Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiye - GUNDAM SEED

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

yw Mwu zaten zor kurtuldu, oldurmesinler artik ya. Murrue'yle tekrar kavusmuskene...bohue aglarim[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
It's whitely vanishing, the silhouette of that day.
Sosyal ağlarda paylaş

46 yıda ızledık boylece

[spo1=46. bolum]bolum hafıftı yanı tempo olrak ustuste o kadar savatan sonra bıraz ara verdıler sanırım

kıra ıle athrun lacus ve tayfayı gormek guzeldı boyle sıvıl olarak
lacus un kıraya su elbıse secerken yaptıgı tafradanda lacusunda tum kızlar gıbı trıp atabılıcegını gormus olduk eheh lacus gıbı melek olması farketmiomuş demekkı :)

mwu ya hawk of endymıon kaskı gerı verılmış nası lolduysa eheh mwo nun yenı pılot gıysısı cok karızma olmuş

gerıye bır meer ın olumu kalıyor oda cok pıs etkıledı benı meer e uyuz olanalrda bu bolumde heralde acımışlardın ona cok kotuydu lacus un olmesıne ızın verıp lacus olabılıcegı yerde kendını feda ettı ve kafamıza cok ıyı bıcımde kazıdı kendını

lacus un konusarak ınsanalrı nası ldegsıtırebıldıgını bır kez daha gorduk lacus da bu hıtabet kabılıuyetı varken gunun bırınde hem plant ı hemde dunyayı ele gecırır eheh

bıde bundan sonrakı bolum yuzde 70 recap olucak sonund ahep meer ın resımler vardı[/spo][signature][hline]"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=4646464646]Meer'ide kaybettik, başımız sağolsun:(. Mwu eski tatlılığı ve çapkınlıklarıyla tam anlamıyla geri döndü, sadece henüz ismine alışamadı:lol:. Lacus'unun kıyafet denerken ki tripleride süperdi:). Tori'nin dönüşü de muhteşem oldu:D. Kira havada, karada, uzayda bir harika, adam nasıl vurdu bombayı havada ya:-O...

Bu arada 47 sırf Meer'in hikayesini anlatacak bir bölüm olacak galiba!!! Sona bu kadar yaklaşmışken çok saçma bir hareket...[/spo][signature][hline]Gyokuche neden sen?

Hatalıysam 0536 213 03 23
Sosyal ağlarda paylaş

bu bölümüde kaçırdım hasyırrrrr
dönecem l yarın ilk uçakla...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

don artik hakkaten beyeaw, ozledik =)[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Even the certain things are too unreliable; if I believe in something, can I be with you again?
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=46]Bu bölüm o kadar savaştan sonra hafifti, meer ın ölümü lacus-sama nın gazabı demek artık, lacus nun tribi de ayrı bir hoştu. Gelecek bölüm gene dinleneceğiz meer ın hikayesini izleyeceğiz. Ayrıca merak ettiğim böyle ay kolonilerinde herkes gundam ını alıp tur atıp amfitiyatroya iniş yapabiliyor mu:)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=46]Athrun Sarah'yi vurdu ya...."take that Bitch!!" diye baardim. sen kimsin de Athrun'a silah dogrultuyosun..hiyar..Meer'in gercekten de olmesi gerekiyodu yani, bu sekilde veya baska..ama hikayenin gidisati icin olmeliydi. ve oldu..oh be..gicik. hernekadar biraz uzuldum sanki gibi olsa da hala kilim kiza.
bu arada su Kira'nin Athrun'a Lacus kiyafet denerken "Lacus and I already..." ile aslinda neyi kastettigini cok merak ediyorum!!!

ahhhhhhhhhh Lacus olmak vardi :D[/spo][signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

ahhh athrun olmak vardı
lacus ıle freedom ı kıra kapsın 3 arkadaşın kira yuzunden ölsün
git adamın kızkardeşine aşık ol ama kız ıplemesın zaft a gır chaırman kullansın zaftta flort etmedıgın kız kalmasın
sonra en ıyı arkdaşının oldügünü san sevemdıgın uyuz bı velet seni düşürsün sevemdigin bir kız senin peşinden gelip butun akrıyerını mahvetsin ve senın vicdan azabı cekmenı saglasın kızı sevmedıgın halde sevo gıbı gorunmeye calıs eheh

yok ben almıyım yanı

kira olmak ısterdım ama lacus ve freedom yuzunden ama kıranın iniş cıkışlarını yaşamakta var

en guzelı mwu olmak kafan karıştımı bır memory wıpe yersın bişicigin kalmaz[signature][hline]"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada felaket bır mantık hatası buldum

ayda hayvan gıbı yercekımı var !!!!!!!!!!!!!!!!
atlayıp zıplıyıcak kadar hemde oysa ayda astronot kıyafetı olmadan zıplıyan bırı heralde bı 30-40 metre cıkar yukarı
hadı kolonıler helıopolıs fılan fır fır dondugu ıcın zaftınkılerde kum saatı olayından yercekımı yaratıyorlar sunı olarak

ama bı allahın kulu bana ayın ortasında nasıl havuz doldurduklarını soylesın ya

gectım hadı yercekımını bu copernıc sehrı kımın kontrolu altında
zaftın kontrolundeyse archangel nasıl elını kolunu sallıyarak ıcerı gırıyor eegr orb un kontrolundeyse dullındal nasıl meer ı yollıyabıldı

bıde sehır halkı barış zamanı 24 ayar altın bır mechanın o dar kubbede nasıl babasının tarlasıyıs gıbı dolasmasına ızın verdı ya kazara camı catlatsa ne olucak

pekı kım ayın ustune eskı yunan tarzı anfi tıyatro yapar allah askına

herkes tarafından tanınan ve 2 gun once televızyonalrda boygosteren lacus un tanınmadan ortalıkta dlasmasına ıse yorum bıle yapmıycam

Gundam Seed adıyla ızledıgım en hatalı bolumdu bu

ılkındekı tek mantık hatası thrusterları olmıyan torı nın bır sekılde ortaya cıkıp uzayda ucmasıydı[signature][hline]"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 04 Eylül 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
ahhh athrun olmak vardı
lacus ıle freedom ı kıra kapsın 3 arkadaşın kira yuzunden ölsün
git adamın kızkardeşine aşık ol ama kız ıplemesın zaft a gır chaırman kullansın zaftta flort etmedıgın kız kalmasın
sonra en ıyı arkdaşının oldügünü san sevemdıgın uyuz bı velet seni düşürsün sevemdigin bir kız senin peşinden gelip butun akrıyerını mahvetsin ve senın vicdan azabı cekmenı saglasın kızı sevmedıgın halde sevo gıbı gorunmeye calıs eheh

yok ben almıyım yanı

kira olmak ısterdım ama lacus ve freedom yuzunden ama kıranın iniş cıkışlarını yaşamakta var

en guzelı mwu olmak kafan karıştımı bır memory wıpe yersın bişicigin kalmaz

bence ben buralardayken akli baskindaki hic bi erkek Kira olmak istemez :D[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz lets get married in Oregon'a koptum, oldum, bittim. =D
ben Oregon'dayim muhahaha.
ve Yzak'in kisilik dehset oturmus harikaydi.[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=46 kısa spo]45 bölümde açıklanacak pek bir şey yok gibi. 46 ya gelince siz herşeyi söylemişsiniz ama orada kızı vuran kira değilde athrun olması canımı sıkıyor... neyse bekliyoruz...[/spo][signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=46 spo]bilmiorum yaa, o gicik kari Athrun'a silah dogrulttu, kizi da Athrun vurunca oh geber dedim. Kira vursa o kadar haz duymazdim yani. yalniz bolumun sonunda dikkat ettiyseniz ending'e girmeden once Lacus bir bakis atti.. kari acayip sinirlendi, gelicek bolumlerde o da milletin belasini....... edecek yani gibime geliyo. [/spo][signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Mantık hatalarına yanıt]Dullindal Meer'i besbelli ki Lacus'uya tuzak kurmak için oraya gönderdi. Hem Archangel'ı karşılayanlar Orb subaylarıydı, dolayısıyla Orb kontolünde olan bir yer. Zaft doğrudan Orb ile savaş içinde değil, bu yüzden Orb tarafında olan Archangel'a yada Copernic'e saldırmamaları mantıklı...

Sıkıyönetimlerde nasıl tanklar geziyorsa şehir sokaklarında, o dönemlerde de mechalar gezebilir bence:)...

Sanata ve tarihe önem veren bir toplum ki, yapmışlar anfitiyatroyu:)...

Lacus başta başlıkla geziyordu, sonradan kıyafet denerken ve kulaklığı taktığı zaman çıkardı, o kadar kısa sürede de tanıyamadılar heralde:D...[/spo]

Kleo

Asıl tepesi atan Athrun oldu;)...

[signature][hline]Gyokuche neden sen?

Hatalıysam 0536 213 03 23

[Bu mesaj Keyzar tarafından 07 Eylül 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Athrun dehset otesi yedi kafayi sinirden de...Lacus ta cok sinirlendi yani. elimden bi kaza cikicak bakisiydi o son saniye de yaptigi.
o muzik dinlerken basligi cikarma olayini bende acayip buldum. ulan sen evrenin en meshur popstarisin. alisveris merkezine girip sarki dinlemek icin basligini cikariyosunda muzik bolumunde bir popstar'i farketmiyolar. ulan 2 saniyeni almaz la...sacmalik otesiydi o.

hadi onu farketmesen, Kira ve Athrun gibi iki bombayi nasil farketmezsin, onlari gordunmu, bakarsin yaninda kim var la bu citirlarin diye, de anaa Lacus-sama dersin =P[signature][hline]With a trembling finger, I gather up the dreams; without even breathing on them, they're crumbling.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...