Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Lara Croft yarışması

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Kesinlikle desteklenmesi gereken bir yarışma:)
http://www.umutsanat.com.tr/turkce/sinema/pekyakinda_tombraider.asp[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 18 August 2003 20:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ruhen ahah

nası adamlar war benimde burnum benziyo napcaz şimdi[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

bu yarışma daha çok angelina jolie'ye benzeme yarışması değil de, lara croft gibi atletik yapıda olma yarışmasıymış.

Kassız atletik vücut mu olurmuş be? Süreyya Ayhan'da bile Lara Croft'tan çok kas var...[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

lara croft define avcısı, süreyya ayhan atlet
lara croft tabanca ile hallediyor herşeyi
süreyya ayhan ın nude-runner diye ekstraları da yok ayrıca
o yüzden lara yönetir[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Dreaming of Zion awake Sleeping awake Dreaming of Zion awake Can't stop sleeping awake
Sosyal ağlarda paylaş

abi şunu demeye çalışıyorum, kadın ordan oraya atlıyor, oraya buraya koşturuyor, kaç saat aynı yere tutunuyor, parandeler taklalar atlıyor vesaire.
sonuçta bizim kızımız da atlet gibi bişi. Hadda cimlastikçi de diyebiliriz.
Kadın ne kadar tomb raider da olsa, sonuçta bayağı sportif..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

o katılan erkeğin tvde dediğini duydunuzmu
"zaten tomb da erkek ismi sonuç olarak..." die bi cümle kurdu ağlasammı gülsemmi anlayamadım mavi ekran çıkardım orda[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ödüller

1.
Detur'dan Club Belköy'de 1 hafta çift kişilik tatil
Tomb Raider2: Yarışmanın kaynağı filminin soundtrack'i
Tomb Raider PC Oyunu
Tomb Raider Play Station Oyunu
Umut Sanat'tan Ortaköy Feriye Sineması'nda çift kişilik sinema bileti
[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar

[Bu mesaj Caranlothwen tarafından 24 August 2003 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Craven, 24 August 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
o katılan erkeğin tvde dediğini duydunuzmu
"zaten tomb da erkek ismi sonuç olarak..." die bi cümle kurdu ağlasammı gülsemmi anlayamadım mavi ekran çıkardım orda

abi bittim imdatt iptal oldum kilit attım kendime :kilit: diye bişey olsa kullanıcaktım[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de spiker bile "Türkiye'nin TOM RAYDIR'ı seçilecek." falan demiyor mu, deli oluyorum.

Telaffuzuna tükürdüğümün.

Craven'in dediği şey ise gerçekten yarıcı bir etken.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...