Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kaleci budur

lahoya

Öne çıkan mesajlar

Ya o lavugun firikik kullanip firikik out olunca yada barajdan donunce topuklari gotune vura vura kaleye kostugu maclari bilirim. O karizmasindan hicbise kalmio . Ahaahah[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Holiganlar değil mafya tarafından öldürülmüştü borcu yüzünden...

Bir de kendi kalesine gol attı diye öldürülen bir oyuncu vardı, holiganlar tarafından barda. Hatta o zamandan beri kolombiya milli takımında 2 numarayı kimse giymiyor. (Kolombiyaydı galiba, değilse de orada güney amerikada bi yerde..)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 28 Aralık 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
Farkettiysen ardına koyduğum gülücük oradaki sallamanın anlamını yumuşatıyor. En azından ben yumuşatması için koydum. Yumuşamamışsa bi daha ki sefere ace resmi koyarım ;)

Ha yok zaten sert çıkmadım orda kendimi savundum vardı öyle biri diye sadece smiley koymayınca sert gözükmüş hakkaten azarlamış gibi ;)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

cesaqret ve yetenek ister helal olsu senelerden beri merak etmişimdir jeneriklerde gore gore[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zergling, 28 Aralık 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
http://forum.paticik.com/view.php?id=152250&page=1<<<< bunu izleyin

Zergling video sayfası göçmüş galiba bi el atsanızda recepten bizde mahrum kalmasak:D Hele bi de download yapılabilir olursa varyaa off tadından yenmez[signature][hline]Gölgelerin Yutucusu
Her Zaman Arkanda...
---ASSASSIN---
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 28 Aralık 2005 17:29 tarihinde demiş ki:
Mafyaya borcu yüzünden öldürülen bir kaleci var ortada yine de, "bilmeden sallamak" olmuyor bu. Karıştırmak oluyor.

yoo kaleci falan yok escobar kaleci diildi ve kendi kalesine attigi gol yüzünden vurulmustu shotgun ile..

borc morc yüzündende degildi yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...