Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pro Genesis aktif oyuncu ariyor

under_the_runes

Öne çıkan mesajlar

herkese selam,
Eski oyunculara kendimi tanitmama gerek yok, yeni oyuncular icin kisa bir ozgecmis vereyim, oyun ici adim Leila Kanz, oyuna 2 yil once Drm sirketinde basladim, bir cok sirkete katildim ciktim turklerle beraber calistim savastim vs. Su anda Red alliances uyesi Pro genesis adli sirketin uyesi ve yoneticisiyim ve basliktada okudugunuz gibi yeni oyuncu ariyorum. Pro genesis tamamen yabanci bir kurulus olup icerisinde sadece 4 tane turku barindirmakta (ben, ktoz, barbaria ve forgon) hepimiz eski korsaniz ve mortis angelus uyesiyiz ki pro genesis in kurucularida mortis angelusun kuruculari ayni zamanda benim gibi eski infinitus odium uyeleri (Kyogen Steiner, eviljohn gibi oyunun mihenk tasi karakterlerini barindiran korsan sirketi)

Pro genesise katilarak sizlere :
-oyundaki guclu ittifaklardan biri olan red alliance in topraklarina giris izni, npc avlama ve oyunun en degerli madenlerini kazma izni,
-Pro genesis hangari, bedava her turlu tech II modul, ammo ve gemi uretimi
-patlayan gemilerinizin insurancelarini
-sinirsiz PvP, oyundaki en kuvvetli pvp sirketlerine ve ittifaklarina karsi savasma sansi (shinra;, veritas immortalis) Empire savaslari ve fleet operasyanloru (30 ve yukarisi fleetlerle gate camp ve hatta dreadnought ile pos patlatma oplari)
-teamspeak
-oyunun en alkolik pvp cileri ile calisma firsati
oneriyorum.

sizlerden :
-Yetiskine yakisir sekilde davranmanizi
-teamspeakde en azindan komutlari anlayabilicek kadar ingilizceyte sahip olmanizi
-sirket operasyonlarina istirak etmenizi
-anlayisli olmanizi ve eglenmenizi
ve son olarak pvp deneyiminiz olmasada en azindan 1m skill puaninizin olmasini
istiyorum.

Bu teklif bireylere oldugu gibi, turksquad gibi sirketler icinde gecerlidir, Katilmak isteyen sirketler kendi adlari altinda red alliance a katilabilirler ancak her turlu pro genesis operasyionlarinda aktif olmpak durumundadirlar.
Not : zorunlu operasyonlar PvP ile kisitlidir, kimse maden kazmak yada tasimak ile yukumlu deildir.

saygilar, sevgiler.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
http://under-the-runes.deviantart.com/
Sosyal ağlarda paylaş

cok iyi bir teklif , tavsiyem bunu degerlendirin bence ,
Selam Leila bu arada,
ben Ahura,Barbara selam soyle ,acemi korsan :) 750k bounty si vardı en son rezil bir korsan olarak geziyordu :)

tüh hala active edemedim accountumu be,
4 tane kredi kartı yazdım hiçbirini kabul etmedi.
5 ncisini bekliyorum ,
yoksa hiç düşünmeden gelirdim.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe.. bu kadar yardım istiyolarsa ruslar zora düşmüş demektir..

Red Alliance üye alımı mı yapıyor yavv =)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...