Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Fight Club

Narrator'un tüm yaşadıklarını kavrayıp kendini vurduğu sahne

The Crow:City of Angels

Kahramanın crow olarak dirilip su yüzeyinde çarmıha gerilmiş gibi göründüğü sahne

The Crow:Salvation

Filmin sonunda Nathan'ın(William Atherton) infaz sahnesi[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

yazan oldu mu bilmiyorum ama the thin red line'da witt'in vietnam askerlerini üstüne çekip amerikan askerlerini kurtarması ve witt'in sonuç olarak 20 kadar vietnam askeri tarafından çembere alınması, ardından duyulan silah sesi...

(edit: düzeltiorum ikinci dünya savaşında japon askerleri... nerden vietnam kaldıysa?)

ayrıca film ilk çektiğim divx olma ünvanına da sahip =p[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com

[Bu mesaj Dextra tarafından 09 Haziran 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-vanilla sky'da gökdelenin tepesinde olayların ikilemi arasında kalıp penelope'tan af dilemesi
-butterfly effect-yatakta gözünü açıp kollarının olmadığını görmesi ve yan yatakta sewgilisi ve en yakın arkadaşını görmesi
-aslında o film komple dahil yani ayıramıyorum ki
-şeytanın avukatında hangi hatunla sewiştiğini ayırt edememesi
-astronotun karısında partideki sewişme sahnesi hayatsal bölgelere dokunuş muhabbeti...bi sürü işte
insan film manyağı olunca...[signature][hline]Nobody is perfect!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Arizona Dream
Axel (Johnny Depp) : the fish doesn't speak, the fish is mute because the fish knows everything..
sonracıma Grace (Lili Taylor) ' in intihar sahnesi ve ardından Axel'in : You Promised ! demesi
Stalker
her sahnesi ayrı sakat olsada , elemanların zone dayken telefon çalma sahneside unutulmazdır.
The People vs Larry Flynt
Larry Flynt: Opinions are like assholes, everybody's got one. demesi
larry flynt in vurulma sahnesi akabinde gelen felç
larry flynt in tanrıyla arayı düzelttikten sonra masasındaki kartvizitte(o isminin yazdığı zımbırtı neyse adı) Larry Flynt yerine Jesus Christ yazması[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]
Sosyal ağlarda paylaş

"merhaba yarenler,merhaba felaket arkadaslarim"
"ben kopegi bile asagilamam,allah yaratmıs ama insanlarin kopeklesmesi beni cildirtiyor" (filmin sonlarinda bu lafı ettigi abdurrahman cavusun hafif ulkucu egilimleriyle karsilasiyoruz)
"adamı yuzune karsi ovmezler"
"bana saglam bir bıcak yaptır,hasmına vurulunca donmeyen cinsten.cunku ben adama bicagi 2 kere sallamam"
"nasıl da adam oldunuz bicagi gorunce heaaytt"

Tatar Ramazan dan
Sosyal ağlarda paylaş

Apocalypse Now - Francis Ford Coppola

Vietnam sahillerinde, cavusun (sapkali) fuzeler esliginde sorf yapmak icin askerlere emirler yagdirmasi superdi.

Mean Streets - Martin Scorsese

Filmin sonlarinda Johnny Boy'un Michael'a bagirmasi; "I got something for you, motherfucker! Big Shot! Dissapointment Dunsky!"
Barda anlasmak uzere iken fat boyun yumruk atmasida ayri yarici sahnedir.

Analyze This

Billy Cristal'in ruyasinda The Godfather Part 1 daki sahneyi gormesi.

A Clockwork Orange - Stanley Kubrick
"Well, well, well my droogies."

Jackie Brown - Quentin Tarantino

Robert De Niro'nun otoparkta Bridget Fonda'yı yerle bir etmesi. Niahah

Pulp Fiction - Quentin Tarantino

Hic incil okurmusun Ringo? Bu duruma cuk oturan bir pasaj ezberledim. Ezekiel 25/17 ....

Raging Bull - Martin Scorsese

You fucked my wife?

Goodfellas - Martin Scorsese

-I'm resting
-Here you resting?
-Yea, i'm resting
....
-You gonna say me something today taft guy
-No,i'm not, nothing,zero!
-Yeap, you gonna say something
-Go fuck your mother
....
-You gonna say me something fool
-What are you doing here, i said "go fuck your mother"

der ve Ray Liotta kopar "you are really funny guy!"[signature][hline]i'm here for solving the problems. you got coffee jimmy?
Sosyal ağlarda paylaş

Taxi Driver-Martin Scorsese

Efsaneleşmiş sahneyi herkes biliyor zaten; "You talkin' to me"

Ama filmde aklımda kalan en uçuk şey Robert de Niro evde kondisyon yaptıktan sonra bi kas sıkma sahnesi var. Amele kası diye tabir edilen bi şey vardır hani, şişmiş değildir ama öküz gibi kuvvetlidir. Adamın kasındaki lifleri sayabildiğimi hatırlıyorm ya, dehşet ötesi bi şeydi.[signature][hline]COMFORTABLY NUDE
:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...