Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia: Two Thrones

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

said:
kymophobia, 22 Aralık 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
Oyunun PatchTool yapılmış versiyonu artık mevcut.
O sorunsuz çalışıyor =)

en bşatan beri sorunsuz

cok şanslıydım :) kablo sökme olayı fln olmadı ^^[signature][hline]
Oosjo satılıktır... gerekli bilgi için tık...
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen hiç sorun yaşamadım dieybilirim. (Yanlışlıkla D sürücüsüne format atayım derken hatalı tuş ile bütün sürüceleri baştan formatlayıp windowsu kurmam gerekmesini saymıyorum. Küçük klavyenin suçu :P)[signature][hline]"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

ya biyerde takıldım allaşkına yardım edin yaaa

hani vizier pentagram gibi bişeyin üstünde bişiler yapıyo kayboluyo gardiyanları orayı koruyo sen bi kulenin üstünde başlıyosun.Aşa iniyosun falan dönüyosun o bölgede, işte oranın sonunda zincirle aşa inip adamı öldürdükten sonra habire adam geliyo orda napacaz ya ?[signature][hline]me=> KhanX / KahnX <=me
Im BaCK
Sosyal ağlarda paylaş

Öldürmeye devam et, 10 tane adam çıkacak (normalde oynuyorsan), sonra bitecek...

Ben geçen gün bitirdim neyse, kurtuldum...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

normalde oynuyorum, adamlar en az 100 tane geliyo yani sonu bitmiyo ki takıldımı anlamadım ki, iki tane yer var kuyu gibi bişey var iki yerdede 3 er tane adam çıkıyo bu yerlerden ama sonları gelmiyo öldürdükçe de canın doluyo kumlardan anlamadım gitti oraları kapamanın bi yolumu var acaba ?[signature][hline]me=> KhanX / KahnX <=me
Im BaCK
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm adamları öldürünce kum çıkan deliğe kılıcını saplıyorsun ve kapanıyor zaten.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış yerden bahsediyoruz sanırsam...
Tam olduğun yerin başlangıcını alattım ben de sonrasını anımsayamadım.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Dark Prince iken sırtla uğraşmana gerek yok ki?
Zinciri salladınmı hepsi iniyor[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

ya üşengeç insan olarak bu isteği değerlendirmek isteyesim geldi de şimdi şöyle bakarsak;

CD/DVD yi takıp bilgisayara koymak ardından içeri sokmak ve okumasını beklemek
ardından cd yi açıp içindeki serial ı kopyalamak ardından pati forumlarına cevap olarak bunu paste yapıp yazmak

üff valla ben aşırı tembelleştim bu iş mesela bana acayip zor geliyo :P[signature][hline]me=> KhanX / KahnX <=me
Im BaCK
Sosyal ağlarda paylaş

neyse buldum net üzerinden ama başka bir sorum var, elektrik kablolarını çıkarıp yapanlar oyunu açabiliyor
yanlız ben çıkarmama rağmen checking disc sırasında bilgisayarın aşka gelip kilitlenme olayıyla karşı karşıyayım. bu sorunu nasıl çözerim?[signature][hline]Fistan, 23 Aralık 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
mayhem.antalyaya falan uğrama ailecek dalarız sana yani çantaya.
ABH
Sosyal ağlarda paylaş

Pop3 icin daemon 4.0 yukledigimden beri hicbi oyunun image'ını acamıyorum ben, reinstall ettim eski versiyonunu da denedim ama yok daemon calısmıyo bende artık. Kabloları sokup de denedim ama yine cd bulunamıyo dedi. Dahası, daha once calısan nfs:mw ve civ4 gibi oyunlar da cd yok diyip calısmamaya basladılar.

Bi yardım?[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

SFnightmare de vardı bende disable node yapmıstım. Sonra hersey sapıtınca enable yaptım ama.

Ya benim sorunum daha genel, yeni versiyonu ve oyunu yukledigimden beri daemon calısmıyo resmen artık bende. Eski versiyonda my computer'da cd mount ettigimde cd'yi gorurdum, ama artık goremiyorum. İsin ilginci herseyi silip yine eski versiyonu yuklememe ragmen, yine de bunu goremiyorum. Hadi bunu gectim, oyunlarımı calıstıramıyorum. Eskiden calısan her oyun, cd yok diyip acılmıyo.

Daemon'um cd mount ettim diyo ama edemiyo garip bi sekilde. Nedir bunun caresi doktor bey?[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

benim aldıgım cd de eski versiyonları silip içindekini yukleyin diyodu bi de sfnightmare en iyisi virtualcdhidela uğrasmayın disablecd ve disable node yapın deamon tools sora ve oyunu açın bitsin[signature][hline]the truth is out there...
Luke: I can't believe that
Yoda: That's why you failed
FB
may the force be with you
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm daemon 3.47 ile acılabiliniyo mu peki? Sorun su ki 4.00 yukledigimde calısmıyo bilgisayarımda kesinlikle. System restore yapıp da 3.47 demonlu haline dondurdum bilgisayarı, cok da guzel oldu hehe. En azından diger oyunlarımı ve cdlerimi acabiliyorum.

Her neyse, 3.47 ile cd-key ekranına kadar geldim, cd-keyi giriyorum ve cd-key cd ile uyusmuyo hatası veriyo devamlı. Cd-keyin dogru olduguna eminim, esas cd-romun da baglantısı cektim. Bi tek daemon gorunuyo ama yine de calısmıyo, illa 4.00 olması gerekiyo mu?

Format atıcam alete zaten yakında iyice sapıttı, bari format atmadan once su oyunu bi oynayabilsem =([signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Kabloları çıkardıktan sonra, 3.47 ya da 4 farketmez bence...[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Hehe ben de oyle dusundum ama calısmıyo iste. Cd-key hatası veriyo ki ben burda cd-keyimin yanlıs oldugundan kıllanmaktayım. Ama eger cdden cıkan key yanlıs ise o zaman ben nerden bulucam dogrusunu?[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Daemon Tools 3.47 ile oyunu kurduktan sonra bilgisayarı kapattınız, optik aygıtların kablolarını söktünüz, bilgisayarı açıp oyunu çalıştırdınız, şifreyi girdiniz ve çalışmadı.
Doğru mu?[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...