Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük bugun çok ilginç bir gündü kuaförde bir çocukla tanıştım,arkadaşlarımın tanıdıgı çıktı bütün gün onunla dolaştım arkadaşlarımda bize katıldı yürüdük,kuytu bir köşede bira içti bizimkiler çok komikti :) sonra o çocuktan bir grup teklifi aldım onu değerlendirmeyi planlıyorum...(bakalım ne olucak?)Aynı zamanda hayatımdaki boşluk ve öss denen acı gerçek yerini korumakta bunlar yüzünden geçirdigim günlerden hiçbir zevk almıyorum.Tek umudum öss'den sonra gelicek olan umut ettigim güzel değişiklikler bakalım ilerliyen günlerde ne olucak günlük zaten sen bunlardan haberdar olursun büyük ihtimalle...

[ Mesaj 05 Şubat 2006, Pazar - 23:14 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eee günlük napıyorsun ? Senin yerinde olsam keşke bütün gün boş boş otur, bak, tavsiye ile verme. Peeeh ! Neyse... Ya günlük ya ben sıkılıyorum cidden. Acayip bir insan oldum. Tamam tembeldim, üşengeçtim falan ama aştım kendimi artık. Ne bu ya tembelliğin ötesinde bir insan oldum. Aptallıkta cabası. Valla akıl inmesini bekliyorum bana inşallah bir gün gelicek. O da gelmezse artık çok güzel ve hoş durumlar ortaya çıkıcak. Nereye elimi attıysam bozdum. Hem kendimi hem karşımdakini. Hiç birşey mi düzgün gitmez ya. Harbiden tek birşey bile düzgün gitmiyor. Bir tek bilgisayarla aram düzgün herhalde. O da ekşi sözlüğü açmıyor. Hayret birşey. Biri baksın allah aşkına ya. Bir yardım eli. Sanki onlar uzatsa hemen yardımı olacak. İşleri düzelmem için önce şu tembellikten kurtulmam lazım ki yapamıyorum yapıştı üzerime ya da yapmak mı istemiyorum ne ?! Of akıl ve fikir acil çok acil taraftan lazım. Ahh ahh o gelene kadar tek başımayım... Bugün okulda başlıyor zaten. Ama hiç uykum yok. 16:30 sularında kalktım çünkü herhalde sırf uyku şeklinde gideceğim okula daha iyi aslında hem biraz düzene giriyim ben bugün uyimiyim en iyisi nasıl olsa başaramicam. Okulda iğrenç zaten. Of ben en iyisi en yakın uçurumdan atliyim. Yok artık komik olmayalım değil mi günlük. Ben en iyisi seni atıyım. Yok yok o da olmadı sonra ben kime saçmalicam ? Olmadı bu iş. Kendimi bunalıma sokmak için elimden gelenide yaptım zaten maşallah fonda in a manner of speaking çalıyor tekrarda kim bilir bu kaçıncı... Neyse başım ağrıyor günlük efendi. Bugünlerde fazlaca. Neyse senlede fazla uğraşmıyım. Ben kendime birini buluyim böyle boğana kadar konuşacak. Nereden bulacak kim benim saçmalıklarımı sıkılmadan dinlerki. Herkesi kırdım aptallığımdan. Tamam sustum artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük sana uzun birşey yazamıyorum izin vermiyor sistem :s ama olsun bugun berbat bir gündü kısaca,bundan sonra olucak hergün gibi...Yarın Dem'de tek başıma bir nargile keyfi yapıcam yine düşünceler aleminde gezerim kendimi salmış bir şekilde ...

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 00:24 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 00:25 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ya ben bir garibim yine. Uzun süredir böyle şeyler hissetmemiştim. Aslında hissetmiştim ama bu kadar kuvvetli değildi. Ben ne zaman böyle şeyler hissetsem bir bokluk çıkar ya yine çıktı. Ne yapıcamı bilemiyorum. Aslında pek fazla seçeneğimde yok. İçimden geleni yapamam. Sonum iyi olmaz. O nedenle mantıklı haraket etmem en iyisi olacaktır. Fakat aklım bu aralar bende değil biri benden ödünç çaldı herhalde. Bulamıyorum yaaa. İşin kötüsü kendimi rezil etmekte 1 numara olduğumdan fazla da birşey yapmak istemiyorum. Sakin olmam lazım ama duramıyorum. Ne yapcam ben ya offf. Kimse doğru düzgün akıl vermiyorki. Bir de beni anlayamıyorlar fazla. Gerçi bende kendimi anlayamıyorum ama... Ay tamamıyla boş konuştum galiba ama neyse. Artık zaman gösterecek neler olacağını... Benim morallari yüksek, baş ağrılarını da düşükte tutmam yaralı olacaktır(nasıl yapcaksam?). Umarım iyi birşeyler olur...
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk cok fena cığlık atasım var
dershane nasil acık olur ya?! hani her zaman 2 tek kar düşşe "oo tatil" diye havaya giren ben, bu sefer gercekten abartmıyorum! cok cok cok kotu yagıyor, kapimizin onu tutmus durumda. ee ben nasil yürüycem NŞA'da 20dk min suren onca neyim bayırları yolları merdivenleri?! tabi dershanemizde her 3 ogrenciden 1inin arabası 1inin babasinin arabasi, 1'inin de arabali sevgilisi.. bizim gibi tiplemelere patliyor boyle

son gelişme:
ben de tepkimi evde kalarak gosteriyorum gunluk! sıcacık yatagımda oturma eylemi yapicam!-ehuhuz-
taaatiiil hakkımız söke söke aliriiiz! *!löy löy löööğğyy*

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 08:18 tarihinde, dory tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...