Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Taxi Driver - Martin Scorsese

The Untouchables - Brian De Palma

Al Capone (Robert De Niro)'un beyzbol sopasiyla toplantidaki başarısız olmuş adamına girişmesi...

[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 05 Temmuz 2005 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Old boy:
Desuo'un vurmak için havaya kaldırdığı cekiçten sandalyede oturan adamın kafasına doru giden duz kırmızı kesikli cizgi ve cizgi tam adamın kafasına vardığın kadraj dışından olan asansorun kata gelince cıkartığı "tın" sesi.

benı bitiren sahnelerden biridir bu.

Buraya daha oncede mesaj atmışımdır, ve bunları yazmışımdır ama olsun tekrar yazıyım.

Leon: matildanın evine yapılan baskında kuvetteki kadının pompalıyla vuruluşu,
leon'un kapının ustundeki borularda ayaklarıyla tutunup aşağı doğru sarkması,
tam ozgurluğe yururken arkasıdnan vurulup kızıl bı tonla yere yığılması,
leon'un durbunu kapatıp" gerek olmadıkca acma ışığı yansıtır" demesı.

Blade runner:
harrison fordun android oldunu anladığımız sahne

highlander 3: ramises'in "ölümü"

highlander 2: ramises'in uzelerine doru gelen donen kesici zımbırtıyı durdurması (daha doğrusu ben durudururum siz gidin demesi ama durdurması garip adam tabı)

Wasabi: luc besson klasiği bi sahne, jean reno' ve arkadaşı arkadaşının getirdiği iki koca metal canta dolusu silaha bakarken jean'ın kızının ustunu değiştirip değiştirip odaya girdiği sahne (bunu yazmamışımdır ha diyiceksiniz ne var o sahnede nesi unutulmaz, bilmiyorum neden sanırım luc besson'a olan aşkımdam dolayı ve buram buram luc besson koktuğundandır)

turk filmleirne sonra geciyim isimlerini yanlız yazmak istemiyorum[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bunu yazan oldumu bilmiyorum
emrahın bi filmiydi ismini bilmiyom ama yazmak istedim

emrah'ın annesi fahişedir ve emrah keranenin önünde oturmaktadır.içerde annesini beceren adam dışarı çıkar emraha bakmaya başlar.emrah boynunu kaldırıp adam şöyle der
"ne bakıyosun abi hiç mi o.çocuğu görmedin"[signature][hline]Through nature's inflexible grace I'm learning to live
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Women Scent
Kör komutanımız hatunla restoranda dans ettigi sahne :D aslında muzige asigim ben ama neyse genede guzel sahnedir
Lotr-Rotk
Cucenin dusmanın sayısı fazla kazanma ihtimal dusuk gibilerinden bi cumle kurması ondan sonra hadi gidelim demesi :D
İftiranın Bedeli
steven seagal amcamızın partneriyle 5-6 cinliyle karsilastigindaki kredi kartı kullanısı :D aynı zamanda parlıyan adam hikayesi :D
Episode 3
Anakinin temple daki cocukları kesiş sahnesi.. Saglam kufur etmistim
vatasever
mel gibson ın oglunun parmak askerlerini mermi icin eritmesi.. ved oglunu kurtarmak icin ilk askerele saldırdıgında son askerin cesedini param parca etmesi
Negatiator
Samuel jackson in inanılmaz performansı
Terminator 3
Arnold babanın pembe gözlükleri takmasi vede karavanı kullandıkları sırada
-Seni Ben öldürdüm
Demesi :D
Freddy Krueger
Söze gerek yok oldugu her sahne hopluyorum boyna zaten :D
Evil Dead
Ring ming yalandır :D izleyenler ne demek istedigimi cok iyi bilirler zaten. O kadar kişiyi korkutabilen tek film :D
Sosyal ağlarda paylaş

dawnfall - çöküş filminde almanların artık neredeyse savaşı kaybettiklerinin kesinleştiği anlarda hitlerin :

-siz ne zannediyordunuz? benim kimseden habersiz hazırladığım bilmem kaçyüzbin kişilik ordular yola çıktı. diyebilecek kadar çıldırmış olduğu sahne ve oradaki generallerinde buna inanması.

ayrıca düşman kuvvetlerin berlini yerle bir ettiği zamanlarda yine hitlerin :

-bırakın yıksınlar, bizim yıkmamız bize pahalıya patlar, nasıl olsa şehri sil baştan yapacağız. ii ediyolar. demesi

yine bu filmdeki hitlerin intihar sahnesi.

düşman kuvvetleri gelmeden bir devlet binasındaki tüm evrakların potansiyel birer ipucu olabileceği şüphesiyle almanlar tarafından yakılması.[signature][hline]sen bu yazıyı okurken senin hayatından 5 saniye çaldım. 6 oldu,7,8,9...
Sosyal ağlarda paylaş

Last Samurai
Son savaşta japon silahlı ordusunun son kalan samuraiları otomatik silahlarla taradıkları ve '' Algren '' in yere düşüp komutanlarının ateş kes emri vermesi .....
ağlamıştım :([signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

scary movie 3

Bodrumdalarken Samara ile karşı karşıya gelirler. Samara öldürmeyi bırakacam gibisinden bir şeyler söyler ve çok güzel bir kız olur. Sonra bir anda gene yaratık olur ve sizi öldürdükten sonra der.

Last Samırai

Samurayların mitralyözle taranması.

2 fAST 2 fURİOUS

Başta iki araba köprüden atlarken birinin diğerinini üstünden geçmesi ve arabayla tekneye atlamaları.

Starsky and hutch

Daha hızlı daha öfkelideki gibi arabayla tekneye uçmaları ama teknenin üstünden geçip suya inmeleri.[signature][hline]I sense much beer in you! Beer leeds to intoxication! Intoxication leeds to hang over! Hang over leeds to suffering!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 16 Ocak 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
bide bi film vardı çok eskiden izlemiştim.

Adamın bir iölüp köpek oalrak tekrar dünayya geliyodu, karısını çocuğunu falan buluyodu, Baya ağlamıştım izlerken

bende cok begenmıstım o fılmı hatta kopek olarak oldukten sonada sıncap oluyodu dımı.? fılmın en son 5 dk sında.cocuguna kendını bellı etmk ıcın oyuncaklarını falan saklıodu agacın arkasına...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yazan oldu mu bilemicem ama:
Lock,stock and two smoking barrelsın sonundaki sahne ( tüfekleri mi atacak yoksa atmadan telefona mı bakacak o sahne ) film orda bitmişti ne dumur ayrıeten ne sinir olmuştum ama iki dakka sonra takdir ettim :)[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

The God Father-PartIII-1990
Michael Corleonenin kizi vurulduktan sonra michaelin yasli ve zayif bi bicimde tahta bi iskembede gecmisini düsündügü ve kiziyla sonra appolonia ve kay ile dansettigi ani filim seridi gibi görüp öldügü sahne o sahne beni dagatti ilk defa bi filmde agladim[signature][hline]Ölüm uykusu bizi hayallerin gerçek oldugu yere götürdügüne göre, bu fani bedenlere girdigimizde gerçeklere ara veriyor olmaliyiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...