Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

serefsiz günlük, uyku vakti geldi ! okula gitmekten nefret ediyorum grr özellikle de matematik dersinden. hatta ve hatta bana ilk derste yavsamaya calisan özel ders aldigim matematik hocasindan wööerrghh!!
neyse hic bisey yapasim yok yine , ama yapmak zorundayim di mi grr.[signature][hline]SAME SHIT DIFFERENT DAY!
[/b]Selamon 30 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
Gotiğim ben 6 yaşından beri hiç gülmedim
lylide..
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük bugün gazım. 31 gün kaldı. dua et bugün rush atcam. 5 part bitircem. eğer öle olursa varyaaaaaaaaa of of. fena moral depolarım. sonra da alıştırmaları yaparım perşembe cuma. of of. hadi bakalım...[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage (31arcane/20fire !)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük...
saçma sapan dedem öldü, hedem öldü topiği açıp milletin dikkatini üstüme alıp sanal bir ego tatmini yaşamak istemedim. iyiki de istememişim. çünkü sen varsın, beni anlarsın belki.
ekrem albayı 2 gün önce kaybettim. belliydi gideceği zaten, üzüntülüydüm ama sonuçta kurtuldu adamcağız. bugün gömdük. Askeri tören yapıldı selimiyede. top arabasına kondu. kortej vardı. şanına uygun gitti. dayanamadım ağlamamaya çalıştım. sevmiyorum ortalıkta ağlamayı. gözlerim doldu hep tuttum.
ha bi de nakkaşta öyle güzel bir yerde yatıyor ki şimdi.. anlatamam. deniz albayı, denize yakın yerde. kopamadı.
bir baktım 65 yıllık arkadasları gelmiş. deniz harp okulunda aynı dönem. 1000ler dönemi. ulan dedim acaba benim de böyle arkadaşlarım olacak mı? ya da var mı...[signature][hline]80ler... herkese yetecek kadar var
Sosyal ağlarda paylaş

gunluuuukk iste buyuk gun buguuunn...bizdeyiz mutluyuz..
saw isledik korktuk :D

ama super geciooo...
mene-ozi-mltm-yasu-sbl-b$k
6lim 4ever 2getherrrrr...:D:D[signature][hline]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..

[Bu mesaj oZeNc tarafından 06 Aralık 2005 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hm hmm erken kalktım okula gittim mini-sunumumu yaptım projemi verdim sonraaaaaaa beşiktaşa gittik ordaaan taksime gittik ordaaan yuvama döndüm sonraaa sevgilim geldi yemek yedik kadıköye gittik sonra geldim tek aklımda kalan sevgilimle öpüşmemizdi hönk ayıp oldu yazmam sanırım aman banane =p[signature][hline].i.grew.up.wishing.on.a.star.
Sosyal ağlarda paylaş

yılbası gecesi cok fena seyler olabilir simdiden hazırlıklara basladım tey teeey[signature][hline]I feel I know you I don't know how I don't know why I see you feel for me You cried with me You would die for me I know I need you I want you To be free of all the pain You have inside You cannot hide I know you tried To be who you couldn't be You tried to see inside of me And now i'm leaving you Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün sivilceler yüzünden sinir krizleri geçirdim :([signature][hline]ceHenlemde melekler seni beklerken hiç kimse acını dindiremezken yaşamanın ne kadar gereksiz olduğunu düşün bikere

aşık olmak sonu belirsiz boş zamanlara sürgün edilmektir ve bir aşıgın parası kadar cesareti vardır ancak

bembeyaz pati güsel pati =))
Sosyal ağlarda paylaş

günlükk bugün coştum bi oturuşta 13 andaç yazısı yazdım toplamda 35 var önceki yazdıklarımı da çıkarırsak 15 tane kaldı dur bakalım onlar nasıl yazılacak of of...[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

ah be gunluk. dun seninle gorusmemizden yarim saat sonra internet gitti BOHUUU. 30 gun kaldi bu arada. haftaya sali gelecek. o zamana kadar format atmam lazimmis. benim gibi surfera sen nasil " bilgisayarinda virus var" gibisindenm n00b muamelesi yapilir gunluuuuuk. neyse msn plus virisu vardi :D sildim. gene kaparlarsa patlatcam bilneti :D[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage (31arcane/20fire !)
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük. Dün saçlarımı kestirmiştim. Bu gün de okulda saçlarımın kısalığı ile dalga geçen bir çocuğu sinirlerime yenilerek dövdüm. Daha sonra üzüldüm ama neye yarar. Aslında pek de sevinmedim değil. Zaten sonra kimse bir daha ağzını açamadı :) Yinede günlükte olsan sana günah çıkartmak istedim işte böyle. Ayrıca garbıç tam garbıç olmuş yanında ayranı eksik. Seni seviyorum günlük.[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bee..
4 gundur eve uramadım sabah geldim eve.. ama çok güzel geçti 4 gunumuz.. keşke bi dahagidebilsek aslında ama artık ara tatilde daha fazla kalırız herhalde..:D[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...