Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiye - GUNDAM SEED

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

Athrun'a olmadik yerden OI KISSAMAAAAAAAAA!!!!!!!! diye baardii an bolumun begendiim tek sahnesiydi.[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
It's whitely vanishing, the silhouette of that day.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız gundam seed destiny manga hani nerde...
sırf lunamaria çizimi için alırım hehehe (yalan tabii ki lacus için)[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
That's what it means to be strong...
Sosyal ağlarda paylaş

Gundam SEED ızlenmesı gereken bır anıme
Gundam SEED 2 yanı Destiny ise boktan
eskı yenı alakası yok Gundam SEED ı ızleyın Destiny i ise vaktınız avrsa ızleyın 40. bolume kadar degerde 40 dan sonrası yalan[signature][hline]"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

abi sirf o parodileri anliyabilmek icin izle yaa...
yani Gundam Seed omru ceddimde izlediim en iyi animedir. Seed Destiny'den daha cok severim ama GSD yide sevmiyo degilim. ilk 30-40 bolum neyin harbi mukemmel..ahhhhh Heineeeeeeeeeeeeeee.... :D

neyse, ben siddetle tavsiye ediyorum.[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
Sosyal ağlarda paylaş

Bittiiiiiiii yehoooooooooooooooo
hele sukur fukuda amca klıselerle dolu olan serıyı bol actıonlı guzel bır sonla bıtırdıde son dakkada GSD yırttı daha fazla kufur yemekten

[spo1=GSD Final!]acılsıtan ıtıbaren actıonla dolu olan bolumumuzde herkesın bekledıgı gıbı gorev dagılımı oldu

kıra vs rey
athrun vs shinn oldu

merakla bekledıgımız kira vs shinn gerceklesmedı ya neyse

freedom forza dragoon show yaptı ve rey ın agzına sıctı dırek kıra ozellıkle ılk dragoonalrı cıkarıncakı mıleltın tepkısı ıle kıranın newtype anımasonlar superdı artık herkes kıranın newtype olduguna katılıyordur eheh

gelelım shinn e ne yazıkkı shinn gebermedı uzuldum bı nevi we want you dead dıye az bagırmadık
yanlız kıradan ıyı pılot dedıkelrı shınn veletı seed moddayken bıle athrun u devıremedı athrun kendısıne yapılan onca artıslıgın ıntıkamını almıs oldu bır nevı
ınfınıte justıce dırek destıny yı amıyane tabırle s...... bıraktı
enkaza dondu destıny bıde mılelt destıny yı freedom la bır tutar eheh

mwu amca ne akdar ıyı bır pılot oldugunu gosterdı dragoon show yaptı paso

archangel ıse dırek mınervayı ındırdı asaga eheh

yzak ıle deerka ıse dırek taraf degıstırdıler ve neo genesısten kurtardılar orb u olan nazca class gemılere oldu

yzak ın suratı eternalda gormek superdı waltofeld amca dumur oldu halıyle urasaııı eheh

gelelım sonuna kıra rey e ıyı bır balans ayarı cektı rey kendını buldu ama sacma olan

kıra neden dullındal le yuzlesmeye cıktı

aynı star wars oldu dullındal palpatıne gıbı tahtını cevırdı ve ayaga aklktı bı pencereden your allıes are dyıng demedıgı eksıktı eheh

ama bır mantık solesın kıra neden patlamakta olan messıah a gırdı sırf dullındal ıle konusmak ıcın ve o kısa surede dullındal ı elıyle koymus gıbı nasıl buldu

rey ın dullındal ı oldurmesı cok tuhaftı yanı kıra ıyı balans ayarı yaptı rey e gladys ın oglunu bır nevı murrue ye emanet etmesı ve dullındal ıle olmesı guzeldı

sonra kıra dısarı cıktı ve bıttı olay

heralde gundam tarıhının en az olumlu fınalıydı SEED ın fınalınde kac akrakter olmustu hatırlarsanız gercı mwu ya res cektıler ama eheh[/spo]

Sımdı sıra subatta cıkıcak bolumu beklemeye geldı hanı su after the end tadında olan bolum orda dunyay ne oldugunu ve Gundam SEED break ın gelıp gelmıycegını anlarız heralde

burdan sunrıse a seslenıyorum

barı son bolumu baskasına yaptırın fukuda oldu artık fukudayı alın gorevden serıyede taze kan gelsın bole gıderse shınn harbıden masked man oalrak gerı donebılır eheh[signature][hline]"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

ohh bitti sonunda gundam seed breake de görüşmemek üzere (shinn olduğu başka bir anime yaparlarsa izlememeye karar verdim. Fukudayıda istemiyorum. Ama fukuda tutupta gundam seed freedom gibi bir seri yaparsa eh yani 19 yaşındaki lacus için izleriz :P )[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
Sosyal ağlarda paylaş

hele şükür gelelim spoiler faslına

[spo1=sp.]Kiranın animasyonlar dragoon olayı daha bir oturmuş. Shinn e be geber bıktık senden en son luna ya bile saldırırdı herhalde hiro-fansubs da pek sevmiyor shinn i athrun "you moron" dedi çeviride:D

Archangel a hasta oldum resmen:)
Dunnihal daha önce akuma-blade benzetmişti mübarek palpadine, arka fonlar bile aynı neredeyse, yaratıcılık sıfır.

İşin enteresanın side of light dan kimse ölmedi maşallah herkes sağlam. Bu son 3. sezona zemin hazırlıyor kanımca ama ne yapar gene klişe mi dolar belli olmaz.

Yzak a koptum gene yarabbim nasıl karakterdir o:)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1==(]Dullindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllll bohuuhuhuhuuuuuuu :( [/spo][signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Bitti:(]Dullindal'ın ölmesi kadar beni sevindiren başka birşey yoktu. Bir an Gladis ya da Ray Kira'ya engel olacak sandım ödüm koptu...

Yeni sezon da Shinn gibi bomba bir karakter, bomba gibi geri dönecek gibi:-P...[/spo][signature][hline]Hatalıysam 155
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SenariouS, 03 Ekim 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
said:
Viktor, 03 Ekim 2005 11:57 tarihinde demiş ki:
Gundam Seed Enternity duyurulmus sunrıse tarafından
2006 ekımde gelıcekmiş yonetmenın fukuda mı olucagı hala tartısılıyormus

abi nerden buldun bu haberi bende bunla alakalı hiçbir şey yazmamakta netten ...
edik: ya o değilde bence o dünyada bir 20 sene ara verilmesi gerek bence artık fukuda sayesinde dünya nerdeyse 4 sene yeniden yok edilip yapıldı. O şehirler, diplomasi, askeri kuvvet ne olacak... Onu bırak Orb deli gibi oturdu dünyanın başına eğer istese dullindalın yapamadığını yapabilecek durumda. Kısa zamandaki yeni bir seri için (eğer ki seed dünyasında geçecekse) bence en az 20 yıl ara verilmeli ve baş karakterler (kira, athrun , Shinn(!!!!!!!) kesinlikle diğer seride olmamalı...
[signature][hline]Today you are better that the "You" of yesterday... and tomorrow you will be better that the "You" of today... Little by little becoming stronger through countless battles.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...