Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 2 (3 Soru)

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

vala bozar ve minigun (minik gun) oyunu bitirmek için yeterli, ama enery weapon için adını unuttum beyaz, t e ufak bi silah vardı böle 2 modeli vardı, benim tek npc mde vardı, soradan bende bitane aldım gayet kullanışlı olmuştu bana, büyük lazer silahları falan pek işe yaramıo cidden f2 de.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 24 August 2003 21:20 tarihinde demiş ki:
adamın gözünü nefret öyle bürümüş ki yanalış yazılan birşey görünce "aha bunu sam yazmıştır, kafadan dalayım!" moduna geçmiş anında.. :-p
o sana diil
ama madem üstüne alındın sana olsun , çok heveslisin ehuehu[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Dreaming of Zion awake Sleeping awake Dreaming of Zion awake Can't stop sleeping awake
Sosyal ağlarda paylaş

bos bunkerından aldığın energy gun vardı bitane,cenatorlara 250 gibi vurabiliyodun criticalsiz,bigguns bence fo2'de daha anlamsız,çünki roket mermilerini bile oilrigde buluyodun,ben oyunu bigguns kullanarak da,energy guns kullanarakta bitirdim,energy guns 10 kat daha güçlü,en baba biggun galiba bozar,minigun ile kendi adamlarını biçebiliyodun,dogmeat ve sulik melee savsştığından kevgire dönüyolardı minigunla onların saldırdığı adamlara ateş edince[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

npc'siz oynamayı tercih ettiğimden big gun'sız bir oyun düşünemiyorum, yanında npc'ler varsa zaten sadece small guns da iş görür. gauss rifle en iyi energy weapon olan pulse rifle'dan daha iyi zaten.. (ilginç şekilde floater'lar pulse silahlarından çok az dmg alıyorlar)

heh arcane yeme beni, bana söylememişmiş.. ;)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

onu ben de düşündüm ama zaten bonus HtH aattacks perk'i var, tek ap ile yumruk attığını düşünürsek slayer'la (bu kesin critical vuruyor sniper'ın aksine) yakın dövüş uzaktan çok daha kuvvetli olurdu, o zaman da fallout serisi combat'ı saçmasapan oyunlar serisine katılırdı.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

o 2 minik bos binasına girilmio , yani birine girilio ama sadece ufak bi quest parçası için.
yani direk bos a membership yok bildiğim kadarı ile, hatta bos senin düşmanın gibi bişi oluyo bi yerde, üslerine gizlice kılık deiştirip giriosun :) hatta bunlar Mars a falan gitmeyi düşünüyolar :=) yada ben çift taraflı hatta 3-4 taraflı oynadığım için herkesin planlarını herkese sattığım için tam olarak giremedim :)

[Bu mesaj Norak tarafından 25 August 2003 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o içine sızdığın marsa gitmek isteyenler bos değil hubogolojistler,fo2'de bos'a katılmak için san fransiscoda bos binasının önündki elemanla konş,senden özel uçak planı isteycek,şu navorene üstüne gidip(girişinde benzici olan gizli yer,hattra adam seni geri döndürmeye git burda bişi yok'a geitriyor,sen onu oraya tayinin çıtkığına inandır,gir içeri ve planları al,spoiler olmasın,ama almayı bulamassan planları pm'ye msj at[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

hubologist yukarıdaki mesajda denildiği gibi
san fransisco daki bos a girebiliosun ama çok ufak bi mekan normal power armor ve enerji silahı falan var içinde
öbürkine girilmiyor[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Dreaming of Zion awake Sleeping awake Dreaming of Zion awake Can't stop sleeping awake
Sosyal ağlarda paylaş

[b]Yeni Soru(n):Şimdi ben vault citydeki adamdan NCR ye girip geri gelip adama rapor etme görevi almıştım... Özellikle adam için değil de oyunun gidişatı içinde ncr ye gittim orada köle dükkanının falan temizledim. Vault City e geri dönmem gerekti voice recommendation module u bulmak için gitmişken adama da rapor veriyim dedim ama girer girmez adam bana saldırıyor?... Niye[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

vault city'de bir suç işlemiş olmalısın farkında olmadan ya da saldırmışsındır bir korumaya filan..

her zaman girdiğiniz bölgenin bir öncesindeki bölgeden bir save bulundurun bug ya da oyunda ciddi bir hata yapmanıza karşı.. (gerçekçiliği bozmuyor, oyunda ne olacağını kestiremediğin yerlerde load etmek normaldir)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 27 August 2003 14:31 tarihinde demiş ki:
hm,bana olmamıştı saldırırken bişey diyomu,bug olabilir,fo2 de dolu bug var zaten,belkide konuşurken küfür edip adamı kızdırıoysundur?

Yanına gelir gelmez dalıyor birşey demeye fırsat bırakmadan :)
said:
Sam, 27 August 2003 15:06 tarihinde demiş ki:
vault city'de bir suç işlemiş olmalısın farkında olmadan ya da saldırmışsındır bir korumaya filan..

yoo o zaman diğerleri de dalardı ama sadece bu adam dalıyor hatta elinde silahla bekliyor beni...[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Volfied, 27 August 2003 14:06 tarihinde demiş ki:
En onemli seyi soylemis sana Dracula iste
goz kontagi,
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 3-4 gün önce fo1 yüklemiştim,çok sevdiğim bi diyoloğu gördüm bu gün,yazim dedim

esas oğlan-(napıyon lan burda,diyen morpheus'a)"i came here to kill you"
morpheus-"aaaaaah,and how are you gonna do that?with your sharp wits and your tounge?
esasoğlan-"nope,with this......"

sonramı???" morpheus was hit for 215 hitpoints and was killed"[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...