Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu - Magtheridon Realm Başlığı

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

Invadoria üyeleri lütfen buraya cevap yazmayı sona erdirebilir mi? Boşuna laf kalabalığı yapılıyor, tartışmanın varacağı bir nokta da yok.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 07 Ekim 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
hos guzel siz seversinizde herkes sevmek zorunda degil. ayricana burasi herkesin tiklayip girebilecegi bir topic. yani isteyen girip yazi yazabilir ilgili bir konu varsa. size kimse noob demedi ama madem kendinizi oyle goruyorsunuz bize laf soylemek dusmez. server degistirdiniz diye topiclerin krali olmaz kimse onuda belirteyim.

tıklayıp girdin ozaman sende dimi ne hoş. Evet biz kendimizi n00b görüyoruz şimdi yüce kişilik bizi rahat bırakırmısın[signature][hline] Mystry aka mördak
gibidir.
Adoris Pain Train & For SEVEN
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası başlarda bende kıllanıyordum bu bunu kestik ss, şunu kestik ss ama sonra gördüm ki bu ssleri koyan insanlar bi hava atma derdinde falan değil de bizimle paylaşıyorlar, en azından bana öyle geldi,(açıkçası ben odium'um Thoare'nin sslerini bekliyorup hep bakalım ne droplamış neferias diye örneğin).
Krallık konusunda gereken yorumu Mirage yapmış, ilave edicek bişeyim yok eheh.[signature][hline][b]Kralla Tartışma
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bilmiyorum IRC ye giriyomusunuz, ama orda çok güzel çok komik bir ortam var. Süper eğlenceli realm forumları da aynı şekilde buralardan soyutlamayın bence kendinizi. Invadoria'nın başarılı olduğunu ben biliyorum mesela çoğu arkadaşım olduğu için ama IRC ye veya forumlara yazı yazan olmadığı için bilmeyenler tanımayanlar var.

Buralarda konuşmak yazmak hava atmak vs amaçlı değil, paylaşmak fikir sahibi olmak vs. amaçlı. Invadoria çok sessiz derinden giden bi guild ama haberi olmayan insanlar da var.

Ne biliyim yani gelin IRC ye bi Guild kanalı açın, hem hordelarla dialog kurabiliyosunuz hem istediğinizi anında bulabiliyosunuz.
Özellikle hordelarla geyik yapmak çok eğlenceli oluyo.[signature][hline]Corald -- Human Mage | Pain Train |
eski Blizzard_IcedEye

Sosyal ağlarda paylaş

Grean a full destek!:)
Helal olsun çok takdir ediyorum ama artık şu turk oyuncularının birbirini çekememesine bir son verelim.Hepimizi başarılarımızla övünç duymalı,başarısızlıklarımızda destek olmalıyız.
Bu arada Mc de wipe ceken guildler hala var:)Ama bunların nedeni de var...[signature][hline]NE Druid Lvl 60 - BL

Tomcats

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Sakınha Magtheridon hakkında tartışılır[signature][hline]Wow:Satanix 60 NE Rogue of BL , Satanix UD Rogue of The Maelstrom
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mADmaXimus, 07 Ekim 2005 16:39 tarihinde demiş ki:Penth abi senin bir sozun vardı aynen sana iade ediyorum
"Ya wowa yeni başladın yada 12 yaşındasın"

Diger yazilari okumadim bile, senin ismini görünce yazini okudum.

Abi söyleyecek birseyim yok da, Pain Train'e kabul görmedigin icin Invadoria'ya gittigini unutmaman gerektigini söylerim.

Gercekten baska mesaj okumadim, ugrasacak zamanim veya sinirsel rahatligim da yok.

TESEKKÜRLER JNMS =o) demek istiyorum hakkimda tahminen edilen milyon lafa da.

Ayrica, evet milyon defa wipe yedik biz bu güne gelene kadar sonucta, bunda utanilacak birsey yok ki? Ben PT ownz, biz überiz! tarzi yazi da yazmamisim? Kim gelmis de guildini övmeye baslamis burada cok merak ettim? PT lafi cikmadi agzimdan, neyden nem kaptiysa arkadas parlamis birden. Ben kimseyi asagilamadim birsey etmedim, ama sen gelip bana disini gösterirsen, kusura bakma ama ben sirf dis göstermekle kalmam, üstüne isiririm.

Cok afedersiniz, ortada bi bok yokken gelip de yazimdan alinti yapip harhar yapan, sacma salak bi tartisma yüzünden realm basligindan 2 sayfa harcayan arkadasimizi kutluyorum sadece, Invadoria'da ASR zamanindan tanidigim bircok iyi adam var, ayrica Nanette falan da oyundan tanidigim gayet sevdigim adamlardir. Invadoria'ya zaten ters bir laf etmedim, etmek istemem de. Sadece, gelip de beni deli etmeyin lütfen. KENDİ realm basligimizda, Invadoria ile tamamen ALAKASIZ bir yerde, gelip de benim yazimi cok daha alakasız bir yere ceken bir insanin tartisma baslatmaktan baska bir amaci olabilecegi düsünmüyorum.

Ben Griz'in healleyen versiyonuyum, ona göre kralla tartismayin : P[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 08 Ekim 2005 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ay dur bende yaziyim bari neleri kestik !

MC yi en son 4 saatte temizledik Lucifron - Ragnaros ama yavas yavas tabi. Yakinda bir rekor denemesi yapacaz sanirim. Nihilum un 2 saat 15 dakikalik rekorunu dama atmak icin.

BWL Nefarian haric hersey bircok kez kesildi. Nefarian en son 19% wipe olundu. Daha onceki wipelar 99% :p 94% 29%. Bu hafta Nefarian olecek insallah.

Ayrica Odium yani KR in butun taktikleri benden aldiklarini burdan acikliyorum !

Ayrica "fucking healers" diyorum MT oldurtmeyen healerlar istiyorum. Biktim her BWL resetinde 100g repair parasi odemekten (Nefarian icin tam olarak 56g repair parasi verdim :p).

Ayriyetten KR yi bizim healerlarimiza para yedirerek bizi Nefarianda wipe ettirip First Alliance kill i elimizden caldiklari icin kiniyorum !

Flaming FTW[signature][hline]Dodo teh Warrior of Praemium Callidus (Magtheridon)

Albert Einstein, bilinmeyen bir tarihte demiş ki:
Technological progress is like an axe in the hands of a pathological criminal.

a.k.a Dancic
Sosyal ağlarda paylaş

penth benim neden ptye gecmek istediğimi biliyormuydun bir mc runda prewentin istediği biseye ninja yapıcaktım sonra cıkıp guild arıycaktım sorna dedim ne gerek var adımı kirletmeye direk cıkıyım
o guildde zaten prewent ve star haric herkesi severim cok iyiydiniz beni sevmesenizde
p.s : prewent benim bir itemımı ben bu guildde senden daha once vardım gerekçesiyle masterloot ninjalamıstı
penth seni ne kadar severim bilirsin lutfen guilddeki arkadaşlarımı flameleme
[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!

[Bu mesaj mADmaXimus tarafından 08 Ekim 2005 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya hala karakter transfer yapabiliyor muyuz ? malüm bilgisayar başından bi hayli uzağım u aralarda. Bütün guildim ve bütün arkdaş gibi arkadaşlarım buraya geçmişler ben nasıl geçebilirim ? :S[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Yeniden döndüğümde bi şekilde geçirtmeye çalışırım o zaman karakteri oda olmazsa zaten yeni kadakter kasarım 5-6 günlük iş :)
Benim gibi baya kişi var forumlardan ( EU forumları) anladığım kadarıyla açarlar bence tekrar onlarında işine geliyor sonuçta BL boşalıyor istedikleri gibi ( tabii bu serverdaki populationu bilmiyorum hehe)[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 08 Ekim 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
Ööle Flame War başlatıp yarım bırakmak olmaz!

En şeker & tatlı female undead benim, varsa lafı olan çıksın karşıma!!!11onebirone!!1

senden daha sağlam hatun var artık clairee ftw!:P[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.

Thoare
Cla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stream, 08 Ekim 2005 07:57 tarihinde demiş ki:

Ayrica "fucking healers" diyorum MT oldurtmeyen healerlar istiyorum. Biktim her BWL resetinde 100g repair parasi odemekten (Nefarian icin tam olarak 56g repair parasi verdim :p).

Ayriyetten KR yi bizim healerlarimiza para yedirerek bizi Nefarianda wipe ettirip First Alliance kill i elimizden caldiklari icin kiniyorum !

Flaming FTW

lol bwle giren guild healerlarına canından bezdiriyor resmen. Sizde de olmus sanırım kr de oldumu bilmiyorum bizim bwl raidlerinde tank vs healer cekişmesi yaşanıyor hep.Firemawda healerlar bizde cok laf yedi ebonroca geldik healerlar tanklara laf atmaya başladı vtden taunt taunt nakaratlı şarkılar yükselmeye başladı:)[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.

Thoare
Cla
Sosyal ağlarda paylaş

haha aynen. Raid chatte surekli "fucking healers" "fucking tanks" laflari geciyor. TSde habire onun girgiri var.[signature][hline]Dodo teh Warrior of Praemium Callidus (Magtheridon)

Albert Einstein, bilinmeyen bir tarihte demiş ki:
Technological progress is like an axe in the hands of a pathological criminal.

a.k.a Dancic
Sosyal ağlarda paylaş

Haha, bizdede aynısı var tabi, hem healer hemde tankların chat kanalındayım, iki tarafta sürekli birbirinden şikayet ediyor firemaw ve vael'de. Neyse ki dün vaeli ilk denemede, firemawı ikinci de kestik fazla bi drama yaşanmadı.

said:
Stream, 08 Ekim 2005 07:57 tarihinde demiş ki:

Flaming FTW

Verdik parasını engelledik, zaten sizin değil bizim hakkımızdı !!1!1!

Şimdi öldürdüğünüz zaman da "eheueh nihilumun videosu çıktıktan sonra kestiniz, izle aynısını yap loel" diye ayrı bi flame war başlatıyorum, haberin olsun. :D

Drama FTW[signature][hline]Odium [ Khadgars Rage ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...