Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Icq 2002a arıyorum nerde bulabilirim of allam yaa...icq lite la geçiniorum ve çoğu özellik yok irc chat açma falam gibi...yardım lütfen nerden bulabilirim veya biri yollayabilir mi icq dan pm den msj atın eğer download dosyası varsa sizde...veya link verin pls[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut abimiz bizden yardım ister de biz etmez miyiz? ederiz !

icq.tedavisi.com

Bu siteye giriyorsun ve çalışan proxyler bölümüne bakıyorsun, ordaki proxylerden birini kullanıp icq da online oluyorsun.

Hepsi bukadar ![hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

verdiğim sitede ki proxyleri yaklaşık 1aydır kullanıorum ve daha bir gıdım sorunum olmadı. hiç kasmayın brezilyayla şunla diye tavsiye vereyim ben ama siz yinede istediğiniz yapın tabi :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...