baya.
Lozan anilarim geldi aklima peh.
birazdan yolda dinlemek icin cd cekicem.
öylee.
Zevkli olcak.
Carsamba günü de sarp beyfendinin doomgünü, 1 yasina basiyo.
60cmlik spongebob oyuncagi almayi düsünüyorum kendisine lakin gözüm kalir ondan korkuyorum:P
Ha onun disinda temmuzun 9unda baslayacak olan sözlülere calismam lazim daha.Ama sene basindan beri hayatimda bir ilki gerceklestirip adam gibi calistigim icin
- valla gelismeler bile kaydettim ne diyosun reyis- öss'vari sinavlardan sonra bi motivasyonum kacti, ''Baydim be yeter!!'' geri getirme ugraslarindayiz.
Diger seyler özel, ordamsci günlügüne yazamam.:(
Se ce se.
LL cooL vaniLLe

[ Mesaj 13 Mayıs 2007, Pazar - 23:52 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

selam gunluk...
yorgunluktan oluyorum annatamam.
saat 10dan 3bucua kadar miting tezahurat slogan bayrak sallama derken ooy ki ne oyy :)

yorgun yari uyuyo haldeyken fener de sampiyon oldu
enerjim yerine geldi costum fln
artik uyuyim dimi dimi :)

annemi seviyorum gunluk cok hem de..

bu arada bu turkiye nasi ermenistan a 12 puan verdi ya :S
Sosyal ağlarda paylaş

günlük napcam lan ben
finaller dayandı kapıya ama hala çalışmaya başlamadım

yemişim finalini ya hiroz indiriom ben.
yazın evde izlerim

4 ay tatil lan. yuh ya süper (:

öf ya uykum geldi.

yatsammı?

aman boşver.
ne gereği var.

bu arada hiç arkadaşım yok lan benim sanırsam.
valla bunu farkettim ben.

neyse ya afferin bna.
hadi oturuyum accık.

evet enginar. söz sende?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...