Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cenk&Erdem Bu aksam

Bathory

Öne çıkan mesajlar

azıcıkdan ziyade bayaa bayaa geyiğe kaçıyorlar ama bence süper iş çıkarıyorlar. keşke digiturk hedesi olsa evde de izlesem. hayranıydım elemanlar hot tv deyken. (fanta gençlik konserlerinde de performansları alkışa değerdi hani :) )[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

benimde o kadar param olsa bende öyle derdim lol:)

ama düşünsene adamların durumunu,markete gidoyo sabah,kasiyer,eve gidiyo,yoldakilker,hewrkes uzaylı görmüş gibi davranınca adamlarda bayıyo,haklı olarak bence[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar oraya çıkıyor para kazanmak için geyik yapıyorlar.
ama yolda herkesin üstüne üstüne gelip seni şaklaban niyetine koyması sıkıcı olur tabii ki.[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

çok parası olmadığını düşünüyorum, çünkü altındaki '9x model bi civic'ti. hatta bi külüstürdü.
ayrıca çok sıkıcak bi şeyde söylemedim, yani ben sorumu sorduktan sonra, hehe dese sevecen ve içten bi şekilde, zaten dialog kesilcek, biticek. ama suratsız herif hehe[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

lol

elifname,levelda köşe,hot tv,radyo,reklamlar,şimdi digiturk,gag

paranın dibine vurmuşlardır,arabaları dandik olabilir :/

ama onların açısından düşün hella,canı sıkılmış,kötü bi haber almış olabilir,sevgilisi ile kavga etmiş,babası hasta olmuş olabilir,bide üstüne on yüz bin milyon tane fanle konuşmak,selamlaşmak aşırı ölümüne derece bayıcı olur dimi?[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 28 August 2003 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben illa selam vermedi, vay hödük fln demiyorum ki.
vermediyse vermedi. vermek zorundada değil yani farkındayım. ama ne bilim kitleye iyi davranmak zorunda. bizden kazanıyo çünkü. biz izlemezsek/dinlemezsek reklam alamazlar, alamazlarsa biterler fln.. tabi 1 kişi koymaz. ama ne bilim farklı koşullarda biri olsaydım, farkederdi. ben yine onların açısından söyledim.

neyse mIRC'ye çevirmenin anlamı yok forumu. tek post sen tek post ben eheh[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...