Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia: Two Thrones

kymophobia

Öne çıkan mesajlar

said:
Abus, 09 Aralık 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
Demon :D ile mount image diyorum sonra all options on diyorum sonra Nightmare ı açıyorum ondada disable cd disable nod diyorum ama olmuyo

cd surucusunun baglantisini bilgisayardan tmamen kesicen anca ole oluyo.. kablolari cikarman lazim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 11 Aralık 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
ya acaip yenilikler fln var oyunda ama sanki warrior within expansion pack yani ne bilim yeni oyun gibi değil hiç..

Ya evet sana katılıyorum. Grafiklerde aynı zaten aynı grafik motorunu kullanmışlar. Oynanışta yenilikler var speek kill system güzel bir şey. Bir kaç estetik haraket eklemişler, zincirden aşağıya inme olayı güzel, iki yakın duvar arasında aşağıya doğru kayma güzel, sonra şu duvara doğru yürüyosun ve ya Left Mouse a basıyosun yada E ye basıyosun aşağıya inerken güzel bir haraket ile düşmanı biçiyosun.

Fakat bir acaiplik dikkatimi çekti Sands of Time da ve Warrior Within de yerde su birikintisi varsa su içebiliyoduk ama Two Thrones da içemiyoruz.

Oyunda dark prince ile light prince :D arasındaki dialogları dinlemesi çok zevkli ara videolar çok güzel.

Ama işte arkadaşın dediği gibi yeni bir oyun gözü ile bakamıyorsun yada ben o kadar bekliyordum bu oyunu ama böle oynarken bir burukluk ile oynamaya başladım.

Bu arada unutmadan söliim boss fight ta speed kill systemi uygulamak çok zevkli oluyo.[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Othranx, 11 Aralık 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
işte chariot kullanımı falan onlarca şey var acaip hoş ama işte warrior withinden farklı grafik efektleri beklio insan arasında okdr zmn varken daha estetik yapılabilrmiş bence

Katılıyorum[signature][hline]Love is Divine
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın ben PS' de oynuyorum ama pc de bi önerim var öyle deneyin deamon dan all options on yapın sonra virtual cd hide ı açın ordan hide all virtual roms diyin sonra virtual cd hide ı kapatın sağ alt köşeden öyle girmeyi deneyin ben mesela giremediğim Star Wars BattleFront II ye öyle girmiştim bi deneyin derim ve çalışırsa söyleyin[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir sorun cıkmadı.
3cd deki rarları D: de bi yere topladım sonra actım Deamondan calıstırdım setup yaptım oyun a girdim...
CD-rom falan derdi cıkmadı[signature][hline]
Oosjo satılıktır... gerekli bilgi için tık...
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir oyunun SFCure sürücüsü aktiftir. Oyunun donanım takılı olarak çalışmasına olanak yok.

Oyunu kıran grup çalıştıramıyorsa öyle, biz hiç çalıştıramayız.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

yok pc ye yeni format attım sadece Deamon tool v4 var[signature][hline]
Casa Bonita xD
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman çok şanslısın.
Mirror grubunun dahi kendi kırdıkları oyunda yapamadıkları şeyi yapmışsın.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

yardımcı olabilcegim bişi varmı bu konuda?
(belki ben pop3 teki bi dosya lazımdır exe gibi...)

bu arada pop 3 te başlarda hani dagger ı saplayıp bi yere cıkmak gerek ama archer size hep ok atıor...
orayı nasıl geççez xD[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Bu Oyunda Altyazı Varmı ??!!![signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
Kader Seçilmiş Olduğumuz Olayların Toplu Adıdır...
---Uluç Sergün---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun PatchTool yapılmış versiyonu artık mevcut.
O sorunsuz çalışıyor =)[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun 10 numara, ben disket oyunu hariç ilk defa oynadım Prince of Persia T2T 'i çok hoşuma gitti o ne esnetik saldırılardır yaw. Hele o kötü prensle olan dialoglar fln gerçekten çok hoşuma gitti. Gıcık gıcık konuşuyo fln dediğini yapmadım bikere sabırla bekledim ilk başlarda move die yumuşak ses tonuyla söyledi bekledim bekledim azdaha piyasa oluyodu :)[signature][hline]Asker vurulduğunda değil, unutuldugunda ölür..

Nick: SouL_ - Lv: 62 - Nation: El Morad - Server: Diez

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...