Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzlenmesi gereken, klasik filmler

Bone

Öne çıkan mesajlar

said:
Bathory, 17 August 2003 00:36 tarihinde demiş ki:
hababam sınıfını tek geçerim
izleyipte hic gülmedim diyen adama da afedersiniz musait bi yerimle gulerim ;)[hline]Love,sweet love,darlin'...

kesinlikle katlılıyorum sana.
+1[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

ankarada vardmıdır requiem for a dream, natural born killers,nightmare before christmas satan biryer ?[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

The Godfather serisi, Star Wars serisi, Rservoir Dogs, Good Fellas, Fight Club, Donnie Darko, Braveheart, Pulp Fiction, Vertigo, Birds, Clockwork Orange, Full Metal Jacket, The Shining, Schindler's List, Memento, Se7en... Liste uzayıp gider unutmuş olduğum filmler olabilir.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

hemen hepsini yazmıssınız tekrar etmeyeyim ama
saving private ryan...unutmussunuz ayıp etmişşiniz.
keza glory de yok listede.
eagle has landed
das boot
seven samurai
identitiy de ekleyebiliriz.klasik olmak icin cok yeni ama olsun.
crouching tiger hidden dragon
face off da sayılabilir. nicholas cage in silahları filmi klasik kategorisine cıkartır guzeldi..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

bu konulara yazmaktan çekiniyorum çünkü kafamı yeterince toparlayamıyorum ve unutuyorum çoğu filmi, bir listesini hazırlamam gerek bu filmlerin.. :)

(önem sırasına göre değildir)
terminator 1-2
back to the future serisi
predator
blues brothers
for a few dollars more
the good, the bad and the ugly
fistful of dollars
schindler's list
the matrix (baysa da bu listelerde görülmekten) :)
saving private ryan
braveheart
gladiator

böyle devam eder bayağı ama seyredip beğendiğim, klasik olan fakat kendi klasiklerim arasında olmayan pulp fiction, se7en (ve uzar..) gibi filmleri dahil etmedim..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 22 August 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
The Godfather serisi, Star Wars serisi, Rservoir Dogs, Good Fellas, Fight Club, Donnie Darko, Braveheart, Pulp Fiction, Vertigo, Birds, Clockwork Orange, Full Metal Jacket, The Shining, Schindler's List, Memento, Se7en... Liste uzayıp gider unutmuş olduğum filmler olabilir.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.

bikac eksikle ozetlemis[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

reservoir dogs unutulmuş,
platoon da bence klasiktir
faceoff bencede klasiktir,altın dual baratte sahnesi süperdir:)
bilimum jhon woo'nun başrolünü oyadığı film kesinlikle klasiktir,dual baretta kavramını jhon woo bulmuştur,filmlerin adını yazamıyorum çünkü "the killer"dışında hiç bi filminin ingilizce adını bilmiyorum(yönettiği filmler değil,oynadığı filmer karıştırmayın:))

yine başını "the good,the bad,the ugly"'nin çektiği bilimum clint eastwood filmi"you feel lucky punk?"mottomuz,magnum .44 silahımız,for a fistfull of dollars'dan dirty hary'ye bi tane kötü clint eastwood filmi yok,hepsi klasik
bu arada türk sinemasını atlamışız yılmaz güney-"kan su gibi akıcak" ve "duvar",cüneyt arkın "dünyayı kurtaran adam":)
[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 23 August 2003 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 23 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
reservoir dogs unutulmuş,
platoon da bence klasiktir
faceoff bencede klasiktir,altın dual baratte sahnesi süperdir:)
bilimum jhon woo'nun başrolünü oyadığı film kesinlikle klasiktir,dual baretta kavramını jhon woo bulmuştur,filmlerin adını yazamıyorum çünkü "the killer"dışında hiç bi filminin ingilizce adını bilmiyorum(yönettiği filmler değil,oynadığı filmer karıştırmayın:))

yine başını "the good,the bad,the ugly"'nin çektiği bilimum clint eastwood filmi"you feel lucky punk?"mottomuz,magnum .44 silahımız,for a fistfull of dollars'dan dirty hary'ye bi tane kötü clint eastwood filmi yok,hepsi klasik
bu arada türk sinemasını atlamışız yılmaz güney-"kan su gibi akıcak" ve "duvar",cüneyt arkın "dünyayı kurtaran adam":)

Reservoir Dogs nasıl unutulmuş ya =)))
Ayıpsın Quentin Tarantino filmleri unutulmaz LoL =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 23 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
bilimum jhon woo'nun başrolünü oyadığı film kesinlikle klasiktir

john woo yönetmendir, filmlerinde en çok başrol oynayan arkadaş chow yun fat'tir.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...