Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

said:
deadwoll, 22 Aralık 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
Günlük ben neden çöp gibi kızıl saçlı kızları seviyorum sorunlu muyum ben günlük?

yok sorun deil o :P

bayılırım bi deri bi kemik kızıl kafalı zıpır kızlara :)[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

bende yazayım bari
bügün kız arkadaşımla cıktım,dolaştık muhabbet ettik,yol üstünde bir bara oturup bira içtik.
yolda gezerken kol kola yanak yanağa ,Babama denk geldik (şansa bak,koskocaman Antalya da karşıma cıkacak başka adam yoktu sanki,yaw o değil , 33 yaşına vardım ,eski boşandıgım eşimle gezerken hiç denk gelmedi , yeni kız arkadaşımla bir cıkalım dedik sanki sözleşmiş gibi denk geldik,bir de bu yaşıma ragmen hala 16 yaşında velet gibi utandım,amma terbie almışık biz ya) neyse tanıştırdım , Babam yoluna gitti biz yolumuza ,akşam da acil durum toplantısına cagrıdılar anne, baba evinde,neyse onaylandık ,zamanı idi bulmanın birini artık diye, eh gün olarak baya iyidi.
niye yazdı isem şimdi bunu ,ben seviniyorumda sizde benimle birlikte sevinin işte,ben bu kıza aşık mı oluyorum nedir ?[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bioloji ve fizik sınavı olduk gunlerdir çalıştııımız sınav gunydu bugun ama saolsun arkadaşın biri tahtada aminoasitlerin genel formolunu yazdıktan sonra silmei untmuş ne hikmetse hibirimizde gormedik onları ama hoca gordu we sorular arasındada wardı herkeşten 10 puan duscekmiş karı allla alla[signature][hline]ben hiç mutlu olamıyacakmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bi gune uyandık :)[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...