Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Grupları Belli Oldu...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

GS cok zor da BJK cıkar gruptan..1. torbadan gelebilecek en zayıf takımlardan biri lazio geldi.bence sansı var yeter ki luce gecen seneki lazio macındaki sacmalıklarını tekrar etmesin..
GS oldukca zor.nihatı-kovacevic i nasıl tutacaklar o defansla...juve zaten yenilgisiz grup lideri cıkar..olympiakos evinde aslan misali.zor dostum zooooor...[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gs tecrübesi sayesinde cıkma ihtimali var
bjk ninde garanti oyun anlayışı var
ama şunu soyliyim bjk avrupada turkiyedeki oyununu oynayamıyor
gs cok dengesiz gidiyo bu aralar anlamış degilim valla bi kötü bi iyi bakalım ne olucak
cok ilginç gruplar oldu valla
en cok korktugum maç olimpia-gs
adamlar o stadda ne takımları devirdiler valla feci fanatik taraftarı var arbede cıkmaz inşallah[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
LvL_Sabo, 30 August 2003 17:22 tarihinde demiş ki:
he tabe canım beşiktaşın grubu çok zor auah futboldan süper anlıyoruz :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

yerim seni :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 30 August 2003 17:18 tarihinde demiş ki:
Galatasaray kendine Avrupa fatihi diyor.Eğer oleyse o gruptan çıksın artık!!!!Bjk ise turnuvadaki en zor gruba düştü..[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

gs nin kendine avrupa fatihi dediği takımda emre, okan, hagi, popescu, iyi oynayan bir hakan şükür ve kaleci tafarel vardı... şimdi varmı? yok...[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...