Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amatör Müzik Grupları (Pati içi)

Quivalen-soth

Öne çıkan mesajlar

vesaire

Gitar: Ben
Gitar + Vokal: Ömer Gürbüz
Bas: Erdem Kokenoz
Bateri: Murat Ayfer

valla ne zmndır çalıoruz hatırlaması güç. 2001 fln heralde. en başlarda, konserde adam olsun die yabancı, türk popüler rock müzii çaldık. soa yavaş yavaş gerçek zevkimiz olan şeylere döndük, oldies... pink floyd, led zeppelin, the eagles vs... ...vesaire eheheh[signature][hline]welcome to Linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines rebooting....
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm sanırım sız bılkentte oturuosunuz sanırım mayferde patıdekı baterıstınız ...Valla bunun dısında bızım grup calısmamız vardı daha dogrusu laf olarak ..Yapacaktık ama arklar faso verdı bı de pek ınanclarıda yoq :)..Yanı benım kafamda o kısılerle grup ısı sılındı...Artık baska bırılerı ıle denemeye calısıcam ...[signature][hline]MSN:[email protected]

Nothing is real,but pain now....

[Bu mesaj Khaldern tarafından 14 Temmuz 2005 12:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Rolling Junkies
2003 ten beri müzik yapsakda hala bir basscımız ve vokalistimiz yok =))
grup 2003 te black sabbath coverlama hayaliyle davullarda bendeniz ve gitarlarda kaan[off-pati] tarafından kuruldu. black sabbath, led zeppelin, maiden, deep purple coverları yaparken ritm gitara babür[o-p] geldi. arada çeşitli gitarist, vokalist, bassistler denesekte hepsi yalan oldu. ben 2004 yazında dave mustaine tribine girip demoluk malzeme yapsamda vokal ve bass olmadığından yalan oldu. sonra darlandık, death coverlamaya başladık..
lead guitars:kaan
rhytm guitars: babür
drums&rhytm guitar/vocals(death çalarken :D):anti tiçür
repertuar yazmaya gerçekten üşeniyorum =)))[signature][hline]-Old School Keşh-
Sosyal ağlarda paylaş

http://img301.imageshack.us/my.php?image=aug142477wa.jpg

grubumdaki arkadaşlar tatile gidince ben de etnik müzikle uğraşan arkadaşlarla takıldım biraz , Yalova'da 2 gün önceki bi etkinlikten bu fotoğraf.Kazım Koyuncu'nun parçalarını çalmıştık.en soldaki herif benim.biraz uzaktan çekilmiş ama...öyle işte. :B[signature][hline]Fülfül Muharrem sizleri pek severdi...

[Bu mesaj HymnOfSnuk tarafından 15 Ağustos 2005 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Grubun adı: 4 çeker

Temmuz'da başlayan eleman arayışları Ağustos'ta tamamlandı. Kurucu Burak, klavyeciyle anlaştıktan sonra bir kaç vokal denemesi sonucunda şimdilik 4 lü gidiyor.

Tarz: Blues, Funk, Soft Rock ağırlıklı olmakla beraber grup, canı sıkıldığında latin, asansör müziği :lol: ve akor kalıbı yazarak doğaç çalıyor.

Elemanlar:

Burak (kurucu): Davul
Barış: Bass
Kutay: E. Gitar - vokal
Mino(can) : Piyano

Resim çekince koyarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 05 Ağustos 2005 21:30 tarihinde demiş ki:

her ne kadar grubun geleceği bnm öss nedeniyle muallakta olsa da Silencio budur.
Sırayla Gökhan(mortis) Sinan(Solonor) Emre (Deamon)

çok insani çıkmışım ya. =)[signature][hline]Silent dance with death...
[u][b]Öss nedeniyle 15.8.2005 - 18.6.2006 arası az görüşücez. Esen kalın efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jester, 24 Haziran 2005 12:58 tarihinde demiş ki:
Colony
Ankara, şuanda tamamen In Flames cover grubu, ileride Swedish Death cover olacak.

Elemanlar
Mustafa: Vokal
Serkan: Ritm Gitar, Back Vokal
Can: Lead Gitar, Bass Gitar
Yiğit: Davul

Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim

In Flames dinlemek ayrıcalıktır birde onu çalmak ilahlıhtır

Kayıtlar

[spo1=Repertuar]In Flames - Cloud Connected
In Flames - Only For The Weak
In Flames - Gyroscope
In Flames - Colony
In Flames - Metaphor
In Flames - Trigger
In Flames - Clayman
In Flames - The Jester Race
In Flames - The Hive
In Flames - Jotun[/spo]
[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
But I need to know you're behind me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mino, 21 Ağustos 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
Grubun adı: 4 çeker

Temmuz'da başlayan eleman arayışları Ağustos'ta tamamlandı. Kurucu Burak, klavyeciyle anlaştıktan sonra bir kaç vokal denemesi sonucunda şimdilik 4 lü gidiyor.

Tarz: Blues, Funk, Soft Rock ağırlıklı olmakla beraber grup, canı sıkıldığında latin, asansör müziği :lol: ve akor kalıbı yazarak doğaç çalıyor.

Elemanlar:

Burak (kurucu): Davul
Barış: Bass
Kutay: E. Gitar - vokal
Mino(can) : Piyano

Resim çekince koyarım :)

An itibariyle 6 kişiyiz.

Murat(Gimli): Melodika
Ozan: Vokal[signature][hline]Grimwolf, 06 Ağustos 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
Ulan paticiği patiçüke çevirdiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

Four Knights of Inner Turbulence

Lead:Savaş
Ritm:Ahmet(Lopeth)
Bass:Burak
Davul:Ben.(DT olarak bilinirim.ismimin başharfleri ve favori grubumun başharfleri :-) )
Klavye:..... (umutla arıyoruz)

Kuruluş:temmuz 2004.
Amaç:Sevdiğimiz şarkıları coverlamak.
Sonuç:Geniş DT repertuarı.(Klavye+Çok zor gitar sololarında Midi desteği alıyoruz)

Çalışma şartları:

Nisan 2005 e kadar Ankarada'ki stüdyoları arşınlamakta iken,(arkadaşların gitarları falan vardı bitek benim davulum yoktu) davulu koyacak yer bulup parayı da denkleştirince bir Tama Swingstar kit aldım.Nisan 2005 ten beri de ekipmanımı geliştiriyorum.Şu anda ankarada tam teşekküllü bir stüdyomuz oldu.Duvarlar tamamen yumurta kutusu ve strafor köpük kaplıdır.(akustik ve yalıtım için)

saklıkent upload'da özel bir parti esnasında sahne almamız söylendi ve görünüşe göre değişik bir repertuar hazırlamamız gerek.ama bir ay hazırlanmak için yeter mi bilemiyoruz.elimizden geleni yapıyoruz.

repertuar,resimler falan için:
biaxident.garaj.org[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 01 Temmuz 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
Şah-Mat

Davul:Redallhoor
Gitar(Solo):Paşa
Bass:Mert
Gitar(Ritm):Soner
Klavye:Serkan

Sound Check Türkiye 1. olan grubumuzun röportajını Heygirl ve Blue Jean da bulabilirsiniz..

Redall bu isimde bi grup ankarada 4 senedir var.
Şah - Mat yani Check - Mate;12 kişilik bir grup.Geçtiğmiz sezona kadar Mayday'de çalıyolardı.Gruptaki 10 kişiden 8'i konservatuvardan.Türkçe Pop müzik yapıyolar ve Ankara'daki en profosyonel en uyumlu en başarılı orkestralardan biri.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]

[Bu mesaj Korax tarafından 09 Eylül 2005 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
said:
DeamoN, 05 Ağustos 2005 21:30 tarihinde demiş ki:

dagsfagdf bass'cıya monitör vermedinizmi yazık ya :-)
çok indirmiş yav nasıl çalıyo öyle hiç rahat olmaz öyle =/[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 07 Temmuz 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
Grubumuza site yaptık. =)

Burdan Buyurun. =)
Bekleriz...

edik:asagidakileri deamon of the fall'u dinnedikten sora yazdim
nezamandir caliyosunuz bilmiyorum ama fena deil yani cok cok daha kötüsünü duydum ankarada..bi de össye hazirlik falan dediginize göre hic fena degil bi tek vokaller biraz fazla grind olmus gibime geldi sanki[signature][hline] ..ainu was here..

[Bu mesaj Darqainu tarafından 01 Kasım 2005 02:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şah-Mat

Davul:Redallhoor
Gitar(Solo):Paşa
Bass:Mert
Gitar(Ritm):Soner
Klavye:Serkan

Sound Check Türkiye 1. olan grubumuzun röportajını Heygirl ve Blue Jean da bulabilirsiniz.

Yanlız bu resimde Ödüle nasıl bakıyorlar bakarmısınız..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 05 Kasım 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...