Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk sevgı karakose yı öldürmek ıstıorummmm..
zaten 47 aldım..ya who is you? dıyen bı ıngılızcecıden ve puan kırmak ıcın kasan bı ogretmenden daha yuksek kac alabılırdım kı;)[signature][hline]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VipeR, 24 Kasım 2005 20:21 tarihinde demiş ki:
günlük bugünkü vizem süper geçti! inş. hepsi böle güzel geçer!:D

günlük ya bugünkü sınavda süperdi! hayat bana da gülmeye başladı galiba![signature][hline]DIDO!
No one ever die from wanting too much!
«::: V :::» .«::: I :::» .«::: P :::» .«::: E :::» .«::: R :::»
Sosyal ağlarda paylaş

günlük..
bgn aşkımla konustum çok mutluyum..uzun zamandır konusamıyoduk hatta çarı bile atamıyodum çnkü kontrim yoktu..ama az önce konustuk.. cok özlemişim onu..galiba ben onu çok seviom.. canıımmm benim o ..:D[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

hoşçakal günlük...
ben gidiyorum artık rizeye.sil baştan başlıcak herşey.bi babam bi de ben...
msn açamıyorum korkudan
kimseyle de vedalaşmıcam ama yinede hoşçakal günlük...

ve tek bi kişi: hoşçakal mavi..[signature][hline] sunthewitch, 07 Kasım 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
resmin çok güzelmiş senden hoşlandım lilynessy benimle çıkar mısın? eğer sende benden hoşlandıysan resmim 61. sayfada istanbuldaysan bigün buluşalım isterim . Çok ciddiyim

Sana beni öldürebilme gücü bahşediyorum,çünkü beni öldürmeyeceğine güveniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

off çook karışığım günlük çookk napacağımı bilmiyorum :(([signature][hline]iyi Dostlar İc Camasırı Gibidr Daima yanındadır...
///////////////////////////////////////
Daha İyi Dostlar prezervatif Gibdr Daima Korur...
///////////////////////////////////////
daha ii dostLar Viegra Gbidir Duseni KalDırır....
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıcı bi gun ya yapacak bişey yok[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk, bugun legbra beni bi item için sattı inanabiliyor musun..evet adi adam, duygularımla oynadı. guildchatten ona lazım olan instancea gidilecegi soylenince bıraktı gitti beni orgrimmarın ortasında ?! bu wowda babana bile guvenmiceksin cık cık cık..[signature][hline]Please try to understand
Take my hand
Be free of all the pain
You hold inside..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...