Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Necati Ateş Reale mi gidicek ?

Thealon

Öne çıkan mesajlar

2pac la sen

adamı öldürüceksiniz vallahi :P[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu

[Bu mesaj bLackcha0s tarafından 29 Aralık 2005 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyide kardeşim Dün gazetede çıktı artı bunu söliyen adam bizim kulubün hede hödüsüydü(çıkaramadım şimdi).
Eğer Real Madrid Gs arayıp böle bir soruşturma yapmamışsa böle birşeyi basına bırakın sölemeyi aklından bile geçiremez...Adamı öperler valla...Sonra Galatasaray Kulubü yöneticileri yalancı diye damgalarlar.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

real madridin listesinde olduğu sölendi sadece gaza gelmeyelim ayrıca realin geçen sezon listesindeki oyuncu sayısını bilen warmı bilmiorm ama 120nin üzerindeydi.listeye aldı die gelip pazarlık ediceklerini mi zannedionuz.inşaallah alırlar bende patlarım.çünkü gsyi maddi krizde görmek istemeyen bir bjkliyim ama önce antifbliyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

gazetelerın spor sayfalarını okumamak lazım artık :) Ki ben geçen gün Vatan da okudum artık gerısını varın sız dusunun ehehe[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Yok artık daha neler necati real madrid'te oynayacak kadar düştü mü?[signature][hline]''Even if the sun has to burn me away as it burned my boots, even if i become no more than an insubstantial smoke in the chill of a mountain breeze, i will retain my principles and dignity, those elements that made my life worthwhile."
Drizzt Do'urden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...