Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük. Naber lan =) Olm haftasonlarım her seferinde daha da güzel oluyo be =) Her seferinde onu daha çok seviyorum. Ona daha çok aşık oluyorum =) Süfer süfer =)

Çok güldüm biliyorum ama gülünmicek gibi diilki. Çok seviyorum, çok mutluyum çünkü =)

Öyle işte günlük. Yaşıos öle. Sanki böle hemencicik geçicekmiş gibi gelio bu haftaiçi. Sora haftasonu gelcek o da çok güzel geççek böle =) Bi öncekinden daha da güzel =)

Neyse ben gidiim günlük =) Kendine iyi bak.

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

heh az gülmedim günlük Bide bana 'neler kaçırdın baak' şeklinde değindirmeler yaparmış Kendini bukadar düşürebileceği aklıma gelmezdi gerçekten hiç gelmezdi..
Bazen keşke alttan almasaydım diyorum o yalanlarını söylerken bırak söylesin benden nefret etsin belki bu şekilde mutlu olur diye çok düşünmeseydim sesimi çıkarsaydım Zamanında bir köşede mutlu gözükürken keşke mutlu olsaydım
ama şimdiye bakıyorum ve görüyorum
belkide teşekkür etmeliyim bu davranışları için üzülmekten vazgeçtim Ve hissediyorum günlük mutluğuğu o eski saf haliyle hissedebiliyorum İçim daralmıyor artık Gülümserken tüm benliğimle yapıyorum bunu herbir köşem gülümsüyor hayata Ve seviyorum günlük bir yalanı bir hayali değil o ruhu seviyorum beni o bataklıktan çıkarıp kurtaran kişiyi Biliyorumki o beni bugünkü halime getirdi kendimi bulmamı sağladı
Artık onları yakmanın vakti geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

Aa. Günlük lan eski günlerine geri geliyor pati. Hani şu kapanmadan önceki günlerine. Böle ayar vermeye çalışmalar filan başlamış. İyi iyi. Da bir de günlük adabı olsaydı. Neyse. Bir de günlük şikayetçiyim bu Özel Mesaj'ın kutularından. Bi kapasiteyei arttırsalar. Neyse günlük. Ben kaçıyorum şimdi. Yarın görüşürüz umarım. Öptüm kocaman. Kimse da kafasına bişi takmasın. Hiç bir şeyi dert etmesin. Gerizekalılık seviyesindeki konuşmaları da kâle almasın.

Sosyal ağlarda paylaş

Yaz tatilimin icine ettim: niye mi?
Hayatimda ilk defa kontrolu kaybedip birini kendimden daha fazla dusundum o yuzden.
Acaip de guzel bi ders oldu.
Simdi Haziran boyu Turkiye'ye donmek varken Isvec'te bu sabah girmeyecegim bi sinava girmek icin bekleyecegim. Yani allah belami verdi otesi yok zaten, hayatimin dersi oldu. Sen misin kendinle celisen anasini satayim, al iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihohaha. Ben geldim günlük. Olm lan ben nedense garip bir şekilde Penth'i özledim. İlk tanıştığım gün geldi geçenlerde aklıma. Zavallı seer =P Gerçi sora bu adam için roleplay guildi kurmuştum, çok da kral olmuştu =) Öyle işte. Özledim. Geçenlerde buluşmaya da gelmemişti sataraktan. Gelsede görsem =P

Salı günü de bitti günlük. De ben bi şeyden korkuyorum. Mesela ben hep böyle haftasonu çabuk gelsin diye dersler bitince bide önemli bişi yoksa "aha gün bitti" diyorum ya, e ben kendi ellerimle yaşamımı kısaltıo muyum lan yoksa? O.o

Ehahea. Neyse günlük ben gideyim şimdik. Yarın konuşuruz, olmadı akşama konuşuruz =) Byes.

Sosyal ağlarda paylaş

günnük , kaçtım okuldan bugün mutlu başladım dedim ya evet mutlu dvam etti mutluyum :)) kaçtım okuldan sevgilim geldi bize oturdum şarkı söyledim yüzüne karşı.. film izledik. sonra o gitti b i hüzün sardı içimi yine yanlız kaldım diye ama sonra aradım tekrar sesini duydum yine mutlu oldum :) hala mutluyum hep mutlu olmak temennisi ile öpüyorum seni bol bol günnük..

gece yazarım yatmadan günlük. mrk etme beni iyiyim ben.. aşığım aşık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sınava giriyom çıkıyom giriyom çıkıyo bitmiyor. Yarın fonksiyonel analiz sınavım var. Gıcık bir ders. Çakarsam valide hanımda bana çakar. Anlaşılan bu gecede uyku yok :S. Cuma günü bi bitsin sınavlar. Pazar günü alese kadar uyuyacam. Kimse tutamaz beni.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yarıldım bugün ya Yapı bilgisi sınavı vardı nekadar kafadan attığım şey varsa tutup benden bakmışlar Pencere önündeki denizlikleri derelik yazmışım onu bile almışlar XD topluca hocaya gidicez iyimi=) bugün güzeldi beril ablacımıda gördüm umarım oda gelicek rock feste^^ süper eğlenceli günler beni bekler ama en süperi hafta sonu olucak Yerimde duramıyorum=)
Sosyal ağlarda paylaş

konservatuvarı bıraktım günlük, şimdi daha iyiymiş gibi evde oturuyorum, dersaneye de gitmiyorum... yeni katıldığım grup dağılmak üzere. çok da sevmiştim halbuki, üzüldüm bayaa, hala üzülüyorum aslında. acayip yiyorum bi de. çok geç yatıyorum. sevgilimi özlüyorum sonra. tek yaptıım anime izlemek. cvmi de hazırlamadım henüz. n'aapmayı planlıyorum bilmiyorum ki..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...