Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu - Magtheridon Realm Başlığı

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

Bizim guild'den Messin'in account hack'lenmişti. 2-3 hafta uğraştıktan sonra geri alabildi, bütün item'larla beraber aldı hemde. Ama aldığında transfer'lerler kapanalı 2 gün olmuştu.

GM'ler account'u geri verdi, biliyorlar yani hack olduğunu. Bütün guild geçti, benim de geçmem lazım demesine rağmen ve bir çok değişik GM ile konuşmasına rağmen geçirmediler karakteri. Yazık adam onlarca epic item'a rağmen yeni karakter açtı, hem de yine rogue açtı (eskisi de rogue'du yani). O yüzden sonradan migrate olayı çok kasış. Umarım yapabilirsiniz ama.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Kane | Level 60 | Orc Warrior | Magtheridon | Grimsoul Legion
Nepenthe| Level 20 | Undead Mage| Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
odium, 08 Ekim 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
Verdik parasını engelledik, zaten sizin değil bizim hakkımızdı !!1!1!

Şimdi öldürdüğünüz zaman da "eheueh nihilumun videosu çıktıktan sonra kestiniz, izle aynısını yap loel" diye ayrı bi flame war başlatıyorum, haberin olsun. :D

Drama FTW

Allaha sukur herseyi kendi taktiklerimizle yapiyoruz :) Cogu taktigide ben veriyorum zaten :p Ben olmasam batmisti PC (Cok mutevaziyimdir).

Sizin gibi butun bosslari video izleyip, baska guildlerden (!?!?) taktik calarak kesmiyoruz :p[signature][hline]Dodo teh Warrior of Praemium Callidus (Magtheridon)

Albert Einstein, bilinmeyen bir tarihte demiş ki:
Technological progress is like an axe in the hands of a pathological criminal.

a.k.a Dancic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 09 Ekim 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
Acaba paralı geçişte, BL'den Mag'a izin vericekler mi?

Bildigim kadariyla istedigin servera gecebileceksin. Hatta accountdan account character transferide olacak bildiginiz gibi.[signature][hline]Dodo teh Warrior of Praemium Callidus (Magtheridon)

a.k.a Dancic
Sosyal ağlarda paylaş

ahmet123 adli accountda bir adet 60 mage in var diyelim. Bu 60 mage i mehmet123 adli accounta transfer edebileceksin. Aciklayici olmustur sanirim :p[signature][hline]Dodo teh Warrior of Praemium Callidus (Magtheridon)

a.k.a Dancic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 09 Ekim 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
Oyleyse bunun nesi ters? Hatta bunun icin neden para istiyorlar ki? Ha ahmet123'te olmus ha mehmet123'te?

ornekle acıklayayım
örnek 1a:
a kişisi ebayden b kişisinin accsini satın alır
a kişisi, b kişisinden aldıgı chara, daha sonra zarar gelmemesi icin, boş bi acc ye b kişisinden aldıgı accdeki charı transfer edebilir.

ek not: swg de vardı accden accye transfer ama her 2 accyide register eden kişinin aynı olması gerekiyordu
[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
Adoris Pain Train & For SEVEN

[Bu mesaj Sin tarafından 09 Ekim 2005 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 09 Ekim 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 09 Ekim 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
Oyleyse bunun nesi ters? Hatta bunun icin neden para istiyorlar ki? Ha ahmet123'te olmus ha mehmet123'te?

ornekle acıklayayım
örnek 1a:
a kişisi ebayden b kişisinin accsini satın alır
a kişisi, b kişisinden aldıgı chara, daha sonra zarar gelmemesi icin, boş bi acc ye b kişisinden aldıgı accdeki charı transfer edebilir.

ek not: swg de vardı accden accye transfer ama her 2 accyide register eden kişinin aynı olması gerekiyordu

hmm o zaman masraf 100 milyonamı geliyor yoksa o tasıcaı accı wow saglıyormu ona[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

A kişisi, B kişisinin karakterini Ebay'den satın alır, ve taşımak ister.

Sonra Blizzard'da yoğun istek üzerine (?!) "Vay kardeşim o kadar para verip, benim izin vermediğim olaylara girmişin, helal olsun. Al sana böyle bir olanak..." diye bu karakter transferine izin verir?[signature][hline]Elonia of
Sosyal ağlarda paylaş

Aylar önce karakterimi satmadan önce MC'de magmadar'a kadar gelebilmiştik. Dün yeni warrior'ımla ilk defa MC'ye girdim. Ragnaros dahil temizledik (zaten 2 haftadır öldürüyorlar bizimkiler). Feci eğlendim ya, boss'lar çok zevkli özellikle. Zamanla bayar tabii orası ayrı, ama boss'larla ilk karşılaşmanın verdiği haz mükemmel.

Yarın da guild olarak ilk defa (ciddi olarak :p) BWL'ye giriyoruz bakalım ne olacak.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Kane | Level 60 | Orc Warrior | Magtheridon | Grimsoul Legion
Nepenthe| Level 20 | Undead Mage| Frostwhisper

[Bu mesaj Mirage tarafından 10 Ekim 2005 03:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cok sacma insanlar gelmis ya Shadowmoon'dan, Staff of Dominanceli, Robe of Violatile Power'li priestler falan geziyo etrafta hehe.

Shadowlarsa bilemicem tabi de[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 11 Ekim 2005 03:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Asil shadow instant . Holy ise adam dayaniyor az biraz. Su anda oyunda oldurmekte en con zorlandigim class Holy priest. Warriorun bu huyunu cok seviyorum classini classi gibi degilde farkli bir classmish gibi oynayanlari gomuyor oldugu yere :)

Bkz : Fear aticam ben Shadowum bak hem dotumda var diyen Shadow priest.
Bkz : Warrior Ile Mlee ye girmeye calishan aha bende WF var cok pis vurururm arada frost shockta atarim diyen Shaman
Bkz : Ben ayiyim bak armorumda var diyen Druid
Bkz : Rog Dps canavaridir ne gerek var stealh e kafadan saldiriyim nasilsa 2 kere vurdummu olur nasilsa hem evasion um da var diyen rogue.
Bu liste uzar gider boyle...[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök

[Bu mesaj Delidumrul tarafından 11 Ekim 2005 10:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saolsun arkadaşim benide gecirmiş Magtheridon'a beyler kimler oynuyor varmi Turk guild leri filan irtibata gecelim oyunda'ki ismim sirplaya[signature][hline]WoW - Sirplaya - Burning Legion (The Gral Mage)
CoH - Algus Requiem L50 - Scrapper

[Bu mesaj sirplayA tarafından 11 Ekim 2005 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delidumrul, 11 Ekim 2005 10:47 tarihinde demiş ki:
Asil shadow instant . Holy ise adam dayaniyor az biraz. Su anda oyunda oldurmekte en con zorlandigim class Holy priest. Warriorun bu huyunu cok seviyorum classini classi gibi degilde farkli bir classmish gibi oynayanlari gomuyor oldugu yere :)

Bkz : Warrior Ile Mlee ye girmeye calishan aha bende WF var cok pis vurururm arada frost shockta atarim diyen Shaman
Bkz : Rog Dps canavaridir ne gerek var stealh e kafadan saldiriyim nasilsa 2 kere vurdummu olur nasilsa hem evasion um da var diyen rogue.
Bu liste uzar gider boyle...

Ben roguedan bunaldıgım için bi başka serverda priest kasıyorum bana göre holy çok keyifsiz oldugu için shadow priestin insanları daha çok tatmin edicegine - daha hızlı grindlenicegine dikkat çekmek istedim sen ne yapmak istedin onu bilemiyorum .. Evt holy priest = Instance ne quest ne farm ne de pvp tabi yanınızda devamlı sizinle takılıcak bi grup olmadıkça ; hoş o durumda bile sadece heal - fear -shield spam ediceksiniz..
Heal spam etmekten başkabişi yapamıyan bi classı alamıyorsan veya zorlanıyorsan o senin sorunun ..
/Edit : Imla

[Bu mesaj kath tarafından 12 Ekim 2005 02:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kath, 12 Ekim 2005 02:15 tarihinde demiş ki:
said:
Delidumrul, 11 Ekim 2005 10:47 tarihinde demiş ki:

Bu liste uzar gider boyle...

Ben roguedan bunaldıgım için bi başka serverda priest kasıyorum bana göre holy çok keyifsiz oldugu için shadow priestin insanları daha çok tatmin edicegine - daha hızlı grindlenicegine dikkat çekmek istedim sen ne yapmak istedin onu bilemiyorum .. Evt holy priest = Instance ne quest ne farm ne de pvp tabi yanınızda devamlı sizinle takılıcak bi grup olmadıkça ; hoş o durumda bile sadece heal - fear -shield spam ediceksiniz..
Heal spam etmekten başkabişi yapamıyan bi classı alamıyorsan veya zorlanıyorsan o senin sorunun ..
/Edit : Imla

Bak yaşın kaç bilmiyorum yazıcaklarımı anlıcakmısın, gerci delidumrul un yazdıklarınıda anlamamıssın garip bi yorum yapmıssın kafana göre güzelce.. Sonunada "Hayde bre kavga cıkarayım tartısma baslatayım" cinsinden bi söz eklemişssin. Neyse bunları geçtim. Yazıcaklarımdanda vazgectim, bosyere aptal bi tartısma baslamasın, ama bi onceki sayfaya donup dleidumrulun yazdıklarını okurmusun. Belki 2nci sefere okursan ana fikri anlarsın evladım.
Anlayamıyorsan, o senin sorunun...

edit:/ lol[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
Adoris Pain Train & For SEVEN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kath, 12 Ekim 2005 02:15 tarihinde demiş ki:
said:
Delidumrul, 11 Ekim 2005 10:47 tarihinde demiş ki:.....

....
....

Kendisini heal edemeyen bir classin en zorlandigi class kendisini adam gibi heal eden bir classtir.
Daha detayli bilgi istersen anlatirim bi ara. Her warrior fear atiimde mf atim ben buna warrioru degildir. feari yedikten tam 1 sn sonra tepene cikanlari da var bunlarin cunki..[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

Topicin tamamını okuyamadım..

Bu realm sıfırdan başlamak icin uygun mu?
Ve suan Aktif bir turk guildi mevcut mu reamlde?[signature][hline]Absolut, 22 Eylül 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Belki yenildik ama dana gibi bağırdık diye hava atan bir biz varız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

0 dan baslamaya uygun degil bence
Cünkü BL ve SM nin en güclü guildleri gecti genelde. Sunucunun neredeyse tamami level 60 ve UBRS e bile zor grup bulunuyormus duydugum kadariyla cünkü gelen guildler artik rare itemlarla isi gitmis guildler.[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...