Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oriental adventures

miyamoto_musashi

Öne çıkan mesajlar

Güzel senaryo ve güzel GM le çok eğlenceli oluyor OA. Gerçi OA çok oynayınca herkes böyle bir felsefi takılmaya ve combat esnasında hayt huyt ciyak gibi ses efektleri çıkarmaya çalışır ama olsun yinede çok eğlencelidir. Oynayalım bir ara :)[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

Off ya benim DL'm nerdesin.
O.A a.k.a O.H.A bildiğim kadarıyla FRde gecen "bilinmeyen doğu" konseptli bir oyun yanılmıyorum değil mi?

Eğer öyleyse öyle bir campaing'de batıdan gelmiş bir kervan koruyucu rolü yapardım.Hem land hakkında hiç bir şey bilmeyen biri için en kolay adapte olunacak karakter.:)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi para tuzağı şöyle oluyor ;
Deli bir konsept hazırlıyorsun...Bu arada bu konsepti çin ve japon ıvır zıvırıyla doldurup oraların da ilgisini çekiyorsun(malum ortaçağla pek ilgilenmiyor o taraflar) .Daha sonra bu ıvır zıvırları daha da süsleyip salıyorsun piyasaya.Yani güzel olabilir de ben kendimde yaparım aynı konsepti resimleri de çizerim.Ama adamlar bu işi de kendileri yaparak bizi tüketime mahkum ediyorlar ve bizde bir süre sonra onların ürünlerini almak zorunda kalıyoruz.

Ha bir de bu olay sanırım bu sıralar baş gösteren doğu takıntısından ortaya çıktı. Bknz. UO:SE , M:TG ; Shogun:TW ...
Sosyal ağlarda paylaş

@deadwoll
Demek istediğini anladımda ben iyi hazırlanmışsa para tuzağı olarak görmüyorum bunları.

Benim için para tuzağı böyle Sandstorm gibi dandik ,insanın para verince verdiği paraya acıyacağı,yalapşap hazırlanmış kitaplar.mesela benim campain im çölde geçsede gidip almam bu kitabı.(Ha kitabı okudum o ayrı)

Yoksa doğru, kendim eldeki malzemelerle istenen atmosferi sağlayabiliyorsam niye alayım kitabı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...