Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aradığım bir şarkı ve söyleyen kişi

Bone

Öne çıkan mesajlar

"Hayalin gerçek belki de hayatın mecaz"
diyen bir adam vardı.
adı da 3 harfliydi.
kimdi bu adam hatırlıyor musunuz?
kel bişi.
ilginç bir klibi de vardı.[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

şarkıyı bilmiyorum ama 3 harfli kel nev vardı[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bilemicem :)[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
regulus, 21 August 2003 19:34 tarihinde demiş ki: Anne cocugundan 21 yas büyük. 6 yil sonra anne cocugunundan 5 kat daha yasli olacak. Baba şu an nerede? Cevap: Annenin Yasi = Cocugun Yasi + 21 / Annenin Yasi + 6 = 5*(Cocugun Yasi + 6) Bu iki denklem cözülürse Cocugun Yasi -3/4 cikiyor. -3/4 eksi dokuz ay demek. Cocuk eksi dokuz aylik ise baba su anda anneyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayalin Gerçek Hayatın Mecaz diye bi şarkı bende hatılıyorum da söyleyenin ismi üç değilde iki harfliydi sanırım. Değişik bi müzik yapıodu amcam ya dur yahu neydi adı... Of bone soktun aklıma şarkıyı sinir yaparım ben şimdi ooof ![hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

böha bende harf demişim kelime olacak. ayrıca yok nev de değil nev zaten değişik bi müzik yapmıo ki o da ayrı mesele...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.turkcemuzik.com/allartists.asp

bu işinize yarar mı bilemiyorum, ben bulamadım.[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

grup değil evladım kişi, sahış, birey, person...
bir adam kel, olmassa mor ve ötesi diycen, hatta mfö..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce bir kağıda yazmıştım görünce
ama kaybettim o kağıdı.
3 kelimeli ismi olduğunu,
klibinde kel olduğunu.
klibinde değişik küreler (sanırım dünya)
olduğunu, bu kürelerin değişik materyallerden yapıldığını,
adamın boru gibi şeyler vasıtasıyla dünya değiştirip durduğunu
üstüste sandalyeler koyup üstüne çıktığını felan hatırlıyorum da adamın adını hatırlamıyorum.
adamın adını hatırlasam gidip orjinal cdsini alcam ama..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...