Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhur Hapiste,

Rottweiler

Öne çıkan mesajlar

Sizde taktınız dahi mi değil mi v.s diye..Size mi kaldı adamın dahi olup olmadığı hem olsa bizene olmasa bizene..Yok Proxy girmeyi unutmuşmuş v.s miş falanmış fişmanmış..Yanındamıydınızda atıp tutuyorsunuz..Medyada her yazılan doğru olsaydı...,

Para cezasına çevirirler paketleyip yollarlar evine.Okuldanda uzaklaştımr alır ve sicilinde koca bir kırmızı nokta kalır.En kötüsüde bu..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Persky, 24 Aralık 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
Türkiye sınırları içinde jandarma ve polisin isteyipte giremeyeceği yer yoktur. Hele hele jandarma bi yere girmek istedimi ister polis bölgesi olsun ister olmasın hiç farketmez anında girer.

arama izni olmadan hiçbiyere giremez
girdiği zaman suç işlemiş olur... bilgisayara ve hddye el koyamaz..

ama arama izni varsa olaylar değişir tabi[signature][hline]FASTRELOAD
Spidee, 03 Aralık 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Abi sevgiline atacağın mesajı Paticik'de mi soruyorsun ? Hep beraber mi çıkacağız bu kızla ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hulahoppadanayar, 24 Aralık 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
arama izni olmadan hiçbiyere giremez
girdiği zaman suç işlemiş olur... bilgisayara ve hddye el koyamaz..

ama arama izni varsa olaylar değişir tabi

Yok, istediği yere girer, evet suç olur belki, "bu yaptığınız suç" dersin, o da "beni dava et o zaman" der alır hdd ni de bilgisayarını da neyi isterse. Burası Türkiye[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 24 Aralık 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
şu zavallıya hacker demekten vazgeçin, ne zamandan beri gizli soru cevaplayanlar hacker olmaya başladılar?

valla ha. elemanın bilgisayarına el koyarlarken gördüm. parıl purul bişeydi bilgisayarı. hacker dediğin adamın emektar bilgisayarı olur. kasası çatlak , kasa kapağı açık olur. ne bilim eski büskü bişi olur.[signature][hline]Gençlerin UEFA Kupasından başka övünecekleri şeyler olmalı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 24 Aralık 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
hacker olmanında kalıpları var yani
pc yeniyse hacker olunmaz mı hehe

hackerlığın da bi raconu var tabi. delikanlı hacker kasasını kapaksız kullanır klavyesinde sigara yanıkları olur :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

hehe az once score diye bi film vardi, eski bi film; robert de niro oynuyo. orda bi laf vardi sanirim cok uyuyo buraya.. "kendi havuzuma isemem" demisti adam. bunun da hatasi burda. ayrica bilindik aciklari kullanmak ne zamandan beri hacker'lik oldu? en son onlara lamer diyolardi ama.. neyse orasi pek bizi ilgilendirmez... odtu'de okurken gidip tutuklanip sabika yapiyosa bu cocuk, ustelik milletin bulduklarini kullanarak, hayatini harcamissa boyle iki dakikalik zevk ugruna ben ona aptal derim :)[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Kasa açık :D klavye'yi yeni aldım eskisi bozuldu herşey simsiyah yani beni direk alırlar :D[signature][hline]I love your,çünkü onlar very nice.
Birkerick look at me,ondan sonra dont forgetme.
Kalbim tik tak atıyor for you çünkü.

İlk göz ağrım pamiri 62 kasıyom :Pp
"Ne warrior ne Rog. Ne Priest
Gönül İlk'i ister.."
Sosyal ağlarda paylaş

amuahuahauha abi çok güldüm ya. bu cumhurun ilk sayfada 2 haber linki var ona giriniz önce. orda cummurun bi resmi var uzun saçlı gözlüklü. işte o poz aynı benim! ve amcam o resmi görmüş ve hikayeyi baya bi duymuş okumuş ve hatta cumhurun babasını fln mı tanıyomuş. babama demiş ki bak hakana çok benziyo bu çocuk saçı gözlüğü hede hödö. hakan da çok internette geziyo bişiler yapıyo ama hapse düşebilir dikkat et demiş babama. babam geldi anlattı koptum. (bakz: ben bi mysite, bi icq, bi ttnet, bi mail şifresini almıştım zamanında bi elemanın arkadaşla :D)[signature][hline]Penguen, Kahve, Su, Makarna, Otobüs Bileti, Paso, Boş Yazılı Kağıdı, FR, Dede Korkut, Mesnevi(Saygı Duyun), Otobüs Uykusu, Otobüste Yanımda Oturan Müthiş Parfümlü Kadın, Otobüste Akıttığım Salya, Aşkım, Okul, Yazılarla Kapladığım Sıra, Küfrettiğim Hoca, Asetat Kalemi, Karışık Tost...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 22 Aralık 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
garanti veya osmanlı bankasıydı sanırım siteyi hackleyenler güvenlik uzmanı olarak işe alınmıştı...

yapı kredi bankasıydı o 16 yaşında adanalı bi çocuk hacklemişti hemde 1 gün önce yapı kredi dünyanın en ii güvenlik sistemini kullanıyoruz kimse bizi hackleyemez dedi ertesi gün bu çocuk hackledi...
şuanda yapı kredi bankasında çok ii bi maaşla öalışıyor...
işte bizim milletimizin anlayamadığı gerçek bu böle insanları hapislerle çürüteceğine kendi yararı için kullanabilir..
bu olay avrupada olsa anında büyük bi şirket bedelini ödeyip hapisten çıkartır ve iş verirdi...[signature][hline]nick: ::WackY::
nation: Karus
Lvl: 62 Shadow Knight
Clan: KittiesT_T
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

1-)sms sistemini cumhur kurmadı merak etmeyin.
2-)site heklemek o kadar zor degil.
3-)adam akıllı (aklı başında)hiçbir bilgisayar programcısı veya hacker gidip de haber ajansına durup dururken saldırmaz.
saldırırsa harbiden hiçbir işe yaramaz bir adadır.
4-)saldırı yapanın veya mail adresi ustunde degisiklik yapanın protokol adresinin alınmasıda gayet basit bir olaydır.
hotmail.com da mailinizin üstünde oynama yapın sonra bilgi isteyin sizede yollarlar.[signature][hline]Kimseden gizlimiz saklımız yok alimallah.
İçimiz neyse biz de oyuz.
Hayat verenin kuluyuz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WackY_, 31 Aralık 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
işte bizim milletimizin anlayamadığı gerçek bu böle insanları hapislerle çürüteceğine kendi yararı için kullanabilir..
bu olay avrupada olsa anında büyük bi şirket bedelini ödeyip hapisten çıkartır ve iş verirdi...

Avrupada durum farklı Türkiye'de zaten bir bankaya ya da şirkete o şekilde saldırabilecek topu topu birkaç adam var, onlar da yakalanır çoğunluka hemen. Bu yüzden öyle bir şeye ihtiyaç duymuyorlar. Büyük bir şirketin çıkartıp çalıştırması kardan çok zarar getirir bundan dolayı o şirkete. O yüzden de uğraşılmaz.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...