Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu - Magtheridon Realm Başlığı

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

selam penthcim:)
taco ilginç bir guild.doomwalkerı kesicekler bizden birkaç kişi wipe ettirdik.Sonra bıraktık kesin keserler gözüyle bakıyoruz hatta taktik fln söylemiş bizimkiler.Daha sonra 5 saat hiç rahatsız edilmeden wipe yediler.:)Ondan sonraki gün biz kestik.Üyeleri bireysel olarak ii ama yalan yani.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh taco direkt no life elemanlar :D kr ve showtime ın uyumayan elemanlarından kurulu. Bir kaç tane cidden yetenekli eleman tanıyorum ama gerisi için bişey diyemem.

bir de magtheridon un battlegrp undan şikayetçiyim kardeşim. Bizim bütün server 70 oldu yapacak iş arıyoruz diğer serverlar da tık yok. Bg lerde kaybolmayan horde istiyoruz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Aylar sonra ilk kez raid yapma şansım oldu guildle. Saolsun thoare ortalıkta yok kaptım charı girdim oyuna çağırılınca ama şanstır server uçtu. Bayadır duyuyodum server çok kötü diye harbi doğruymuş, nightbane 10% ken wipe olan bi raid vardı serverdan dolayı üzüldüm valla onlar içinde. Anlaşılan wow hala sinirli insanlar için kötü bir oyun. Uzak durmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Yok zaten olmadi marloctan GM filan... Odun gitti PvP'ye sardi, satti butun PvE yi bi anda. Haliyle imam osurursa cemaat sicar modeli olduk, dagildik :/ Bakma zaten marloc odun oldugu icin abuk subuk adamlarida almisti guilde, misal sirf atiesh'i var diye alakasiz birilerini aldi, ulan be salak lvl 70 te atiesh zaten motor oluyor dedik, dinlemedi.

Naapsam ne etsem derken forte filan muhabbeti cikti, konustum filan cok olumlu gecti, tam o sirada sathik darladi gelde gel diye, kiramadim failure'e girdim. Su an burda da bi takim dallamalar yuzunden iyi adamlar kacmaya basladi, can sikici durumlar ya iste :/ Soyle beyni calisan 25 tane adamin oldugu bi yerde oynayamayacakmiyim ben kardesim ya :( Her seyi goze aldim reroll bile yaparim adam gibi adamlar icin ya. Sen tut warlock halinle patchwerkte bile butun KR yi siraya diz dmg mtr'da, sonra git okuzlerle oynamak zorunda kal :/ Adaletin yok mu lan dunya bohuhu :'(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soyle beyni calisan 25 tane adamin oldugu bi yerde oynayamayacakmiyim ben kardesim ya :( Her seyi goze aldim reroll bile yaparim adam gibi adamlar icin ya.

abi 24 kisi hazir 25 nci olarak gelmek istersen ama horde a re roll olman gerekir warlock class leaderligida direk verebilirim

Arda aka Celeste :p

Outlaw Warlord of DAWN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...