Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Emerald Dream Realm Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

sakinleri tarafından sebepsiz downtime'lar nedeniyle emerald nightmare de dense horde ismi taşımayan güzide sunucumuz budur.. :-p

Safir - 57 Human Paladin (aktif)
Parabellum - 19 Night Elf Warrior

diğer realm'lerden ne eksiğimiz var gibi yersiz bir düşünceyle açayım dedim, ne de olsa mekanımızın adını açık etmiştik geçenlerde forumda.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

damodar-lvl 60 uber rogue

serverımızın normal server olmasından gayet memnunum. ancak tabi low degilde medium falan olsa iyi olurdu tabi. genelde low görüyorum ben.[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

[Bu mesaj Soth tarafından 21 Haziran 2005 10:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe yok umitli degilim ben sharkyden

mesgul adam pek giremez bizim gibi :)

szass var simdi ona destek oluyoruz

he bu arada char isimleri
zaya ve pendy[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodeus

sallama :p

o isimdeki undead mage olmasi lazim gecen gun felwoodda ugrastirmisti bizi[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

yok onun ismi Asmodean'dı, azmo'nun kapmadığı bir nick bulabilmiş kendine.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 28 Haziran 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
Benim gibi priest varken ortamda... ayipsiniz yahu.

Azmodai
Asmodai
Azmodeus
Azumodei benim charlar bu arada. bu aralar Asmodai ile takiliyorum malum gelecek vaadeden bir priest. sadece biraz tembel ve antremanlara fazla cikmiyor :P

bu adama inanmayın, oyuna girdiği yok ki priest olsun
olsa olsa fener rum patriği olur bundan (bize faydası açısından ele alırsak)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...